1

Temat: Brum-brum do Głuchołaz...

Więc tak, na 99% wyjeżdzam samochodem w piątek, 28.07 rano (5:30-6:00) z Okęcia. Trasa biegnie przez: Janki-Rawa Maz.-Tomaszów Maz.-Piotrków Tryb. (obwodnica - o ile dobrze pamiętam) - Częstochowa - Opole - Głuchołazy. Pojazd pali około 10 litrów GAZU. Mam 3 wolne miejsca i mały kufer (butla LPG). Jak są chętni - zgłaszać się (partycypacja w LPG).
Aha, Poldek ma słaby silnik i jedzie około 80km/h, więc aby nie było niedomówień... (Chyba że zdecyduję się na Poldka z Benzyną, ale ta podróż wyjdzie drożej). Decyduje kolejność zgłoszeń na TEJ STRONIE i potwierdzenie mailem do mnie.
Powrót: planuję w niedzielę po południu.
Aha, można się "zapisać" w jedną stronę TAM, jak ktoś nie chce w obie strony.

Sikor umarł...

2

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

poldek ma ujebany REDUKTOR ??

Z Krakowa jedziemy w składzie:

ntp, pin, mess, jad, i chyba ktoś by się jeszcze przydał.

Sc0rpi0 się odgrażał, że chce się przejechac ?? :) -

Ostatnio edytowany przez Pin (2006-07-13 16:57:04)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Pin: nie, sp***ne panewki ;) Jak dam za dużo czadu to siem wytopić mogą. Ale spox, poza tym powinien dojechać bezproblemowo ;) A 10 gazu to i takmało jak na Poldka - znajomemu pali 14 ;)

Sikor umarł...

4

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Regulator spalania z reguły mamy pod prawą nogą :P

5

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Sikor: a jak swiatla? ;)

6

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Dałam cynk Monsterowi (from Rzeszów), ma sie zorientować i odezwać (jest na forum) :)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

7

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

meśka - jeśli teraz wyglądasz tak - jak na avatarze - to pojedziesz karawanem na to party :D :P . Poza tym - dajmy szanse miejscowym - może Sc0rpi0 będzie chetny - zobaczy się.

Sikor;- panewki - to Ci się nie wytopią. Co najwyżej obróci ją dookoła - i koniec jazdy :). Chyba, że jedziesz bez oleju - ponoć jest jakiś preparat, na którym goście przejechali 300kM bez smarowania - i nie zajebali motorka :)

Mac;- regulator spalania pod prawą nogą - ja wiem? - wracałem dziś do bazy - to spaliłem 3 (szlugi) :D - nogą ich nie zamierzam palić :) -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

pin: no widzisz... jakbyś wcześniej i mocniej przydeptał faję, to szybciej musiałbyś sięgnąć po następną - tym samym spaliłbys więcej :D

9

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Pin napisał/a:

Sikor;- panewki - to Ci się nie wytopią. Co najwyżej obróci ją dookoła - i koniec jazdy :). Chyba, że jedziesz bez oleju - ponoć jest jakiś preparat, na którym goście przejechali 300kM bez smarowania - i nie zajebali motorka :)

I tu się Pinek mylisz. W czerwonym Poldku jak mi pier...ął silnik (tego samego dnia zresztą, co mi staruszek zmarł ;( ) - jedna panewka się wytopiła, a druga obróciła... Ale i tak dojechałem do domu - choć bez ciśnienia oleju praktycznie - zj..ł się w takim miejscu, że strach by było go tam zostawić...

Lewis napisał/a:

Sikor: a jak swiatla? wink

Spoko, spoko... W tamtym wymienione, a ten jest inny ;)

Macgywer napisał/a:

Regulator spalania z reguły mamy pod prawą nogą tongue

Taaa... A regulator wydatków na naprawy niestety mam niesprawny, więc jeżeli mówisz o szybszej jeździe - liczę na Twój sponsoring. Jak na Poldka i tak pali w normie, więc Twoja wypowiedź jest O.T.

Sikor umarł...

10

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Pin napisał/a:

meśka - jeśli teraz wyglądasz tak - jak na avatarze - to pojedziesz karawanem na to party :D :P . Poza tym - dajmy szanse miejscowym - może Sc0rpi0 będzie chetny - zobaczy się.
-

Ople Asry w wersji kombi nazywaja sie Caravan, wiec Meska ma zalatwione (tak czy owak;)).

11

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

to Meśka ma miejsce leżące ?? - a kto przetransportuje zwłoki na partyplace ??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Sikor: ja się odniosłem do twojego kolegi, któremu poldek pali 14/100 :P

13

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Sikor dopisz mnie na 100% !!!!!!!!!!

14

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Mam jeszcze 2 wolne miejsca: jedno już zajął AS ;)
Mac: fakt faktem, że pali mu jak smok ;)

Sikor umarł...

15

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

A co ma za silnik ? 1,4 16 V z Rovera ? ;)

16

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Sikor - dopisz mnie. Dosiade sie w Rawie lub w Tomaszowie.
Bo ten pociag z Lublina do Opola chyba za cholere przez Lodz nie przejedzie :)

17

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

O.K. -Nosty dodany ;)
Jeszcze jedno free miejsce ;)

Mac: zwykłe 1,6 o dziwo ;) A pali mu jak Żuk. Po mojemu - ma sp... instalację gazową, ale nie mój wóz, więc ne będzie mnie wiózł... ;)

Ostatnio edytowany przez Sikor (2006-07-14 21:56:39)

Sikor umarł...

18

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Pinokio napisał/a:

meśka - jeśli teraz wyglądasz tak - jak na avatarze - to pojedziesz karawanem na to party big_smile tongue . Poza tym - dajmy szanse miejscowym - może Sc0rpi0 będzie chetny - zobaczy się.

Co do Monstera, to mówiłam tylko, że mu dałam znać, żeby zajrzał na forum, bo party się kroi, (a chyba jeszcze niegdy nie był na party większym, tylko na Dzedaj Roots :> yo, Jad) i ew. zorientował/zapytał czy jest miejsce samochodowe u kogoś ;P. Chyba to nie grzech?

And um, yea, I'm obviously dead. Ale jak sam Ntp mówi, że samochó sie zowie Caravan, to cobyś nie powiedział, to widać jesteście na mnie na tym party ska-za-ni :D Straaaasznie mi przykro, nie wiem jak to przeżyjesz :P.

Ostatnio edytowany przez Meśka (2006-07-14 22:20:10)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

19

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

dobrze, że zawsze można zamontować kratę i głośne radio - bo pewnikiem pojedziesz w bagażniku - o ile się zmieścisz :P, a radiomaryja zagłuszy twe lamenty :P (swiętokrzyskie niewątpliwie) :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

20

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

właśnie sobie pomykałem dziś kawałek z cz-wy drogą na opole, masakra.
jeśli będą chętni, to będę jechał z piotrkowa, drogą podobną do Sikora.
autko pasio, niestety z padniętą klimą, 5 osób plus duży bagażnik. miejsc wolnych 3 lub 4. a, autko spala średnio 9litrów lpg/100km.
jacyś chętni?

Ostatnio edytowany przez sun (2006-07-15 09:30:26)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

21

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Sun, ja byłbym zainteresowany.

22

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

macgyver napisał/a:

A co ma za silnik ? 1,4 16 V z Rovera ? ;)

w polonezie nie było nigdy bardziej oszczędnego silnika benzynowego niż ten ...

Ostatnio edytowany przez AS... (2006-07-15 18:00:06)

23

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

czy ktos bedzie jechal przez ostrow wlkp?
jakby co to mieszkam dokladnie tu: 17 48.734'E, 51 38.230'N - zrzut robiony przy pomocy nawigacji brata, gotowy do wklejenia do google earth.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

24

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Mad_Lamer napisał/a:

Sun, ja byłbym zainteresowany.

ale musiałbyś do Piotrkowa doturlać się jakoś, ciapągiem np.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

25

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Z tym nie powinno być problemu.