1

Temat: Pomocy ? potrzebny monitor na party

Witajcie, potrzebny jest monitor SVGA do grzyba.
Jest taki pomysł aby zrobić kilka map do engine'a Foxa.

Ja jadę z Sikorem i niestety nie ma miejsca w jego samochodzie :( Kontaktowałem się też z drugą ekipą i też nie bardzo są skłonni...
Dlatego mam prośbę: jeśli ktoś jedzie samochodem (i np. może blisko ma na party) to niech weźmie ze sobą jakiś monitor SVGA dla nas ! :)

Dzięki !:)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

2

Odp: Pomocy ? potrzebny monitor na party

bedziesz tak zalany, ze monitor Ci sie nie przyda

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

Odp: Pomocy ? potrzebny monitor na party

Monitor do grzyba to chyba mam, patrze na niego i już nie wiem o co chodzi.To pewnie po wczorajszym wieczorze u sąsiadów.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

4

Odp: Pomocy ? potrzebny monitor na party

Chłopaki ja mówię zupełnie poważnie ! Potrzebny jest monitor !

W domu też mam kilka monitorów ? mogę nawet komuś jeden dać ? ale nie mam jak go przetransportować...

Pomocy !

tebe napisał/a:

bedziesz tak zalany, ze monitor Ci sie nie przyda

Będzie czas na wszystko ! :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

5

Odp: Pomocy ? potrzebny monitor na party

Zapytam Nietoperka - mam 17" - lecz optymalnie nie działa na więcej niż 800x600 - bo może zgona zaliczyć przetwornica. Może Ptica ma mniejszy - bo 17" jednak coś_niecoś zajmuje miejsca - a jedziemy autem Pticy - i miejsce oszczędzać trzeba; tym bardziej, że jedziemy w 5 ludków. Zapytam - i dam info. Na 100% musi coś przy bigscreen'ie leżeć - pytanie - na ile czasu to potrzebne będzie. OK - dam znać :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Pomocy ? potrzebny monitor na party

Tja... Mam 15-tke, ale biorac pod uwage ile klamotów Pinek ma zamiar wziasc (usredniajac z kilku ostatnich zlotow) to ja nie wiem czy cokolwiek poza jego masa potrzebnych rzeczy do bagaznika wejdzie;) Optymalnym rozwiazaniem bylby jakis 15' LCD... No ale... Pinek, zdeklaruj sie ile metrow szesciennych bedzie zajmowac Twoj niezbednik to zastanowimy sie nad monitem (a i ten 21' TV odpada;p).

7

Odp: Pomocy ? potrzebny monitor na party

Pin: ale przecież to twoje cudo wcale nie ma 17", tylko 15", z czego widocznych jest, jak to zwykle bywa, ok. 14". ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

8

Odp: Pomocy ? potrzebny monitor na party

Pin napisał/a:

nie działa na więcej niż 800x600

Tyle starczy :)

I wielkie dzięki za duże chęci :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

9

Odp: Pomocy ? potrzebny monitor na party

To rozumiem że nikt monitora nie wezmie ?? :(

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

10

Odp: Pomocy ? potrzebny monitor na party

TDC - zabieram ze sobą grzyba razem z 15" monitorem, parę godzin się wygospodaruje abyś mógł pobawić się w robienie map....
może nawet jak będę miał natchnienie po paru browarach sam się przyłącze...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

11

Odp: Pomocy ? potrzebny monitor na party

Piguła/Shpoon napisał/a:

TDC - zabieram ze sobą grzyba razem z 15" monitorem, parę godzin się wygospodaruje abyś mógł pobawić się w robienie map....

Dzięki, choć nie wiem czy to nie zamało... w końcu to trochę głupio we dwóch dobierać się do jednego monitora - ale dzięki !

Piguła/Shpoon napisał/a:

może nawet jak będę miał natchnienie po paru browarach sam się przyłącze...

Zapraszam !:)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P