126

Odp: SID rulez!

Ładnie wszystkich wkurzyłeś. Aż dziw, że ten topic ma aż 140 postów, a wkurzeni moderatorzy go nie zamknęli. No i do tego jeszcze kilka serowych kont musiało ich wkurzyć. Teraz musisz tylko na jakiś zlot przyjechać i w ramach przeprosin (szczególnie dla moderatórów) przywieźć trochę dobrego sera ... :)

grzybson/SSG^NG

127

Odp: SID rulez!

udzielam się na wielu forach w rzeczowy sposób dyskutując i przede wszystkim słuchając co ma do powiedzenia konwersant. tu celem było wszęcie wojny. wojny na zamówienie. :) zleceniodawcą była moja dziewczyna. oprócz tego, że faktycznie gra na harfie, to cholernie inteligenta "bestia" /i ze łzą w oku przyznam, że trzyma mnie w ryzach/ jest studnetką psychologii i jednocześnie trenerem technik psychomanipulacji, perswazji i wywierania wpływu. pomysł narodził się podczas oglądania jednego z dem na c64 gdzie scrollowała się "Atarotywa". opowiedziałem jej o co w tym chodzi i że kiedyś były z tego powodu wojny. dostałem więc zadanie: przy pomocy znanych ci technik wywołaj wojnę na forum Atari. no i wywołałem. nie będę przytaczał technik, których użyłem. dla osoby czytającej wygląda to w taki sposób, że wielu z Was daje się wciągnąć, mimo, że wiecie co to trollowanie, flejmy itd. nawet ksywka "dobryser" i pokrewne nie była bez znaczenia. kilku z Was łyknęło i otrzymałem do tego masę odniesień. byli też tacy, którzy mieli czujnego nosa - brawo panowie, zwłaszcza dla drac030 - miałeś bracie rację i sofistykę rozpoznałeś bezbłędnie!!! moja wiedza jeśli chodzi o wspomniane techniki jest znikoma. istnieją takie rzeczy, że włos się jeży na głowie. generalnie: wszyscy sobą manipulujemy /choć różne są intencje/. to co osiągamy zależy od tego czy manipulacja zostaje przeprowadzona sprawnie. dobry "manipulator" osiąga niesamowite rezultaty w kontaktach z ludźmi. podkreślam - wszystko zależy od intencji. moje były złe i z tego powodu jeszcze raz przepraszam!

pozdrawiam
a niech będzie jak ser, to ser ;-)

ps. nie mam bmw z alusami. ;-)

Ostatnio edytowany przez serzyna (2006-08-09 18:44:55)

128

Odp: SID rulez!

Studentka psychologii, ktora zleca takie rzeczy... Prywatna uczelnia?

129

Odp: SID rulez!

CePe/ANM napisał/a:

Nie ma sprawy - fucki w scrollu dla Ciebie i twojej dziewczyny macie jak w banku! :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

130

Odp: SID rulez!

A jak by Ci powiedziala: 'za pomoca znanych ci czynnosci idz i p*.* temu typowi na przystanku'
To tez bys zrobil co ona chce?

Laske masz stuknieta, a ze sluchasz jej glupot to sam sobie psychologicznie odpowiedz jaki jestes Ty.

Ostatnio edytowany przez mazi (2006-08-09 18:28:59)

131

Odp: SID rulez!

mazi napisał/a:

A jak by Ci powiedziala: 'za pomoca znanych ci czynnosci idz i p*.* temu typowi na przystanku'
To tez bys zrobil co ona chce?

Laske masz stuknieta, a ze sluchasz jej glupot to sam sobie psychologicznie odpowiedz jaki jestes Ty.

Ty jesteś doskonałem przykładem tego jak silnie ta manipulacja na Ciebie wpłynęła.
Odpowiadając: gdzieś ludzie muszą ćwiczyć i zdobywać doświadczenie, a internet jest doskonałym medium, gdzie można przeprowadzać takie eksperymenty hurtowo na dużej liczbie osób. To o co pytasz, mnie nie dotyczy - jestem za inteligentny /choć nie jakoś bardzo, ale wystarczająco/, a ona tym bardziej... wiesz inny poziom świadomości.

pozdrawiam

MM: widzę, że kolega mimo banowania kolejnych sesji uparcie tu powraca. Idź się więc może zajmij tą swoją dziewczyną, bo z pewnością dawno nic ciepłego w ustach nie miała  (np. sera) :P.

Ostatnio edytowany przez serzyna (2006-08-09 18:40:28)

132

Odp: SID rulez!

A i tu sie mylisz. Odezwalem sie tylko raz w tym watku wskazujac Ci jakie kawalki masz przesluchac. Generalnie to mam ten topic i Ciebie wiadomo gdzie. Chodzi o to ze robisz to co ona Ci mowi a chwalisz sie inteligencja.

P.s. Eksperymenty to sobie przeprowadzajcie na cwiczeniach a nie w necie. Tylko, ze pewno boicie sie prowadzacego...

Ostatnio edytowany przez mazi (2006-08-09 18:52:34)

133

Odp: SID rulez!

mazi napisał/a:

A i tu sie mylisz. Odezwalem sie tylko raz w tym watku wskazujac Ci jakie kawalki masz przesluchac.

...i tu się mylisz. wystarczy, że czytałeś, a teraz był tego skutek, reakcja znaczy 
...pomyśl chwilę .........rozumiesz? :)

pozdrawiam

mazi napisał/a:

Chodzi o to ze robisz to co ona Ci mowi a chwalisz sie inteligencja.

ps. moja inteligencja /niewielka, ale wystarczająca/ o której wspomniałem wystarcza mi do tego aby nie używać przemocy nigdzie, nawet na przystankach ;)

Ostatnio edytowany przez serzyna (2006-08-09 19:08:42)

134

Odp: SID rulez!

heh to Ty pomysl, moja reakcja zaczela sie jak przeczytalem co powiedziala laska:
'przy pomocy znanych ci technik wywołaj wojnę na forum Atari'

uzyj tej sowojej inteligencji a potem to ja zapytam: rozumiesz? :)

135

Odp: SID rulez!

mazi napisał/a:

heh to Ty pomysl, moja reakcja zaczela sie jak przeczytalem co powiedziala laska:
'przy pomocy znanych ci technik wywołaj wojnę na forum Atari'

uzyj tej sowojej inteligencji a potem to ja zapytam: rozumiesz? :)

przyczytaj sobie tą wiadomość na którą zareagowałeś wyobrażając sobie, że nie ma wcześniejszej dyskusji. Twoja reakcja będzie inna. Zareagowałeś tak, a nie inaczej, bo tą konkretną informację poprzedza 140 wiadomości, które wpłynęły na Twój stan emocjonalny.

MM: kolejny raz nie umiesz cytowac. Banana-bong...

Ostatnio edytowany przez serzyna (2006-08-09 19:16:48)

136

Odp: SID rulez!

A Ty dalej swoje. Identycznie jak w calym topicu. Pewno znow Ci laska cos przykazala. Jak nie rozumiesz po polsku co sie do Ciebie mowi to zapodam Ci cytatem kogos z tego topicu, ktorego najwyrazniej nie zrozumiales:

Niniejszym, sid-rules-i-wez-juz-sp****!

... i juz nie kontynuuj. zrozum to w koncu.

137

Odp: SID rulez!

Zwykła prowokacja+wrodzone skłonności do pieniactwa a nie żadne "techniki psychologiczne", nie dajcie się zwodzić...:D

Ser po prostu wykorzystał stary zatarg a każdy kto pamięta końcówkę lat osiemdziesiątych wie doskonale jak "uderzyć" by wywołać małe piekiełko ;)

To tak jakbym wkroczył na forum commodorowców z hasełkiem "commodore do surmetu", któreż to było popularne niegdyś w środowisku poznańskim...


Dysonans poznawczy w przypadku obu środowisk też co prawda robi swoje ale to już inna historia, na ktorą serek żadnego wpływu nie ma i mieć nie będzie...:)

ogólnie to k...a jesień idzie!

138

Odp: SID rulez!

Przecież od początku wiadomo, że to troll. Nawet to w którymś poście potwierdził; typowym objawem jest też to ciągłe zapowiadanie, że to ostatni post i że nie wróci. A ciągle wraca :) A te głupie tłumaczenia o "eksperymencie" to tylko próba ratowania swojego ego - widać wytrzeźwiał i przeczytał to, co napisał wczoraj. Heh.

KMK
? HEX$(6670358)

139

Odp: SID rulez!

Eksperyment, techniki manipulacyjne itp. - jasssnnne..., bardzo profesjonalnie to wtedy twoja dziewoja przeprowadza. Rizpekt :)

140

Odp: SID rulez!

Nożesz kur... LOL. Jak słowo daje LOL.
Zaraz mi pewnie wygarniesz, jaka to ja głupia nie jestem, ale nie rozumiem celu tej wielkiej *prowokacji*. Tez ta Twoja kobieta chyba ma jakiś problem skoro każe Ci wszczynać "wojny" na forum dyskusjnym. Nasuneło mi sie na mysl to samo co Maziemu:

"A jak by Ci powiedziala: 'za pomoca znanych ci czynnosci idz i p*.* temu typowi na przystanku'
To tez bys zrobil co ona chce?"

Każdy idiota wie, że na necie można de facto wszystko. Już pomijając że można komuś nawrzucać bez większych konsekwencji, kończąc na bawieniu się w Boga i tworzeniu zupełnie nowych osobowości. Chryste, żadna sztuka tak naprawdę wywołać takie zamieszanie jak tu. Moge się tylko domyślac o czym żeście tam dyskutowali, w sumie przeczytałam jeden post Pina, bo mi linka dał i jakieś 10 ostatnich postów.
Nie rozumiem co to za "znajome techniki", ale wpasc na forum, napisac, ze Pokey ssie pałę a SID róló to nawet ja bym umiała (z argumentacją gorzej, bo sie na tym kompletnie nie znam).

Wiec nie rozumiem całego halo. Najpierw wqrwiasz spokojnych ludzi, potem mowisz w koncu "przepraszam" a za chwile ZNOWU zaczynasz udowadniać im, że są idiotami bo dają sie manipulować... Ciekawe jak Tobą ta Twoja laska 'kręci', panie psycholog.

Ja ci znaną mi techniką moge powiedzieć 'sp****'. sp****! :D

Rzekłam.
Amen.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

141

Odp: SID rulez!

Ćśśśś. :)

-- Edit:

"Tutaj tym nie handlujemy" ;)

Ostatnio edytowany przez epi (2006-08-09 22:48:10)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

142

Odp: SID rulez!

Naprawdę nie ma sie co przejmować...;-)

Może to i prawda a może i nie.
Jesli tak to koleś uległ wpływom panny, która najwyraźniej tkwi jeszcze w okowach tzw. "syndromu pierwszego roku", który polega na braniu do siebie wszelakich przypadłości o których wyczytać można w ksiązkach oraz próbach testowania zdobytej wiedzy na wszelakich grupach społecznych zarówno formalnych jak i nieformalnych.

Zresztą co do technik manipuilacyjnych różnorakich mozna sobie poczytac tu i ówdzie jak kogoś interesuje np. w publikacjach Sperlinga czy Aronsona, modnych od jakiegoś czasu, jednakoż odnoszących sie do..środowisk i grup w stanach zjednoczonych, co nie zawsze ma odzwierciedlenie w reakcjach ludzi z krajów byłego "demoludu" ;-)

W kazdym badź razie, jeżeli owa panna faktycznie studiuje to ma u mnie pałe z ...etyki :D
Coś takiego obowiązuje i obowiązywac bedzie zawsze.

Ale w końcu to forum nie jest o tym..nieprawdaż? ;)
Nie przejmować sie, szkoda stukaniny.

et finito

ogólnie to k...a jesień idzie!

Odp: SID rulez!

Chcialem tylko wrocic do glownego tematu i zauwazyc, ze gosc (sterowany czy nie, manipulujacy czy nie) zmienil zdanie i juz nie uwaza, ze SID "jest rulez" :). W zwiazku z tym potwierdzilo sie, ze jednak POKEY RULES. Co bylo do udowodnienia! ;)

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

144

Odp: SID rulez!

serzyna napisał/a:

. tu celem było wszęcie wojny. wojny na zamówienie. :)

A ja uważam, że oblałeś. Nie wszcząłeś żadnej wojny. Nie skłoniłeś nikogo z nas do wypowiedzi przeciwko sobie. Ja widziałem tylko 1 usera samoluba pod różnymi nickami który pozjadał wszystkie rozumy.  Niestety pełno jest takich ludzi naprawdę a nie tylko prowokatorów. Więc twoja postać nie była niczym wyjątkowym.
W kościele jak ktos będzie pluł na ołtarz i krzyczał SATAAAAAN to go napewno wyniosą albo i zlinczują. To jest oczywiste. Sztuką by było wywołanie zrozumienia dla takiego zachowania. Podobnie ty poszłeś na łatwiznę bo ciągle pisałeś bzdury (białe jest czarne). Zawsze znajdzie się ktoś kto cię będzie starał wyprowadzić z błędu. W końcu da sobie spokój. A potem przyjdzie inny i też będzie próbował. Itd. Dla mnie to żadne osiągnięcie. Osiąnięcie by było gdyby ktoś w to uwierzył a tobie się to nie udało.

Jak się manipuluje ciemnotą porządnie to najlepiej zobaczyć na znanych portalach (wp, onet, interia...) jak komentarze są ustawiane przez bojówki PISu albo fora portali IT z użytkownikami opłacanymi przez producentów sprzętu IT.

145

Odp: SID rulez!

ale przyznam - że na podstawie tego topica można by zbudować prototyp Pokeya :) :D - LOLz

Wielebny serze :) -

zleceniodawcą była moja dziewczyna. oprócz tego, że faktycznie gra na harfie, to cholernie inteligenta "bestia" /i ze łzą w oku przyznam, że trzyma mnie w ryzach/ jest studnetką psychologii i jednocześnie trenerem technik psychomanipulacji, perswazji i wywierania wpływu.

szczerze współczuję - mieć takie HAUS COMMANDO :) - to żart oczywiscie. A czy na flecie też dobrze gra ?? - psycha Ci klęknie w pewnym momencie;- pomimo, iż zapewne uważasz to za stan nierealny do urzeczywistnienia :)

AY rulez :)
(żartowałem)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

146

Odp: SID rulez!

co by nie pisac kolo w pewnym sensie rację miał. zrobil was w chu**, bo te 150 postów z dupy sie nie wzieło. temat istniejacy od zawsze, a mimo to sie wciagneliscie. potworny troll pelna gebą, ale glupi pewnie nie jest, tylko cos mu odbilo. pomijam czy pisze prawde czy sciemnia (z tą maniupulacja to tez moze byc sciema, do której jednak sie odnosicie, kto wie czy tego tez nie zaplanował) to caly czas cos knuje i nie pozostawia was obojetnymi prowadzac po sznurku tak jak chce. najwieksza skucha dla tych, ktorzy odpowiadali mu wielokrotnie! nie pisalibyscie to i on by odpuscil. wszyscy wiemy ze jak sie troli nie karmi to umierają. doperowadzil jednak do takich emocji, ze wciaz pojawiają sie nowe odpowiedzi, mimo ze on juz skonczył.
pewnie jak cos napisze to znowu wywoła lawinę odpowiedzi. dawno sie tak nie ubawilem, jak za dawnych lat. tyle, ze scena c64 umarła. pogrzeb jakos wkrótce. linki do tego watku latają juz po calym necie :)

--
count:131286163865192550

147

Odp: SID rulez!

kasta321 napisał/a:

linki do tego watku latają juz po calym necie :)

To miło, że resztki sceny C-64 jeszcze coś integruje, szkoda tylko, że tym lepiszczem jest wspólny wróg, w dodatku wyimaginowany :P

KMK
? HEX$(6670358)

148

Odp: SID rulez!

Draco, a ja mam wrazenie, ze kasta321 to nasz znajomek - teraz probuje innych pseudomanipulacji. Tj. wydaje mu sie, ze probuje ;)

149

Odp: SID rulez!

No ustalono już zbieżność numerów IP ;) Ale koment podtrzymuję.

KMK
? HEX$(6670358)

150

Odp: SID rulez!

kasta321 >> no, jeszcze coś? Czy Tobie też moge powiedzieć coś z zastosowaniem znanej powszechnie techniki? ;] I to już po raz drugi?

Ostatnio edytowany przez Meśka (2006-08-10 02:38:37)

There's special place for me in hell. It's called the throne.