Temat: Klawiaturę kupię lub wymienię za SIO2PC !

Jak w temacie, tylko w bardzo dobrym stanie, bez najmniejszych pożółknięć. Klawiatura tylko w wersji "gumkowej" (nie sprężynkowej) i oczywiście od małej ataryny, konkretnie XE. Foto mile widziane ;) LOL

PS. SIO2PC jest porządnie zrobione (made by me).

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2006-08-28 20:48:34)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Klawiaturę kupię lub wymienię za SIO2PC !

A są jakieś inne ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Klawiaturę kupię lub wymienię za SIO2PC !

Sa. Byly dwie wersjie klawiatur do XE.
Tzw. "foliowa trojwymiarowa" (jak to ladnie nazwano) konstrukcja z 3 warstw folii (srodkowa z otworkami) stykami sa tam napylone warstwy przewodzace z gornej i dolnej folii. Taka sama konstrukcja byla w 800XL.
Drugi rodzaj to klawiatura ze stykami z gumy przewodzacej - zdecydowanie mniej zawodna. Skladala sie z jednej warstwy folii oraz stykow gumowych umieszczonych na klawiszach (a konkretnie mebran z guma przewodzaca).

Ostatnio edytowany przez Pecus (2006-08-28 20:37:06)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

4

Odp: Klawiaturę kupię lub wymienię za SIO2PC !

Pecus napisał/a:

Tzw. "foliowa trojwymiarowa" (jak to ladnie nazwano) konstrukcja z 3 warstw folii (srodkowa z otworkami) stykami sa tam napylone warstwy przewodzace z gornej i dolnej folii. Taka sama konstrukcja byla w 800XL.

Folia?! W 800XL? Cos niebardzo. W mojej 800XL kazdy klawisz ma rodzaj slupka/cokolika wlutowanego w plyte i zadnej folii tam nie ma.

5

Odp: Klawiaturę kupię lub wymienię za SIO2PC !

W 800XL tez byly dwa rodzaje klawiatur - Ty masz najlepsza, ale najmniej popularna.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

6

Odp: Klawiaturę kupię lub wymienię za SIO2PC !

ja mialem w 65xe foliowa :/

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: Klawiaturę kupię lub wymienię za SIO2PC !

Te klawiatury "z klockami" w 800XL to zło jakich mało. Zimne luty, odłażące ścieżki, łamiąca się taśma... Kiedyś miałem świetną foliową klawiaturę w 800XL, niestety wśród ok. 10 innych egzemplarzy nie znalazłem odpowiedniego zamiennika, tylko te "klockowe", o wysokiej śmiertelności.

Ostatnio edytowany przez epi (2006-08-29 11:31:50)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.