Temat: Paczka tynku

Pobrałem i przeczytałem artykuły napisane przez Shadowsów "Paczka tynku". Poza płaskimi tekstami dotyczącymi tylko jednego (chyba tego na co było ich stać) nie reprezentowały niczego konkretnego. Zastanawiam się po co w ogóle to pisali. Dziwi mnie również ich podejście do innych ludzi. Do tych wszystkich którzy starali się w jakikolwiek sposób zaistnieć na scenie. Jeżeli nie robiłeś programów na ich poziomie to byłeś nikim. Mam nadzieję że przez ich głupotę nikt nie zrezygnował z pisania czegokolwiek na Atari.
Według mnie można ich nazwać tylko jednym słowem- PROSTAKI.
Krytykowali wszystkich. Nawet takie sławy jak WFMH. A do mojej grupy (FUCKTORY jak nas nazywali) to już chyba mieli wstręt, albo chłopaki są inni (błękitna ostryga itp.) :)
Nie rozumiem ich. Zawsze miałem o nich dobre zdanie, bo naprawdę robili niezłe demka. No ale po przeczytaniu tego wszystkiego, to teraz wiem że niestety są (mam nadzieję że byli) lekko upośledzeni.
Zawieszeni na jednym poziomie.
Proponuję: RUN E478 (choć może już za późno).

Gdybym wiedział w 1994r jakie mają podejście do ludzi, to bym nie jechał przez całą polskę i to na przepustce do nich na Shadows Party. Odnoszę nawet wrażenie że to całe zamieszanie z nadsyłaniem swoich dem do ich mega dema, to było tylko po to żeby mieli się z czego pośmiać popijając denaturat.
Mam nadzieję że po latach zmądrzeli.

Aż obejżę zdjęcia z ostatniego party i zobaczę jak się Konop ubiera.
Może pokrytykujemy go trochę. 

---------

Guma- The Factory

2

Odp: Paczka tynku

O rany,dlaczego przejmujesz sie tekstami pisanymi przez nastolatkow 10+ lat temu?

3

Odp: Paczka tynku

Oj zdziwiłbyś się bardzo co do Konopa :)

--
Dhor/M.E.C.

4

Odp: Paczka tynku

do paki tnq trzeba miec wlasciwe podejscie - wstepniak do pierwszego wydania nalezy traktowac jako haslo: "zostales ostrzezony, wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc" :)
zwlaszcza dotyczy to artykulu "kamil" z #4, ktory w polaczeniu z towarzyszaca muzyka robi nieprzygotowanemu czytelnikowi straszne dziury w mozgu.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

5

Odp: Paczka tynku

nie co tam napisano nie nalezy traktować poważnie

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

6

Odp: Paczka tynku

Ale prawda jest taka, że 20 letni facet, profesjonalista w programowaniu, bawiący się w sędziego sceny atari, mógłby zachować choć odrobinę smaku.  No ale ja jestem od niego rok starszy, więc myślę innaczej :)

Guma- The Factory

7

Odp: Paczka tynku

Wiesz, akurat np. chłopaki ze Slightu nie komentowali tych przyczepek i samo przycichło. A że prowokacja itd. - no cóż... ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Paczka tynku

a to nie bylo tak, ze paka tnq miala miec wlasnie takie texty, kiedys na ornecie96 chyba tak jakos z kims o ytm rozmawialem, ze texty q paczce tynq takie sa i beda - to byla specyfika taka tego zina:-).

9

Odp: Paczka tynku

Paczka Tynku miała taki styl, ale i tak wymiękała przy pierwowzorze jakim był Oddech Latryny ;)