1

Temat: Vulgarna filozofia...

Jakiś czas temu niejaki Vulgar (którego każdy tutaj zna) obiecał mi pewną rzecz z "Vulgar Factory". Umówiliśmy sie co do ceny i co do warunków przesyłki. Potem - trwało to jakiś czas (patrz wpisy w odpowiednich wątkach) - dostałem maila z wiadomością: "Sikor, juz mam, na jaki adres mam wysłać? Kosztuje tyle a tyle"... - itp. Tknęło mnie coś wtedy i napisałem: ślij za pobraniem. Wtedy dostałem maila, że to drożej, że tak, że siak... Odpisałem - nie ma sprawy, te 3,50 zł za przelew sobie dolicz (stawka PP). Niestety, w oczekiwanym czasie nie dostałem spodziewanej przesyłki. Wreszcie - nie wytrzymałem i napisałem na forum co o tym myślę (znaczy - że czekam do zeszłego piątku). Cały czas Vulgar dopisywał: już jutro przesyłam itp.
Do czego zmierzam...? Zamiast paczki otrzymałem dzisiaj maila z treścią: "Sikor, co mogę powiedzieć? Małoatarowcy?" - dokładna treść maila od Vulgara.
Cóż, PAnie Pawle K. - niniejszym oświadczam, że rezygnuję z przesyłki. Sorry, mistrzu - ale 3 miesiące czekania to trochę za długo - tyle idą paczki z USA drogą morską, a nie z Gdańska do Warszawy.
Tego posta traktujcie jako ostrzeżenie - to nie pierwszy taki wyczyn rzeczonego. Najsłynniejsza sprawa to chyba było kupno Falcona przez Vulgara od Rafała Kaweckiego: http://groups.google.pl/group/pl.comp.s … 54f2?hl=pl - podaje ten link tytułem ostrzeżenia przed transakcjami na odległość z wyżej wymienionym
Jak ktoś ma podobne doświadczenia - proszę, niech się dopisuje.
Vulgar: jak będziesz miał na party - nie ma sprawy, może wezmę (jak będę miał te 130 złotych wolne w danej chwili) - obecnie nie blokuję już sobie kasy. Szkoda gadać chłopie, myślałem że traktujesz rzecz poważnie.

Sikor umarł...

Odp: Vulgarna filozofia...

elektronika jak ropa ceny do gory :)

http://tiny.pl/rh8b

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

3

Odp: Vulgarna filozofia...

SIkor nie 3 miesiace a max do 6 tygodni, no chyba ze sie cos wydazy w transporcie to max 2 miesiace. I oczywiscie mowimy tu o wysylce przez firmy ktore dzialaja na zasadzie poczty kurierskiej, z tym ze dluzej idzie, ale jest tansze (srednio $0.27 za 0.5 kilograma).

4

Odp: Vulgarna filozofia...

sikor ciskasz sie i jestes bardzo ciezki...

a jak bede kiedykolwiek mial jeszcze cokolwiek co bys chcial kupic to nie za cene preferencyjna dla kolegi po scenie tak jak sie umawialismy!!! tylko po specjalnie zawyzonej cenie z wliczonym ryzykiem jakie dotyczy wybacz ale tylko ciebie. I powiem ze od poczatku mi sie nie podobalo to wysylanie za pobraniem, tak jak by ci duzy problem robilo przelac kase...

Co do sprawy falcona i Rafala to nie bede sie odnosil przez grzecznosc, to stara sprawa i moglbym jesze wiele o niej napisac, ale rozumiem ze ludzie maja problemy i dlatego nie bede wtracal sie do czyjegos zycia, nawet jesli ten ktos potraktowal mnie bardzo nie uczciwie. A to ze ty wywalasz to tutaj na poparcie swojej tezy o rzekomej mojej niesolidnosci nie majac w rzeczywistosci pojecia o co chodzi, to jest z twojej strony czyste swinstwo. Proponuje zajmij sie swoimi sprawami i jakoscia swoich uslug...


bitman: no widzisz, a sikor dostal jeszcze w dodatku preferencyjna cene 110... jakby kto pytal to wiecej nie robie takich akcji, prosze podziekowac Sikorowi...

Ostatnio edytowany przez vulgar (2006-10-09 12:58:18)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

5

Odp: Vulgarna filozofia...

vulgar napisał/a:

sikor ciskasz sie i jestes bardzo ciezki...

a jak bede kiedykolwiek mial jeszcze cokolwiek co bys chcial kupic to nie za cene preferencyjna dla kolegi po scenie tak jak sie umawialismy!!! tylko po specjalnie zawyzonej cenie z wliczonym ryzykiem jakie dotyczy wybacz ale tylko ciebie. I powiem ze od poczatku mi sie nie podobalo to wysylanie za pobraniem, tak jak by ci duzy problem robilo przelac kase...

Znaczy się: nie zaryzykuje, w tym czasie to można na upartego samemu zrobić. Powiedz od razu, że nie masz/nie miałeś jeszcze gotowego towaru i nie ściemniaj.

vulgar napisał/a:

Co do sprawy falcona i Rafala to nie bede sie odnosil przez grzecznosc, to stara sprawa i moglbym jesze wiele o niej napisac, ale rozumiem ze ludzie maja problemy i dlatego nie bede wtracal sie do czyjegos zycia, nawet jesli ten ktos potraktowal mnie bardzo nie uczciwie. A to ze ty wywalasz to tutaj na poparcie swojej tezy o rzekomej mojej niesolidnosci nie majac w rzeczywistosci pojecia o co chodzi, to jest z twojej strony czyste swinstwo. Proponuje zajmij sie swoimi sprawami i jakoscia swoich uslug...

Proszę, proszę, oświeć nas tutaj. Co do moich usług - przynajmniej staram się być uczciwy, nie piszę klientowi co chwila: już zaraz wysyłam, jutro rusza wysyłka, w piątek wysyłam. Przez grzecznośc nie zamieszczam maili (fakt, tylko kilka), odsyłam za to do linków na atariarea - zainteresowani znajdą.


vulgar napisał/a:

bitman: no widzisz, a sikor dostal jeszcze w dodatku preferencyjna cene 110... jakby kto pytal to wiecej nie robie takich akcji, prosze podziekowac Sikorowi...

Znaczy się: nie uda się nikogo naciągnąć z aa, bo chyba o to chodzi. Sorry, stary, ale w takim terminie się sprawy nie załatwia. Pomyśl trochę. Jak coś obiecujesz jaki może być obsuw...? 2, 3 dni? Tydzień...? Ale nie tyle, w takim czasie to nawet i święty by się wkurzył.
Pozdrawiam

P.S.
Co do Vulgarnego 110zł:

mail z 12 lipca napisał/a:

Wersja TTkowa w obudowie 125PLN.

Taką zamówiłem, więc skąd różnica w cenie...? Ciekawe?

Ostatnio edytowany przez Sikor (2006-10-09 13:22:39)

Sikor umarł...

6

Odp: Vulgarna filozofia...

Sikor napisał/a:
vulgar napisał/a:

sikor ciskasz sie i jestes bardzo ciezki...

a jak bede kiedykolwiek mial jeszcze cokolwiek co bys chcial kupic to nie za cene preferencyjna dla kolegi po scenie tak jak sie umawialismy!!! tylko po specjalnie zawyzonej cenie z wliczonym ryzykiem jakie dotyczy wybacz ale tylko ciebie. I powiem ze od poczatku mi sie nie podobalo to wysylanie za pobraniem, tak jak by ci duzy problem robilo przelac kase...

Znaczy się: nie zaryzykuje, w tym czasie to można na upartego samemu zrobić. Powiedz od razu, że nie masz/nie miałeś jeszcze gotowego towaru i nie ściemniaj.

Sikorku, oczywiscie ze mialem i mam gotowe i nie sciemniam!!! Fakt ze mam duzo roboty, byc moze za duzo nawet i malo czasu zeby zdazyc np. na poczte. Ale to juz i tak nie istotne bo ty wiesz przeciez lepiej :)

vulgar napisał/a:

Co do sprawy falcona i Rafala to nie bede sie odnosil przez grzecznosc, to stara sprawa i moglbym jesze wiele o niej napisac, ale rozumiem ze ludzie maja problemy i dlatego nie bede wtracal sie do czyjegos zycia, nawet jesli ten ktos potraktowal mnie bardzo nie uczciwie. A to ze ty wywalasz to tutaj na poparcie swojej tezy o rzekomej mojej niesolidnosci nie majac w rzeczywistosci pojecia o co chodzi, to jest z twojej strony czyste swinstwo. Proponuje zajmij sie swoimi sprawami i jakoscia swoich uslug...
Proszę, proszę, oświeć nas tutaj. Co do moich usług - przynajmniej staram się być uczciwy, nie piszę klientowi co chwila: już zaraz wysyłam, jutro rusza wysyłka, w piątek wysyłam. Przez grzecznośc nie zamieszczam maili (fakt, tylko kilka), odsyłam za to do linków na atariarea - zainteresowani znajdą.

alez prosze zamiesc... sikor ja naprawde nie mam ochoty na gierki, zamawiales eiffla, ja zakupilem rzeczy potrzebne na to... i ty masz jeszcze pretensje... ale wiem o co ci chodzi, wiec przestan przeginac...

vulgar napisał/a:

bitman: no widzisz, a sikor dostal jeszcze w dodatku preferencyjna cene 110... jakby kto pytal to wiecej nie robie takich akcji, prosze podziekowac Sikorowi...
Znaczy się: nie uda się nikogo naciągnąć z aa, bo chyba o to chodzi. Sorry, stary, ale w takim terminie się sprawy nie załatwia. Pomyśl trochę. Jak coś obiecujesz jaki może być obsuw...? 2, 3 dni? Tydzień...? Ale nie tyle, w takim czasie to nawet i święty by się wkurzył.
Pozdrawiam

Abstrahujac od tego ze faktycznie trwalo to troche problem w tym ze gdybys naprawde potrzebowal tego ifejsu to mimo wszystko bys go wzial, bo to nie jest towar z terminem do spozycia... takze powodzenia, bo teraz przynajmniej bedziesz mial przyjemnosc sam sobie zbudowac ifejsa.

Ostatnio edytowany przez vulgar (2006-10-09 13:33:03)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

7

Odp: Vulgarna filozofia...

Proponuję przeedytować posta powyżej zgodnie z regulaminem, bo administrator może się zdenerwować. Wiesz, Vulgar, zastanawiam się - skąd w Tobie tyle cynizmu (chyba że to jest wyrachowanie). Posiadasz naprawdę ogromną wiedzę na temat Dużego Atari - trzeba to przyznać, ale czasem potrafisz ludzi zaskoczyć swoim postępowaniem. Co do interfejsu: tak, przydałby się, nie - nie jest niezbędny.
Z mojej strony to chyba wszystko. Aha, handel nie polega na tym, abyś każdemu coś wciskał nie wysyłając tego i jeszcze miał pretensje, ze ktoś się zdenerwuje. Niestety, tego typu marketing powoduje zgoła odwrotny efekt - raczej odstrasza, mimo że rzecz mogłaby byc świetna i przydatna.

Sikor umarł...

8

Odp: Vulgarna filozofia...

A ja proponuję przenieść temat do działu "Ring"

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-10-09 15:28:49)

9

Odp: Vulgarna filozofia...

sikor: czemu sie dziwisz mojemu cynizmowi? Postawiles jakis dziwny mur i masz pretensje, nie dalem rady, nie zdazylem... co mam ci jeszcze laske zrobic? Wybacz, dalem ci lepsza cene bo prosiles, zakupilem czesci, a ty mi stawiasz jakies warunki jak dla k**** nie przymierzajac Adama Malysza i robisz mi kolo piora... nie bierzesz pod uwage ze moze jestem zarobiony, tlumaczysz to sobie na swoj sposob, sorry ale jak myslisz ze chcialem ci wyslac cegle zamiast tego iFejsu to zwyczajnie mnie obrazasz. Kazdy by sie wkurw.

Ostatnio edytowany przez vulgar (2006-10-09 15:59:29)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

10

Odp: Vulgarna filozofia...

...a może oboje zróbcie sobie dobrze (np. laskę jak proponował Vulgar, ale w układzie sixty nine) i całą tą energię spożytkujcie na połączenie sił Atari Fan'a i Atarynki? Zakopcie topory wojenne, oboje macie wyjątkowe zasługi dla sceny (odpowiednio 8 i 16 bit) więc po jaki hooy pierzecie brudy na publicznym forum?

pozdro.

a niech to wszystko ch*.* strzeli...

Grey / Wąskie Cipki Entertainment

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

11

Odp: Vulgarna filozofia...

bosz.... kolejny wyku..wiście inteligentny temat ...

takie rzeczy się pisze w komentarzach allegro albo na prv. nie wiem po kiego tutka wyciagac prywatne sprawy publicznie ...
Sikor co ty w sejmie pracujesz ?

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

12

Odp: Vulgarna filozofia...

vulgar: a nie prosciej wytlumaczyc dlaczego nie wysylales przez tyle czasu? "nie mialem czasu skoczyc na poczte" nie jest wytlumaczeniem, a co najwyzej dowodem olewania cieplym moczem...

mozesz tez wyjasnic o co chodzilo z Rafalem? najwyrazniej oprocz Ciebie nikt tu nie zna twojej wersji - jesli to nie problem, przytocz ją. (to chyba nie jest trudne zadanie?)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

13

Odp: Vulgarna filozofia...

vulgar napisał/a:

sikor: czemu sie dziwisz mojemu cynizmowi?

Chodzi o czas wykonania od postu że już masz. Sory, ale jest "deko" za długi. EOT.

Sikor umarł...

14

Odp: Vulgarna filozofia...

xray napisał/a:

bosz.... kolejny wyku..wiście inteligentny temat ...

takie rzeczy się pisze w komentarzach allegro albo na prv. nie wiem po kiego tutka wyciagac prywatne sprawy publicznie ...
Sikor co ty w sejmie pracujesz ?

Dobrze prawi, dać mu WÓDKI!

There's special place for me in hell. It's called the throne.