Temat: Silly Venture ...?

bedzie w tym roqu Silly w Gda ? ;> pytanie kieruje do Grey'a ...
i do was czy jestescie ewentualnie chetni na przyjazd.... ;>

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: Silly Venture ...?

ja jestem chętny na przyjazd na każde party, ale z racji tego, że chęci nie zawsze pokrywają się z racjonalnymi możliwościami w pierwszej kolejności zapytuję o termin i w pierwszej linii od niego uzależniam swój akces

3

Odp: Silly Venture ...?

widze entuzjazm jak przy wyborach...nie pchać sie; wszyscy zdążą sie dopisac do wątku...koniecznosć pojechania na party jest w narodzie polskim jak zawsze wielka:P

gep/lamers^dial

4

Odp: Silly Venture ...?

Hmm, czemu nie? Ale im wczesniej bym wiedzial tym lepiej.

Odp: Silly Venture ...?

Do Gdańska... do Greya... ZAWSZE!

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: Silly Venture ...?

adamk: =)) Jak Ciebie nie kochać... :)

słuchajcie, jestem gotów do organizacji kolejnego Silly, 2-3 tygodnie przed Świętami. decyzję jednak uzależniam od Waszego zainteresowania ewentualnym party, a co na razie -jak zauważył Gepard- jest raczej mizerne?

anyway przy 30 osobach chętnych imprezka będzie.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

7

Odp: Silly Venture ...?

W tym roku mnie nie będzie. Życzę powodzenia i natłoku ludzików.

Sikor umarł...

8

Odp: Silly Venture ...?

jezeli imprezka odbedzie sie do 5 grudnia to bede....pozniej raczej ciezko bedzie....choc nie mowie NIE ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: Silly Venture ...?

ostatni Quast pogrzebal polnoc? Teraz poludnie na topie ;>

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

10

Odp: Silly Venture ...?

Jest jeszcze East panie vulgar, wprawdzie to wschód, ale jednak północ ;)

11

Odp: Silly Venture ...?

Protestuję!

12

Odp: Silly Venture ...?

ja bym też odwiedził gdańsk..
-Grey jaki termin (!!!)

13

Odp: Silly Venture ...?

Koniecznie trzeba zrobic Sillego;) Jutro bede w 3-City to Greyu pogadamy na ten temat. Zreszta teraz Ty pijesz a ja jezdze autem i lansuje nas przed dyskotekami;) Jaskowa bedzie nasza!!!

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

14

Odp: Silly Venture ...?

Bendem

15

Odp: Silly Venture ...?

Azbest: TY ŻYJESZ???;) Myślałem że wraz z H.M.S "Rotterdam" usunęli Cie z kraju:P

gep/lamers^dial

16

Odp: Silly Venture ...?

Najbardziej prawdopodobny termin to 8,9,10 Grudzień (PT-ND). Ale nie potwierdzam jeszcze. Czekam co powie np. kolega Vasco, bo może miał jakieś plany.

Nie wiem czy uda mi się zebrać wystarczającą ilość nagród na compo, ale znając zapał sceny problem rozwiąże się sam =)

Pozdro.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

17

Odp: Silly Venture ...?

Jedyne plany jakie mam to gdzieś pojechać :)

18

Odp: Silly Venture ...?

No i może ja bym odwiedziła Trójmiasto, jeśli ktoś z małopolski będzie ruszał swój szanowny tyłek (najlepiej na czterech kołach) :P

There's special place for me in hell. It's called the throne.

19

Odp: Silly Venture ...?

Ja naturalnie i Fred bedziemy na 111% :D
Z bardzo mila checia sie stawimy :)

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

20

Odp: Silly Venture ...?

Postaram się do Czwartku wypowiedzieć co z Silly Venture. Zwykle zajmowałem się tym 3 miesiące przed imprezką, czasu jest strasznie mało :( Jak ludziska będą cisnąć, to pewnie się za to wezmę choćbym miał przypłacić zdrowiem ;-)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

21

Odp: Silly Venture ...?

zdrowiem ? aż tak chcesz pałkę zalać ? ;)

22

Odp: Silly Venture ...?

jesli SV wypali w tym roku to oczywiscie sie pojawie ;)

23

Odp: Silly Venture ...?

tak daleko chce Ci się jechać ? ;) paaanie, tak długa podróż,mi by się na Twoim miejscu nie chciało ;)

24

Odp: Silly Venture ...?

Jak będę w okolicy bliższej morzu to pewnie wpadnę przynajmniej na dzionek, ale muszę jakoś to finansowo rozłożyć a z tym wiadomo jak bywa Oo".

There's special place for me in hell. It's called the throne.

25

Odp: Silly Venture ...?

Sprzedaj nerkę ;) Przy okazji zostanie trochę na Atari z osprzętem ;)