26

Odp: Last Party 2k2

Przypominam, ze to topic o Last Party, proponuje do klotni otworzyc nowy np. Protracker vs Neotracker na boardzie RING.

A wracajac do Lasta to moze niech sie wszyscy tu wpisza kto jedzie ? :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

27

Odp: Last Party 2k2

I jeszcze mala informacja do tych marud, ktorym nie odpowiadalo mod compo: Pinokio w rozmowie telefonicznej przyznal, ze te moduly byly walniete z jego winy... Ciekawe, czy ktos tak jak bluzgal, tak przeprosi...

A ktos bluzgal ? ;-)

28

Odp: Last Party 2k2

ja trochę pobluzgam. Na stereo na lecie.
Nawet na filmie mój modułek leci w mono i to jest zajebiście wnerwiające. Va$ko myślał, że jak puści głośność na max i zatuszuje całość full basem, to nie będzie słychać. Cheba sie pomylił, bo jako muzyk nie jestem zbyt głuchy.
Co do mod compo się nie będę wypowiadał. proponuję jedynie zmianę nazwy na covox-compo, bo na covoxa mamy już różne trackerki... ;-)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

29

Odp: Last Party 2k2

ja trochę pobluzgam. Na stereo na lecie.
Nawet na filmie mój modułek leci w mono i to jest zajebiście wnerwiające. Va$ko myślał, że jak puści głośność na max i zatuszuje całość full basem, to nie będzie słychać.

Oj. Epi... Ale mi chodzi o pretensje o modcompo, bo co do msx compo to przeciez przyznalem sie do bledu. Inna sprawa, ze jak sie nie pamieta przelacznik w ktorej pozycji wlacza a w ktorej wylacza, to naprawde trudno to stwierdzic. Ale wlasnie tak ma w tym rozszerzonku byc! Ma grac zawsze na 2 kanaly bez wzgledu na muze. Stad klopoty.

30

Odp: Last Party 2k2

A widzisz Vasco? :twisted:

31

Odp: Last Party 2k2

Zostawcie dziadziusia w spokoju. Lepiej kupcie mu maść rozgrzewającą, albo Geriavit Pharmaton to na drugi raz nie zapomni.  :lol:

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

32

Odp: Last Party 2k2

Zostawcie dziadziusia w spokoju. Lepiej kupcie mu maść rozgrzewającą, albo Geriavit Pharmaton to na drugi raz nie zapomni.  :lol:

Ależ ja nie czepiam się Vasca - tylko przypominam mu pewną sprawę...

33

Odp: Last Party 2k2

Ależ ja nie czepiam się Vasca - tylko przypominam mu pewną sprawę...

Eeee, znaczy sie jaka???? Jak cos kompromitujacego, to na priv prosze :)

34

Odp: Last Party 2k2

Kompromitującego nt. Vasca? Ja też chcę to usłyszeć! Warto mieć haka na pana organizatora - zawsze to jakaś zniżka na party albo lepsze komnaty w sleeping roomie...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

35

Odp: Last Party 2k2

Oj Axe nie marudz. Kolejna edycja lezacych na scenie sie szykuje :D :D :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

36

Odp: Last Party 2k2

Uwaga etenszyn wnimanje achtung !

Dowiedzialem sie ze PKP bez naszej zgody ma zamiar zmienic rozklad jazdy z dniem 15.12.2002 ! W zwiazku z tym moga wystapic trudnosci z dopasowaniem sie do podrozy. Mam nadzieje ze nie zlikwiduja Libation Train relacji Lublin - Poznan :)

Ma moze ktos wglad w plany PKP ?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

37

Odp: Last Party 2k2

U mnie likwiduja wszystkie expresy w tamta strone - czyli ten ktorym zawsze wracamy z Poznania (Lubuszanin - Zielona Gora - Lublin) oraz jakis inny o trzynastej. Ponadto - zapowiadaja likwidacje wielu polaczen Lublin -> Reszta swiata ;-) Normalnie skandal. Zostaja InterCity albo jakies z przesiadkami.

Jak pytalem ostatnio pospieszny do Swinoujscia (czyli nasz Libation Train) ma sie ostac ... ale to nic pewnego bo i tak na razie nic oficjalnego sie nie dowiesz ... spytam w weekend matke mojego kumpla co ma kolezanke w PKP ;-)
Tylko takie dojscie mam ...

38

Odp: Last Party 2k2

faaajnie... zaczynam się trochę bać o pewność swojego przyjazdu na party....
ale moshe sie jakoś zonanizu... tfu... zorganizuję... :) dzisiaj kórtórarnie beńdzie bo mam inkszy nastrój nish zwykle.
niedziela fkońcu...
ras ftygodniu wypada... :)
Wa$ko: ponawiam pytanie: można wystawiać modki w Neo? czy może jesteśmy z Pinem oficjalnie i brutalnie dyskfalifikowani?

z delikathnie nieco inkszej beeczki:

Autor nie musi być na zlocie (to znaczy, że możecie przywieźć prace kumpli, którzy nie mogli przyjechać), ale w tym przypadku autor nie otrzyma nagrody (o ile wygra!).

z tego wnioskuję, że nie przyjeżdżając na zlot, a jednocześnie wystawiając jakiś dokumenty syf na compo - nagrodę mam w kieszeni...
czy też logika w tym wypadku zawodzi?  :twisted:

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

39

Odp: Last Party 2k2

Sorry ale logika tego zdania jest jak najbardziej ok:
Przeczytaj ponownie a ja w miedzyczasie tlumacze ;-)

nie mozesz przyjechac na zlot
dajesz prace np Pinokiowi ktory na zlocie bedzie
praca startuje w kompotach

i teraz dwie opcje:
praca wygrywa - nagrody nie dostajesz bo cie nie ma (ale wygrywasz kompo)
prace jest na dalszym miejscu - nagrody nie dostajesz bo byli lepsi

;-)

ps. NG juz raz analizowalo regulamin demo compo (Last 99) ;-)
co skonczylo sie jednorocznym banem dla naszej ekipy do wystawiania prac
Eh .. to byly czasy ...

40

Odp: Last Party 2k2

Mikey!:
Nie wiem dlaczego ale przypomniało mi się:

"To co? winko? - nie nie flaszkę!"

"i aż się wzruszył jak..." :D  :D

41

Odp: Last Party 2k2

"i aż się wzruszył jak..." :D  :D

"i tak sie wzruszyl ze az plakal jak ... " :lol: cytuj nalezycie
Takie kawalki to trzeba precyzyjnie ... ;-)

see ya w Vaskownicy

42

Odp: Last Party 2k2

"i tak sie wzruszyl ze az plakal jak ... "

..."ją owijał taśmą izolacyjną żeby nie pekła gdy ją będzie p*.*ł"

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

43

Odp: Last Party 2k2

..."ją owijał taśmą izolacyjną żeby nie pekła gdy ją będzie p*.*ł"

:lol: :lol: :lol:
Axe - przestan bo nie wyrobie

44

Odp: Last Party 2k2

Sorry ale logika tego zdania jest jak najbardziej ok:
Przeczytaj ponownie a ja w miedzyczasie tlumacze ;-)

otush nie jest ok.
przeczytaj ponownie:
:arrow: autor nie otrzyma nagrody (o ile wygra!).
a więc jeżeli nie wygra, to otrzyma. Proste? ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

45

Odp: Last Party 2k2

autor nie otrzyma nagrody (o ile wygra!).
a więc jeżeli nie wygra, to otrzyma. Proste? ;)

Hmm, a gdzie jest napisane, ze ktokolwiek nagrode otrzyma  8)

46

Odp: Last Party 2k2

otush nie jest ok.
przeczytaj ponownie:
:arrow: autor nie otrzyma nagrody (o ile wygra!).
a więc jeżeli nie wygra, to otrzyma. Proste? ;)

autor nie otrzyma nagrody (o ile wygra)

'o ile' to jest JEZELI

autor nie otrzyma nagrody JEZELI wygra - z tego warunku logicznego nie mozesz (bez wiekszej ilosci argumentow) implikowac. Proste ?
Epi - ja wiem ze jestes mlody i gniewny ale logiki nie znasz i juz ;-)
To co zaproponowales przypomina raczej fuzzy logic ;-)
Zamiast rozmyslac dokonczylbys NEO ;-)

Pozdro

47

Odp: Last Party 2k2

.. i tu jeszcze słów kilka odnośnie mod (COVOX) kompo na LL'02; chodzi dokładnie o to, że w czasie, gdy zgrywałem mody dla Dziadka na CMP miałem pod SDX odpalony sterownik MYDOSR.SYS - jest to wynalazek przeznaczony dla SIO2IDE, lecz pod SDX/HDD interf. by KMK/JŻ pozwala na odczyt (zgodnie zresztą ze swym przeznaczeniem) partycji w formacie MyDOS'a, czego pod Spartą X normalnie się nie da. Lecz jak się na kompotach okazało jest tego inny jeszcze skutek uboczny; chodzi o zapis danych na normalną FDD, który nie jest do końca wówczas zgodny z ogólnie przyjętymi normami. To oczywiście skończyło się błędami typu ... Error 164 itp. Może to trochę po polskiemu, lecz nie wiem jak to inaczej nazwać. Po prostu było to ewidentnie moje niedopatrzenie/niedoinformowanie. Mam nadzieje, że tym razem nie będzie problemów :: przezornie mody przygotuję w pierwszy dzień zlotu, a nagrywając dla Dziadka moduły wyłącze feralny drv. ..... brrrrr; sorry panowie.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

48

Odp: Last Party 2k2

Ech, Pinokio... i myslisz, ze kogos to przekonalo??? Przeciez i tak Vasco winny...

A z drugiej beczki: przypominam, ze na party mozna przyjezdzac dopiero w PIATEK 27 XII, a nie jak do tej pory dzien wczesniej wieczorem! Jakby komus przyszlo to do glowy, polecam hotelik - mnie nie bedzie w Opalenicy - przyjade rano 27  :D

49

Odp: Last Party 2k2

A z drugiej beczki: przypominam, ze na party mozna przyjezdzac dopiero w PIATEK 27 XII, a nie jak do tej pory dzien wczesniej wieczorem! Jakby komus przyszlo to do glowy, polecam hotelik - mnie nie bedzie w Opalenicy - przyjade rano 27  :D

i co mnie to obchodzi :?:  ;)

autor nie otrzyma nagrody (o ile wygra)

'o ile' to jest JEZELI

autor nie otrzyma nagrody JEZELI wygra - z tego warunku logicznego nie mozesz (bez wiekszej ilosci argumentow) implikowac. Proste ?
Epi - ja wiem ze jestes mlody i gniewny ale logiki nie znasz i juz 
To co zaproponowales przypomina raczej fuzzy logic 
Zamiast rozmyslac dokonczylbys NEO

o ile to jest o ile - mylisz pojęcia. O ILE wiem, polska terminologia logiki przewiduje dla implikacji tylko słówko "jeżeli". a chyba wiem, bo w końcu miałem bardzo dobry ze sprawdzianu z logiki jakieś dwa miechy temu, no nie:?:
fuzzy to jest termojądrowa z zimną kokakolą. [ta 4/92 ;))]
nowe wersje neo wychodzą średnio raz na dwa tygodnie więc się prącie bardzo nie czepiać.
gdybym nie rozmyślał, to nie byłoby nawet gównianego 0.9, więc się prącie bardzo nie czepiać.
odrobinę poczucia c***, STARY! ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

50

Odp: Last Party 2k2

W zdaniu ktore cytujesz z regulaminu: 'o ile' = JEZELI. Kropka.
Proponuje dowolny slownik j.polskiego. (taki wiekszy z wprowadzeniem do slowotworstwa i leksyki.)

Nie mozesz Implikowac z jednego argumentu.  W cytowanej wypowiedzi jest jeden. Czytales cos poza nedznym podrecznikiem z matematyki z I kl liceum na ten temat ze sie tak wymadrzasz ? Napisz na priva to Ci polece pare dobrych prac. Kropka 2

Poczucie humoru mam - dlaczego skasowales emotikony z mojej wypowiedzi ???

STARY to jest Vasco ;-) Co nie zmienia faktu ze jestes mlody i gniewny oraz ze nie znasz logiki. EOT