Temat: Co to za FDD ???

Robiąc porządki w domu i przeczesując szafy z gratami zerknąłem kątem oka na pudło od mojego XEGSa i zobaczyłem coś takiego co postanowiłem sfotografować [hehe, brzmi tajemniczo ;)]. Foto poniżej. Czy taka stacja istnieje czy to tylko wytwór grafików ? Bardzo ładnie wygląda ten napęd. Ma coś z 1050 ;)


http://img342.imageshack.us/img342/6458/img0001qe1.jpg

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2006-11-19 15:48:50)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Co to za FDD ???

To chyba to: http://atariki.krap.pl/index.php/XF521 Jej zdjęcie jest na wszystkich pudłach od XE (tych szaro-czerwonych, bo na innych nie ma zdjęć), ale to twoje jest najlepsze, jakie do tej pory widziałem.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2006-11-19 18:03:28)

KMK
? HEX$(6670358)

3

Odp: Co to za FDD ???

Nie mam warunków jak w studio fotograficznym ;), więc jutro pstryknę fotkę w naturalnym dziennym oświetleniu co by odbłysków nie było :). Będzie można wrzucić na Atariki.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2006-11-19 16:42:43)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

4

Odp: Co to za FDD ???

a w sąsiedztwie unikatowy modem  ;)

http://www.allegro.pl/item143441785_mod … dkosc.html

ogólnie to k...a jesień idzie!

5

Odp: Co to za FDD ???

Przez usera _Bart ostatnio nie można nic w sensownej cenie wylicytować :/ Pozostaje tylko czekać aż człek się nasyci zakupami albo kasy braknie ;)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2006-11-19 16:59:40)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

6

Odp: Co to za FDD ???

to może go przebić na wszystkich aukcjach ? ;)
Będą jaja :D

mozna zastosować w stosunku do tego pana filozofie "zimnej wojny" cenowej aż sie zniechęci, tylko..ja już miejsca w chacie nie mam :(

A modemu i tak do niczego nie wykorzystam...


Tak na poważnie:

To pewnie gorliwość "nowonawróconych".
Też tak miałem jak wróciłem do Atari.
Musze mieć wszystko za wszelką cene :D

Z czasem rozsądek wraca ;)

Ostatnio edytowany przez szary331 (2006-11-19 17:22:55)

ogólnie to k...a jesień idzie!

7

Odp: Co to za FDD ???

hehehehe;- a owy modem; w takim samym box'ie kupiłem za 10 zyli w komisie ze złomem komputerowym :):):)-

a XF521 - ładne to to było;- szkoda, że XF551 nie została wykonana w oparciu o design wspomnianego prototypu ..

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Co to za FDD ???

Modem XM 301 czesto bywa na amerykanskim ebayu jak i wiele innych zeczy, ale mnie jakos nie bardzo do kolekcjonowania. Moze jak juz dorobie sie wlasnego domu z odpowiednim miejscem to kto wie.

9

Odp: Co to za FDD ???

gRzEnIu napisał/a:

Nie mam warunków jak w studio fotograficznym ;), więc jutro pstryknę fotkę w naturalnym dziennym oświetleniu co by odbłysków nie było :). Będzie można wrzucić na Atariki.

No i co z tym lepszym zdjęciem?

KMK
? HEX$(6670358)