Temat: Urzadzenie Jacka Zuka ?

Czy moglby ktos udostepnic schemat + program dla urzadzenia sluzacego do kopiowania zawartosci dyskow IDE autorstwa Jacka Zuka ?

Pozdr.,
gRzEnIu/TOSEC Team

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Urzadzenie Jacka Zuka ?

sprecuzuj dokładniej o czzzo chhooodzi to może się coś powadzi ...

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Urzadzenie Jacka Zuka ?

... a masz może interface??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Urzadzenie Jacka Zuka ?

był zamieszczony chyba na stronie AA i Vasc'a - jeżeli nie udało Ci się tego znaleśc - napisz do mnie majla - a podeślę schemat i soft :)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Urzadzenie Jacka Zuka ?

No wlaśnie, a kiedyś ktoś mówił, że będzie robił interfejs IDE autorstwa Jacka Zuka. Chętnie bym coś takiego kupił.

6

Odp: Urzadzenie Jacka Zuka ?

Pracuje nad tym Pinokio .... ale czy cos z tego wyjdzie to pokaze czas ... ja puki co mam schemacik tegoz cuda oraz kabelka do przesylania danych pomiedzy dwoma dyskami (wraz z oprogramowaniem) dzisiaj wysle Ci wszystko na email'a ... tylko dokoncze instalke systemow (i zrobie ich obrazy ghostem ....)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: Urzadzenie Jacka Zuka ?

.. ludzie .. tylko mnie nie powieście :: prace trwają, lecz i tak jestem zdania, że wyjdę na tym baaardzo w plecy. Cóż Atari jest tylko jedno.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Urzadzenie Jacka Zuka ?

taak. wyjdziesz w plecy.
a kto składa biusterom atarki za friko?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

9

Odp: Urzadzenie Jacka Zuka ?

Ja też kcem kompa za friko!
Gucwiński, na co czekasz?  8)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...