Temat: Spy Master

Poszukuje mapy SPY MASTER. Może ktoś by mi podesłał lub gdzie ewentulanie mogę ją zdobyć?

mefiu1@poczta.fm

Matthew

2

Odp: Spy Master

Spróbuj przejrzeć archiwum TAJEMNIC ATARI: http://horror.mirage.com.pl/pixel/, nie jestem pewien ale tam być może była mapa. Pozdrawiam!  :)

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Spy Master

A ja bylem jednym z tych nieszczesliwcow ktorzy kupili wersje ktora zle dzialala - potem Zolna sie kajal na lamach TA - ze to nie on ... blah blah tylko tester pokpil sprawe (tester - dobre sobie .. - liczylo sie zeby szybko wypuscic tytul ot co) No i nie bylo mi dane jej skonczyc ... ale pamietam ze mape sobie sam narysowalem ... na kartce - no i trzeba bylo uwazac zeby nie zabrac apteczki bo potem sie wszystko pieprzylo ... ale w koncu zdobylem wersje dzialajaca po paru latach .... i niestety juz mi sie nie chcialo w nia grac ...

Reasumujac ... gra fajna ... okolicznosci jej zdobycia niefajne .... ale i tak rzadzila przez jakis miesiac na moim kompie ....

4

Odp: Spy Master

ech pamietam tamtą wiosnę 93... w TA ukazały się opisy nowych gier, dostałem od mamy na nową grę i... zamiast Spy  Mastera kupiłem Nerona... potem miał być Spy, ale jakoś potem go już nie kupiłem...

5

Odp: Spy Master

ech pamietam tamtą wiosnę 93... w TA ukazały się opisy nowych gier, dostałem od mamy na nową grę i... zamiast Spy  Mastera kupiłem Nerona... potem miał być Spy, ale jakoś potem go już nie kupiłem...

Neron rox - szczegolnie ludzik ;-)
Mam do dzisiaj na oryginalnej kasecie Avalonu ;-)

6

Odp: Spy Master

NERON sux! nie moglem cholera 1 strzaly znalesc i zabic tego straznika nerona...
a nawet mape taka ladna mielismy, co brat?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

7

Odp: Spy Master

NERON sux! nie moglem cholera 1 strzaly znalesc i zabic tego straznika nerona...
a nawet mape taka ladna mielismy, co brat?

A ty brat nie wiesz, że jakoś po Last 98, przysiadłem i przeszedłem!
Zajebiste zakończenie, szczegółnie komnata Nerona :)

8

Odp: Spy Master

lzesz! nie mogles przejsc NERONA! poprostu ktos ci pokazal screenshoty z koncowki i tyle. i nie klam mi wiecej na forum bo mamie powiem.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

9

Odp: Spy Master

lzesz! nie mogles przejsc NERONA! poprostu ktos ci pokazal screenshoty z koncowki i tyle. i nie klam mi wiecej na forum bo mamie powiem.

Przeszedłem! zrobiłem na nowo mapę... i jeszcze grałem na twoim starym Heliosie (dałeś mi abym skończył QuaST 98 real time text)!!!!

10

Odp: Spy Master

Ot, rodzinna sprzeczka  8)