51

Odp: Grzybsoniada 2007

z Krakowa juz do Częstochowy nalepiej turlać trolejbusem czy ciapągiem? niewiem co tańsze/lepsze
(sorki edit: Autobusem czy Pociągiem?)
edit2: sorki Grzybson ale nie wiem czy ja nie spostrzegłem czy na mapce nie ma zaznaczonego 2 najważniejszego objektu - TESCO ;-)

Ostatnio edytowany przez [e!]MWK (2007-04-03 16:02:58)

52

Odp: Grzybsoniada 2007

Rowerem!!!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

53

Odp: Grzybsoniada 2007

Szanowni państwo,przypomnienie. Do Grzybsoniady pozostało już tylko 13 dni!
WAŻNE: Osoby wybierającesię na zlot proszone o kontakt mailowy - podam numer kontaktowy obowiązujący w trakcie trwania zlotu (czyt. numer komórki taty).

grzybson/SSG^NG

54

Odp: Grzybsoniada 2007

Ale muza na ST ma być dopuszczona na kompo!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

55

Odp: Grzybsoniada 2007

Napisz player na atarkę Pina !

grzybson/SSG^NG

56

Odp: Grzybsoniada 2007

Nie podales najwazniejszej danej w dzisiejszych czasach... :)
Wspolzednych dla nawigacji GPS !!!

wg moich przypuszczen to bedzie N50,8014259 , E19,1477336 (w stopniach i ich ulamku - iGo/MioMap) lub N50°48'04.76" E19°08'52.38" (w stopniach, minutach i sekundach - AutoMapa). Ale jakbys w Googlu potwierdzil to byloby milo. Na mapach wyglada to na jakis trawnik ;)

Planuje sobie ewentualny powrot przez Grzybsoniade i taka informacja jest bardzo przydatna. :D

eeee.... w Google kiepska fotka i ulic nie ma, nic sie nie da zobaczyc....

Ostatnio edytowany przez Pecus (2007-04-23 20:59:13)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

57

Odp: Grzybsoniada 2007

pecus: try www.zumi.pl - maja lepsze foty (przynajmniej lublyna)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

58

Odp: Grzybsoniada 2007

Faktycznie, duzo lepsze fotki Czestochowy maja.

No to teraz niech mi ktos odpowie czy to ten jasniejszy budynek przy ul. Widnej (bo tak mi z mapki Grzybsona wynika), czy jakis, ktorego nie wypatrzylem przy Olsztynskiej?

Ostatnio edytowany przez Pecus (2007-04-24 07:52:06)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

59

Odp: Grzybsoniada 2007

Ej no, zlot za tydzien a dalej nie wiadomo, kto z kim jedzie itp?
Is there any transport?

There's special place for me in hell. It's called the throne.

60

Odp: Grzybsoniada 2007

Meśka napisał/a:

Is there any transport?

Yes, there is! Polish Railways.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

61

Odp: Grzybsoniada 2007

To nie ten budynek. Jak spojrzysz jakby na południe od widnej, to masz liczne tereny zielone. To są ogropdy działkowei na terenie tych ogrodów to będzie (konkretniej - w świetlicy ogrodowej). To raczej ten budynek z czarnym dachem.Nieźle wygląda swoją droga na ZUMI :)

grzybson/SSG^NG

62

Odp: Grzybsoniada 2007

grypson: pokalinka, tj. podaj linka do www.zumi.pl z wycentrowanym zdjeciem na ten budynek.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

63

Odp: Grzybsoniada 2007

Trochę obok tego, co pokazał Pecuś

grzybson/SSG^NG

64

Odp: Grzybsoniada 2007

Czyli wg MioMap/iGo N50.8007404° E19,1462621° .

Nie obiecuje, ale bede wracal z Austrii w niedziele tamtymi okolicami. Jak juz mam wspolrzedne, to moge zajechac. ;)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

65

Odp: Grzybsoniada 2007

na dzien dzisiejszy to jade w piatek. 10:05 z Bialegostoku, przesiadka na centralnym  w P 54110 - odjazd 12:50. o 16:00 w częstochowie.

66

Odp: Grzybsoniada 2007

A teraz zagadka - co to za obiekt - [Klik]

grzybson/SSG^NG

67

Odp: Grzybsoniada 2007

Proste. To jest Tesko.

Ostatnio edytowany przez epi (2007-04-24 20:02:54)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

68

Odp: Grzybsoniada 2007

Mają tam wino co się zowie Zamkowe, 4.50 za nutelkę. Ponoć bardzo dobre :)
No i jak spojrzycie na zumim, to nie jest zbyt dalego od party-place.
Epi: dopiero 15 postów napisałeś ? ;)

grzybson/SSG^NG

69

Odp: Grzybsoniada 2007

Co wygrałem? Co wygrałem?

Grzybson: a czy pisząc takie rzeczy jednocześnie dajesz nam do zrozumienia, że nie ma żadnego problemu z robieniem bydła wokół party place? ;)

Ostatnio edytowany przez epi (2007-04-25 14:19:43)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

70

Odp: Grzybsoniada 2007

Lepiej nie przesadzać... Ewentualnie zacząć po zmroku, gdy działkowcy pójdą do domów. Byłoby bardzo dobrze, aby party place pozostało całe.

grzybson/SSG^NG

71

Odp: Grzybsoniada 2007

grzybson: "Byłoby bardzo dobrze, aby party place pozostało całe."
fkulki sobie lecisz ??
:D :D :D

psy o 24:00 mamy na bank a następnego dnia niechcianą/niezapowiadaną wizytę fkużonego dyrektora ! :D :D

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

72

Odp: Grzybsoniada 2007

Jakoś to będzie :) :) W Głuchołazach szkoła była tuż przy ulicy, świetlica diałkowa jest zaś trochę w głąb działek. Ważne by impreza się udała.
Ja na party mam już gotową większość rzeczy. A wy? Prace na kompo gotowe? Nagrody będa fajne.... ;)

grzybson/SSG^NG

73

Odp: Grzybsoniada 2007

grzybson: "W Głuchołazach szkoła była tuż przy ulicy, świetlica diałkowa jest zaś trochę w głąb działek (...)":

Choćby pieszo znajdzie nas ten dyrek z Głuchołazów...

A wtedy "impreza się uda" !:D :D

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

74

Odp: Grzybsoniada 2007

Sprawozdanie z Rzeszowa: (Piątek - 4 Maja)
Bezpośredni pospieszny odjeżdza o 11:50 i na miejscu jest okolo 16:30 aczkolwiek jeśli o mnie konretnie chodzi to zabieram sie expresem o 5:41 do Krakowa po człowieka i stamtąd osobówką o 9:08 prosto do Częstej-Chowy. ETA mniej wiecej na 11:30. (ELTOMAS jeśli nie znajdzie innego scenariusza dojazdu to najprawdopodobniej zabierze sie tym ciapągiem ze mną.)
Grzybson biore ze sobą specjalny pas strażacki co go mam w spadku po ś.p.dziadku i który już nie jedno 18-to letnie dupsko wytłukł ;-) tak wieć przygotuj sie na ostre... lanie ;-)
Do zobaczenia niebawem i pozdrowienia dla Wszystkich!

75

Odp: Grzybsoniada 2007

nie wiem moze juz ktos to zauwazyl i wspomnial... ale Ja dopiero teraz. Na mapce, ktora GrzybsOn udostepnil, w poblizu paRty place mamy ulice takie jak "czysta" i "żytnia" :)