Temat: Heartlight

Może ktoś z Was pamięta wątek kiedy pytałem się czy ma ktoś orginalne książeczki z kilku polskich gierek xlandu na PC. Jedna z nich to była wzbogacona wersja Heartlight druga to Robbo wszystkim nam znane na Atari ... oraz Electrobody. Wówczas odesłano mnie do wszystkich diabłów ... poddając wątpliwość nawet tego czy miałem kiedykolwiek licencyjną wersję. Miałem ... ale ten fakt dziś mam gdzieś głęboko ... bo dla tych, którzy chcą pograć w pełnych wersjach niespodzianka! Pan Maciej Miąsik współtwórca gierek powalczył w tym roku z tematem i za free udostępnił pełne wersje wspomnianych gier. Jeśli ktoś dysponuje win98 to wystarczy poniższy link i tam znajdziecie

http://www.classicdosgames.com/epic.html

Jeśli macie windows xp to tutaj pisze więcej jak do tematu podejść

http://www.miasik.net/archive/2006/06/m … a-kazdego/

Uwaga przed pierwszym uruchomieniem zawsze należy uruchmić zbiorek konfiguracyjny danej gry. Miłej zabawy ... jeśli kogoś to ucieszyło to dajcie znać ...strasznie jestem ostatnio zdołowany ...

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: Heartlight

wielkie dzieki za linkczersy!

btw. kto przeprowadzi jakis wywiad z Maciejem? moze by tu go zaprosil ktos?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

3

Odp: Heartlight

Super, ogromne dzięki!

No, to dzisiaj chyba już nie pójdę spać... :D

4

Odp: Heartlight

jellonek napisał/a:

btw. kto przeprowadzi jakis wywiad z Maciejem? moze by tu go zaprosil ktos?

na miasik.net maciek podaje swoj numer gg. mozna do niego zaggadac.
w cefałce nie wstydzi sie atarowskich korzeni...

drac030: znam dwa dema na komodora. jedno jest fajne a drugie ma fajna muzyke.

Odp: Heartlight

mirek gdzie jest link do zeskanowanych bajtkow ? szukma i szukam

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

6

Odp: Heartlight

jad: ale jako pierwsze swoje giery, uznaje te z pycy...

osoba dobra w przeprowadzaniu wywiadow (preferowany stryjek) moze skorzysta z tego nr gg...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: Heartlight

Stryjek to wiesz. W kamaszach podskakuje rano, wieczór i w południe.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

8

Odp: Heartlight

Bitman - czytaj forum ze zrozumieniem ... było powiedziane, że osobą zainteresowanym rozdam na foreverku na płytce dvd i nigdzie nie bedzie zamieszczane, jak ktoś nie będzie w Trencinie to albo skopiuje sobie od znajomego albo po CENIE SAMEJ PŁYTKI I KOSZTÓW PRZESYŁKI mu podeślę.

Żyję bo Bóg tak chciał.

9

Odp: Heartlight

epi: ups. zapomnialem...

mirusvf: spoko - to sie to dvd na pigwe pozniej ftpnie...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: Heartlight

mirusvf: jest szansa na otrzymanie pocztą plytki dvd ze wspomnianą zawartością ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

11

Odp: Heartlight

Hah, nawet mam książeczkę do Heartlight PC. Mam na kompie wersję, ale tylko z 12-toma planszami. Jak rozumiem ta z 64 jest pod linkiem? :)
A do odpalania pod XP wystarczy DOSBox jeśli mnie pamięć nie myli. Zamontować dysk to nawet ja umiem, więc jest banalny w obsłudze :D.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

Odp: Heartlight

mirusvf napisał/a:

Bitman - czytaj forum ze zrozumieniem ... było powiedziane, że osobą zainteresowanym rozdam na foreverku na płytce dvd i nigdzie nie bedzie zamieszczane, jak ktoś nie będzie w Trencinie to albo skopiuje sobie od znajomego albo po CENIE SAMEJ PŁYTKI I KOSZTÓW PRZESYŁKI mu podeślę.

dzieki !!!

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014