Temat: Hilfe- problem z boot'owaniem

Swego czasu, jakimś programem (gdybym to wiedział jakim, nie byłoby problemu) ustawiłem aby TT-tka startowała  w rozdzielczości TT-medium. Teraz jak np. startuje jakaś gierka to widać ją (o ile w ogóle widać) na kawałku ekranu w rogu monitora. Mam tu na myśli gry ładujące się automatycznie po resecie. Może ktoś wie jaki to program ? Po uruchomieniu można było wybrać w jakiej rozdzielczości ma się boot'ować.

Było miło :) Do widzenia.

2

Odp: Hilfe- problem z boot'owaniem

Faktycznie "programik"... bootconf.app. Moge ci wyslac na maila.

3

Odp: Hilfe- problem z boot'owaniem

Mam go, ale chyba nie umiem się nim posłużyć, bo co bym nie ustawił odpala się dalej w trybie TT-Med. Może X-boot coś tu przeszkadza ? Pamiętam że w tamtym programiku wystarczyło zaznaczyć TT-medium lub inną rozdzielczość i koniec. Wyglądał inaczej niż ten:
http://img111.imageshack.us/img111/8205 … 0039gw.png

Było miło :) Do widzenia.

4

Odp: Hilfe- problem z boot'owaniem

A próbowałeś uruchamiać TT-kę z wciśniętym klawiszem "shift" lub "alt"? Względnie "Alt i a"? Po prostu wczytuje Ci sie plik desk.inf lub newdesk.inf lub desktop.inf z twardego dysku po starcie sterownika od HD. Klawisz shitft (lub alt, bo do końca nie pamiętam) odłącza twardy dysk przy starcie kompa, alt plus literka napędu - bootuje z podanej patrycji ;)

Sikor umarł...

5

Odp: Hilfe- problem z boot'owaniem

a moze uzyc backward'a? Przynajmniej na flaszce tak robie jak mam jakies problemy z gierkami z ST.