26

Odp: Sztab w sobote

Czyli co - 50 sztabów 1-osobowych, dziękuję.

Alex, wyłącz ten sarkazm - Twoja dniówka u mnie starcza na miesiąc albo przynajmniej na 2 tygodnie. :P

I Ty zostaniesz big endianem...

27

Odp: Sztab w sobote

W folkgospodzie sa tuby 5litrowe tyskiego :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

28

Odp: Sztab w sobote

Alex, zaproponowałeś listę knajp, dla mnie może być każda z nich - ale teraz może przedzwoń i spróbuj zarezerwować stolik. Wczoraj parę pomysłów nam upadło właśnie z tego powodu, że na sobotę nie było miejsc.

KMK
? HEX$(6670358)

29

Odp: Sztab w sobote

Miker: Czyżbyś nie lubił demokracji? :)

Draco: Zarezerwujmy jak już wszyscy się określą, bo potem będzie tak, że zarezerwujemy i nikt nie przyjdzie.

Moje typy to:
1) Folk Gospoda
2) C.K.Oberża
3) Kompania Piwna

30

Odp: Sztab w sobote

Drodzy Parafianie!

1. Głównym celem sztabu jest spotkanie się z ludzikami, a nie podziwianie lokalu, obsługi itp...  więc jak ktoś się wybiera tylko po to żeby odwiedzić fajny lokal, albo się najeść to niech lepiej nie przychodzi. Lepiej niech sobie zabierze fajną dziewczynę, (niekoniecznie żone), albo swojego chłopaka i miło spędzi czas na zajadaniu sie kaczka w pomarańczach...

2. Nie wiem czy wszyscy zauważyli ale jest dość późno (już wczoraj było za późno) na rezerwacje w jakimś "cool" lokalu.  Stolik dla mw 10 os na sobotni wieczór trzeba rezerwowac pare dni wczesniej. Do tego nigdy nie wiadomo czy nie okaże się czasem, że osób przyjdzie tylko 3  ..... albo  w drugą stronę 17.

3. Ceny w takich lokalach wielu osobom niekoniecznie podpasują. (cena piwa to nie wszystko), Poza tym uważam, za dużo wygodniejszą i bardziej komfortową psychicznie dla każdego sytuację kiedy każdy płaci za siebie, zamiast jednego zbiorowego rachunku na koniec. (z doświadczeniea wiem, ze potrafią powstać z tego powodu różne niezbyt przyjemne sytuacje)


Reasumująć!  Skoro każdy ględzi (jak zwykle), a nic z tego nie wynika.
Zatem ustanawiam - SOBOTA 20.01 godz. 18:00 pub Gorączka Złota  ul. Wilcza 29

Aha jeśli ktoś bedzie dojeżdzał później (tak jak ja - będę jakoś po 19stej) niech się kontaktuje z ludzikami telefonicznie. (np. z Mikeyem, Mikerem, Taqoo'iem i innymi sztabowiczami)  Bo może zaistnieć taka sytuacja, ze w Gorączce złota nie będzie miejsca, wtedy sztab przeniesie się do dawnej Dolce Vity - onecnie Parany   (http://www.parana.pl)


ps obie Knajpy są bardzo blisko siebie więc przespacerowanie się od jednej do drugiej nie potrwa dłużej niż 3 minuty.

Ostatnio edytowany przez xray (2007-01-20 12:48:55)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

31

Odp: Sztab w sobote

1) Miejsce jest istotne i nie chodzi tutaj o podziwianie czegokolwiek tylko ludzkie warunki na jakimś poziomie. Siedzenie w nędznej zadymionej melinie nie jest przyjemne.

2) Jest późno, ale spróbować można. Na tyle lokali w którymś na pewno miejsca będą.

3) O cenach rzeczy innych niż piwo można dyskutować, gdyby w GZ coś do jedzenia było :D Najniższe ceny są w PH - mała pizza 8,90 zł. Jeśli chodzi o zbiorczy rachunek to popieram, ale każdy może mieć swój - wystarczy uprzedzić o tym kelnerkę.

Tak, jak Mikey prosił, propozycje swoje przedstawiłem. Wybór jest spory, czasu coraz mniej. Niechaj się wszyscy określą. EOT

Ostatnio edytowany przez alex (2007-01-20 12:47:24)

32

Odp: Sztab w sobote

Alex: już jest ustalone, więc nie mąć w kale, po robisz wszystko, zeby było 15  1osobowych  sztabów .

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

33

Odp: Sztab w sobote

Xray: Nie "jest ustalone" tylko Ty ustanowiłeś. Jeśli reszta się grzecznie podporządkuje to proszę bardzo.

34

Odp: Sztab w sobote

Tak, ja to ustaliłem do tego w porozumieniu z przyjeżdzającym Mikeyem, biorąc pod uwagę pozostały do rozpoczęcia sztabu czas, wnioski większości sztabowiczówi, jak i  fakt, że nikt jak zwykle nie chce wziąść na siebie odpowiedzialności podjęcia decyzji..  Po prostu oceniwszy sytuację  Biorę to na siebie!

Za to ty, jak zwykle teoretyzujesz i tak pewnie by trwało az do 18stej. a praktyka jest oczywiście inna..

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

35

Odp: Sztab w sobote

Nie teoretyzuję tylko przedstawiłem propozycję na prośbę kolegi. Zarezerwować lokal to nie problem - problemem jest później wyście na głupka jak nikt nie przyjdzie.
Bawcie się dobrze :)

36

Odp: Sztab w sobote

Zdaje się, że 4 posty wyżej napisałeś "EOT" ...  Na tym przykładzie można zaobserwować rozbieżności między teorią a praktyką  oczywiście odnosząc się do twoich wypowiedzi.


Wyobraź sobie Alex, że sam wczoraj dzwoniłem a i dzwonili inni probując zarezerwować stolik na 10 os w różnych lokalach, i jakos nam ta sztuka się nie udała.

Ostatnio edytowany przez xray (2007-01-20 13:32:39)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

37

Odp: Sztab w sobote

Ehh czepiasz się :) EOT miał wymusić określenie się przez wszystkich, ale jak widać nie udało się. Swoja drogą jakoś nikt się tutaj nie pochwalił, że gdziekolwiek dzwonił. Ja sprawdziłem w Champion's - miejsca są do wyboru do koloru. Był tam kiedyś bardzo udany sztab wielkanocny.

Jakkolwiek, ustaliliście już spotkanie w GZ, więc nie ma sensu kontynuować tematu.

Ostatnio edytowany przez alex (2007-01-20 14:09:58)

38

Odp: Sztab w sobote

tak z ciekawosci to gdzie odbyl sie sztab... :)
Widze ze Bracia Atarowcy sa jak zwykle zgodni;)

pozdrawiam

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

39

Odp: Sztab w sobote

Zdaje się, że w dawnej Oberży, którą ponownie przemianowano na Honoratkę.

40

Odp: Sztab w sobote

Alex, jak zwykle gadasz głupoty ;) Sztab był w gorączce złota, o do twojej informacji: tak, tam też serwują żarcie. całkiem niezłe. A mi na przykład oberża wcale nie odpowiadała (przypominam, że był tam już sztab.
Mały, byli: Mikey, Tatqoo, X, Miker z Sylwią, Draco, Krap, Pirx, Radi i moja skromna osoba. Całkiem nieźle, biorąc pod uwagę liczność ostatnich sztabów.

Sikor umarł...

41

Odp: Sztab w sobote

Sikor: Napisałem "zdaje się, że w dawnej Oberży" (hint: "zdaje się" oznacza przypuszczenie), a Ty od razu wyskakujesz z tekstem "jak zwykle gadasz głupoty". Taki komentarz jest obraźliwy.

Ostatnio edytowany przez alex (2007-01-22 14:42:19)

42

Odp: Sztab w sobote

Alex: a widzisz :) - bo ja tak. O głupoty to mi chodziło w tym o to, że napisałeś, że w "GZ" nie ma żarełka.

Sikor umarł...

43

Odp: Sztab w sobote

Sikor napisał/a:

Alex, jak zwykle gadasz głupoty ;) Sztab był w gorączce złota, o do twojej informacji: tak, tam też serwują żarcie. całkiem niezłe. A mi na przykład oberża wcale nie odpowiadała (przypominam, że był tam już sztab.
Mały, byli: Mikey, Tatqoo, X, Miker z Sylwią, Draco, Krap, Pirx, Radi i moja skromna osoba. Całkiem nieźle, biorąc pod uwagę liczność ostatnich sztabów.

mam nadzieję że zabawa była udana,

-ja juśśś raczej nigdy nie będę na sztabie w mojej wsi, warszafce......


gep jak wymyśli sztaba z chłopakami tio się pojafię...........................

*ale tio tak na off topic (..)

Ostatnio edytowany przez AS... (2007-01-22 19:43:18)

44

Odp: Sztab w sobote

A ty co
przeprowadziłeś się nad morze ?????????

All I hear is the sound of me falling on the ground

45

Odp: Sztab w sobote

Aha, czyli ten co najbardziej mącił, nie zjawił się.
Nie chcę nic mówić, ale czułem to w kościach. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

46

Odp: Sztab w sobote

Epi: widziales kiedys Asa, zeby gdzies dotarl? :P

47

Odp: Sztab w sobote

Ja widziałem go na sztabie w Warszawie i to nie raz.

KMK
? HEX$(6670358)

48

Odp: Sztab w sobote

Ja też :) I nawet poszliśmy raz na kebab :)

49

Odp: Sztab w sobote

W zasadzie miałem na myśli Alexa.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

50

Odp: Sztab w sobote

Patrz post #16 :)