Temat: stacja ATARI 1050 ...zasilacz...

cze, ostatnio zostałem posiadaczem stacji dysków ATARI 1050 ale bez zasilacza czy ktoś może mi powiedzieć jaki zasilacz jest potrzebny, lub jeżeli jest ktoś chętny z Trójmiasta do wymiany oryginalnego zasilacza moge dać wzamian 1 gołą Atarke 65 XE (sprawną) :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: stacja ATARI 1050 ...zasilacz...

Ja przy mojej Atari 1050 mam zasilacz o parametrach: INPUT AC240V 50Hz, OUTPUT AC 9V 3Amp

bits received: 001000100010110000100010

3

Odp: stacja ATARI 1050 ...zasilacz...

Stryker umów się z Pigułą na LastParty2002

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: stacja ATARI 1050 ...zasilacz...

Niestety na LP2002 sie nie pojawie z tego powodu że sam jechać nie bede , chciałem jechać z Azbestem ale on sie nie odzywa już od paru tygodni z którym chciałem pogadać w sprawie LP2002...o co chodzi z tym umuwieniem się z Pigułą ????

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: stacja ATARI 1050 ...zasilacz...

Stryker mogę po Lascie wyslac ci taki zasilacz 9V 3A - zajrzę na giełdę elektroniczną i kupie o takich parametrach (na party na pewno ktoś będzie miał 1050 - to zobacze jak jest napięcie doprowadzone do stacji i jaki rodzaj wtyczki (to na party odpowiednio go zmodyfikuje - no chyba ze ktos moze mi juz teraz podeslac jakies fotki wykonane cyfrówką gniazda zasilajacego i samego zasilacza ....) ewentualnie intrukcje do 1050 i chętnie wymienię go na gołą Atarynkę :))

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

6

Odp: stacja ATARI 1050 ...zasilacz...

teraz rozumiesz Stryker. Pigula to taki mily gosc co kazdemu pomoze, szczegolnie jesli chodzi o elektronike :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

7

Odp: stacja ATARI 1050 ...zasilacz...

no tak ale mi chodzi o taki oryginalny ładny zasilacz z logiem ATARI  zwykły zawsze można se zrobić ....a tak w ogóle to nawet nie wiem czy ta stacja działa czy ktoś może przesłać zdjęcie wnętrzności tej stacji bo nawet niewiem czy te wtyki w środku są dobrze ustawione....

"wszystko się kiedyś kończy......."