1

Temat: FOREVER - pomocy!!!

otóż - jak już niektórym wiadomo - Ptica nie jedzie na party i w związku z tym jesteśmy wraz z YerzmYeYem zmuszeni do innego zorganizowania sprawy. Nie ukrywam - budżet jest nieco dramatyczny; na razie nie wiem, jak będzie na miejscu - ewentualnie poproszę o drobną pomoc.

Mamy wyjścia ogólnie dwa

* albo podróż UNIBUSEM - piątek, wyjazd 7:00 rano z krakowa - http://www.uni-bus.com.pl/katowice.html - (24pln w dwie strony) i później z Waskiem (+50 w dwie strony) - kwoty określone dla każdego z nas - czyli w przypadku 2 osób całość razy dwa.

* albo - z czego wyczytalem na #atari8 - zabrać się z Krakowa z X-Krapem (2 wozy) do granicy - i tam przesiąść się np. do Waska. Pytanie do X_Krap'a, oraz Waska. Czy granicę przekraczamy w jednym i tym samym miejscu - i czy takie możliwości są dopuszczalne?? Oraz, czy istenieje np. możliwość przejechać z X-Krap'em z Krakowa do Trencina - i abarotnoje. Dajcie panowie znać jak najszybciej jest to możliwe. Greetzzz.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: FOREVER - pomocy!!!

z tego co mi wiadomo, Vasco jedzie z Laoo, pewnie jedno miejsce beda mieli wolne

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: FOREVER - pomocy!!!

Rzuciłem baaardzo luźne hasło na ircu, zeby podrzucic do granicy, i oddać was Vaskowi, bo tak po prostu byłoby wygodniej wszystkim podróżować. No ale to zależy też od tego kiedy Vasko jedzie no i przez które przejście graniczne. (my ruszamy ok. 8 rano w piątek z Radomia  - 2 auta - 8 osób) Dobrze by było się jakoś zgrać z Vaskiem o ile to możliwe.

Jako kierowca mi jest w miare obojętne i moglbym jednego zabrać nawet do Trencina - (podejżewam, ze Krap tez wziąłby drugiego ale nie bede się wypowiadał)  mi nikt na kolanach siadał nie będzie, więc decyzje pozostawiam raczej reszcie jadących, którzy będą mieli mniejszy komfort podróży. Aha jest tylko jeden szkopół jeśli zamierzasz się zabierać ze swoim całym majdanem sprzętowym, to wtedy może się pojawić poważny problem miejscowy. Nie wiem jak Krapa ale mój bagażnik (chevrolet lacetti - hatchback) jest mały i boję się o to czy 4 szt bagażu się zmieszczą, nie wspominając już o piątym. Więc raczej odradzałbym taszczenia atarek, mixerów, wzmacniaczy głośników i innych pudeł. No chyba, że Krap ma ciężarówkę.
Więc apel też do reszty podróżujących a jak najmniejsze bagaże.

Czekam na wypowiedzi reszty współtowarzyszy, a przynajmniej większości.

Ostatnio edytowany przez xray (2007-03-14 01:22:59)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: FOREVER - pomocy!!!

w takim razie - mam wielką prośbę. Bo z czego mi wiadomo w takim przypadku Wasko nie będzie jechał przez ZWIERACZ (zwardoń) - więc jeśli mogę Was tak bardzo poprosić - weźcie nas z Krakowa do Trencina - i Błagam - abarotnoje tak samo - bo też będzie to zajebisty problem. Do Waska mam prośbę -= WEŹ mi MONITOR, bo biorę atarkę - lecz w najbardziej minimalnym składzie - by nie doprowadzić do katastwofy komunikacyjnej. Nie biore też ani śpiwora - ani kal(r)imaty - coby tego było mniej. :) - Prześpię się z .... Waskiem :) hahahahah..

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: FOREVER - pomocy!!!

Pinek BCZ, zdecyduj sie w koncu!

Jak nie jedziecie z nami, to lecimy przez Czechy i granice CZ-SK przekraczamy tuz pod Trencinem. Nie ma sensu po Was jechac do Zwardonia, zerknij laskawie na mape...

Monitor jak nie zapomne, to wezme.

6

Odp: FOREVER - pomocy!!!

Wasko - weź monitor, bo jak go nie zabierzesz to na uja wacława zabieram w takim razie sprzet.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: FOREVER - pomocy!!!

A ja wiem na uja?

8

Odp: FOREVER - pomocy!!!

ok - więc wychodzi na to, że jedziemy wraz z jeżmjejem dołączając do X-ray'a, oraz Krapa. Powiedzcie mi teraz, gdzie chcecie nas widzieć w tym krakowie i o której godzinie - jak rozumiem w piątek :)

EDIT

ok - wszystko ustalone. Dzięki panowie za uratowanie dupy.

Ostatnio edytowany przez Pin (2007-03-15 00:19:47)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: FOREVER - pomocy!!!

Transport mi się wysypał. Ktokolwiek ma jakieś wolne miejsce w swoim aucie? =]