1

Temat: The Shrine after party version

wreszcie udalo sie wszystko zlozyc do kupy, kilka rzeczy nie jest dopieszczone tak jak bysmy chcieli (szczegolnie drazniace moze byc przejscie miedzy ostatnia scena a creditsami), no ale nie chcialem znowu przesuwac terminu o nastepny tydzien ;)

przy okazji chcialbym podziekowac Grzybsonowi za pozyczenie lapotopa na party, dzieki czemu udalo sie chociaz czesc dema zlozyc... dzieki!

wersja skonczona do sciagniecia tu: http://pouet.net/prod.php?which=30140

Ostatnio edytowany przez pr0be (2007-03-25 16:37:59)

2

Odp: The Shrine after party version

albo stąd: http://laresistance.pigwa.net/

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: The Shrine after party version

Pr0be, zajefajne :) BRAWO !
Od razu jak zobaczyłem ten post odpaliłem sobie of coz na real ATARI :)
Widzę że udało się dokończyć sprawę Wyspy Wielkanocnej...
A co do laptopa, nie ma sprawy, cieszę się że mogłem jakoś pomóc ;)

grzybson/SSG^NG

4

Odp: The Shrine after party version

Klaskać !

--
Dhor/M.E.C.

5

Odp: The Shrine after party version

klaszczemy! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: The Shrine after party version

uchamy tesh !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: The Shrine after party version

Czy to tylko ja mam popierdywanie zamiast muzyki w prawym kanale?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

8

Odp: The Shrine after party version

Poklony skladam. W koncu demo z designem.

9

Odp: The Shrine after party version

very nice! btw. Nie wiem jak ksiądz, ale ja w partii nie jestem. Porozmawiajmy szczerze jak partyzant z czekistą...

gep/lamers^dial

Odp: The Shrine after party version

W naszym katolickim kraju takie pogańskie bezeceństwa ;)

Poważnie to ładne cacko, moje gratulacje :D. Ta Julia w creditsach to real-time calculated fractal czy tylko zoom?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

11

Odp: The Shrine after party version

Ufff... w końcu można się było doczekać porządnego dopracowanego dema, z jakością i wykopem!.
Gratulacje!

Pr0be - nową nadzieją Białych (koderów 8-bitowych) :)

Ostatnio edytowany przez Dracon (2007-03-26 11:29:02)

12

Odp: The Shrine after party version

Epi -> moglbys sprawdzic ta wersje czy dziala w stereo prawidlowo: http://manta.univ.gda.pl/~pwisnie/theshrine.xex. Nie mam jak u siebie sprawdzic (tzn mam stereo ale nie mam odpowiedniego kabla :] ), zapomnialem wpisac #3 do SKCTL na drugim pokey'u i to chyba przez to (na emulatorze jakims dziwnym trafem dzwiek w stereo jest OK)

co do Juli, oczywiscie nie jest liczona ;>, jest to zoom duzej bitmapy (1024x800), ktora jest dekompresowana w locie w trakcie zoomowania, to wlasnie przez ta dekompresje nie jest staly framerate i czasami potrafi troche "przyciac", z poczatku ta bitmapa byla w rozdzielczosci 4096x3200 no ale zabraklo mi jednego banku pamieci, zeby to zmiescic i musialem ja obciac do 1024x800...

13

Odp: The Shrine after party version

Pr0be: Teraz gra OK. W ogóle bardzo fajne demko. Gratulacje!

(szkoda tylko że nie rusza spod SDX. ;> )

Ostatnio edytowany przez epi (2007-03-26 16:24:06)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

14

Odp: The Shrine after party version

Ej pr0be, to wrzućcie tę nową wersję na Waszą stronkę i by się na pouecie linkersa poprawiło. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

15

Odp: The Shrine after party version

Pr0be - jakiego memlo demko musi się spodziewać - by wstać, to raz, a dwa - ciekawe gdzie się to ładuje, że na SDX nie działa.... osobiście jeszcze nie sprawdzałem, jutro testy :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: The Shrine after party version

a przez SDLOAD już probowaliście spod Sparty ?

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

17

Odp: The Shrine after party version

poprzez SDLOAD - próbowałem z partycji w nowym formacie (32MB na sektorach 512B) i działa bez problemów. Z jaki banków korzysta to demo(u)?? (tak przy okazji). Sparte jak przestawiałem na $cf, czy $af - ni hu hu hu hu :)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

18

Odp: The Shrine after party version

pr0be napisał/a:

Epi -> moglbys sprawdzic ta wersje czy dziala w stereo prawidlowo: http://manta.univ.gda.pl/~pwisnie/theshrine.xex. Nie mam jak u siebie sprawdzic (tzn mam stereo ale nie ...

A u mnie niestety cały czas pierdzi! STEREO mam na 100% sprawne - odpaliłem dla pewności muzaka Rastera z Forevera - gdzie wszystko brzmi jak należy!!!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

19

Odp: The Shrine after party version

Hm, doświadczenie coś mi przypomniało... Piguła, a upewnij się, że to Stereo masz włączone. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

20

Odp: The Shrine after party version

Epi - przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem mój post powyżej!

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2007-03-29 13:32:36)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

21

Odp: The Shrine after party version

http://laresistance.pigwa.net/prods/theshrine.zip - wersja finalna (tak mi sie wydaje :])

glowne zmiany: poprawa synchro, fractal zoomer jest teraz "glebszy" i szybszy, naprawiony blad w obsludze stereo (mam nadzieje)...

Pin -> demo korzysta z wszystkich bankow 130xe czyli: $c3,$c7,$cb,$cf oraz $ff, podczas ladowania korzysta z pamieci pod romem $d800-$fe00.
demo laduje sie do obszarow $0600-$06ff, $2c00-$bfff, wiedz pod memlo<$2c00 powinno ruszyc...

22

Odp: The Shrine after party version

Hej, ale banki 130xe to $ef, $eb, $e7 i $e3, czyz nie?

23

Odp: The Shrine after party version

czyli sprawdzę demko jeszcze z konfigiem wraz z PBI.SYS, device sparta $xx, a memlo to nie problem, bo i tak dla use banked memlo jest bardzo niskie :). Teoretycznie jeśli demo ładuje coś w FP to PBI.SYS powinien sobie z tym poradzić (jak ma to miejsce z MPT24 bez pacza Draco) :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

24

Odp: The Shrine after party version

zdaje mi sie ,ze na 130xe $eX to te same banki co $cX, tyle ,ze w $eX CPU ma dostep do EXTD memory a ANTIC nie, natomiast w $cX zarowno ANTIC jak i CPU maja dostep do EXTD memory... mozliwe, ze powinienem uzyc bankow $eX ze wzgledu na kompatibilnosc z jakimis dziwnymi rozrzezeniami pamieci, no ale pod emulatorem demo dziala zarowno pod rozrzezeniem Compy Shop jak i Rambo...

ja mam jeszcze takie skromne pytanie: czy w wersji finalnej dziala wkoncu to Stereo na real Atari? bo post Piguly starsznie mnie niepokoi ;) Moglby ktos to jeszcze sprawdzic? bo to troche dziwne ,ze u Epiego dziala a u Piguly juz nie...

25

Odp: The Shrine after party version

Probe - teraz działa OK!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim