Temat: !!! Wy-da-ło Się !!!

Możemy przestać ściemniać że te nasze atarynki to sentymenty, kolekcjonerstwo, itp, itd, bla-bla-bla.  Ktoś nareszcie powiedział prawdę: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=206658297  A cytując klasyka: "CIURLAĆ WAM SIĘ CHCE!!!" :-D

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

2

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

1. strasznie chuda panna, a fe...
2. by jakiegoś Triumpha do zdjęcia ubrała bo straszy...
3. tylko umiejętna reklama dźwignią handlu.

gep/lamers^dial

3

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

mowny napisał/a:

A cytując klasyka: "CIURLAĆ WAM SIĘ CHCE!!!" :-D

Jak się widzi takie zdjęcia to się odechciewa :P

4

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

jak to zobaczylem jedząć .... omało sie nie zrzygałem............

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

koścista panna ;) kwestia gustu co kto lubi ;) a o gustach się nie dyskutuje ;)

6

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

olac brzydule - atarka w niezlym stanie - klawisze nie pozolkniete - cacy...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

Jak niepożółknięte, to pewnie najtwardszy gumiak.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

8

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

najlepsze jest to: "Jak tylko wyciągnałem ten sprzęt i go odkurzyłem to moja ukochana od razu się rozebrała a później ... :D dowód - na fotkach"  a później grał w Rive Raida czy coś innego...miast...ZBOCZENIEC...ZBOCZENIEC...ZBOCZENIEC...

gep/lamers^dial

9

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

ciekawe, czy panna ma zęby jak Atari klawiaturę :) co drugi zółty :) - HAHAHAHAHA

Ostatnio edytowany przez Pin (2007-06-17 15:25:17)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

Same cycki to nie wszystko. Brzuch ma okropny. Nawet atarka jej nie broni :)

11

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

W ogóle wygląda jakby spała w ognisku.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

12

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

mazi napisał/a:

Same cycki to nie wszystko

problem,że tu naet cycki są do bani...

gep/lamers^dial

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

widzialem brzydsze , podeslijcie zdjecia tych ktore bzykacie na codzien porownamy ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

14

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

Pin napisał/a:

ciekawe, czy panna ma zęby jak Atari klawiaturę :) co drugi zółty :) - HAHAHAHAHA

Text roku :)

Moje odczucia są jak Waćmości.
Atari jest jak kobieta, i nie tylko im starsza tym lepsza....
A że Atari jest ładniejsze od tej damy - n/c.

PS. A gdzie dwie baby tam wióry lecą - to się kłóci. Albo jedno, albo drugie - nie łącz ognia i wody.

bitman napisał/a:

widzialem brzydsze , podeslijcie zdjecia tych ktore bzykacie na codzien porownamy ;)

Chciałbyś :)

Ostatnio edytowany przez pajero (2007-06-17 21:23:24)

15

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

Gepard: Duze te cycki, niektorych to kreci. A ze do bani to niech sie sama tym przejmuje :)

16

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

Widzę że twardo schodzicie z tematu ;-) i zamiast przyznać że trzymacie atarynki tylko dlatego że, cytując tytuł aukcji, "działają na kobiety", to obrabiacie pannie różne części ciała ;-)

Ja miałem podobne odczucie jak stryker, więc dla wyrównania wrażeń estetycznych inna aukcja.
Na końcu aukcji jest że "SPRZEDAJE TYLKO CAŁY KOMPLET", no to chyba z panną?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

17

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

Cała ta historia jest grubymi nićmi szyta. Skoro Atari tak działa na jego ukochaną to czemu u licha je sprzedaje???

18

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

może z nią w zestawie, hehehe :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

19

Odp: !!! Wy-da-ło Się !!!

Przecież to nie tak. Przeczytajcie jeszcze raz poczatek:

Jak tylko wyciągnałem ten sprzęt i go odkurzyłem to moja ukochana od razu się rozebrała a później ...

...zaczeła kopulować z tym sprzetem, a skonczywszy po 8 orgazmach powiedziala ze "nigdy wczesniej czegoś takiego nie czuła".  Potajemna sprzedaz nic nie da. Tęskniąc za tym doznaniem jakie tylko Atari moze dac, ukochana skombinuje sobie coś na boku. Może nawet MEGA ST albo Falcona? Moze urzadzi sobie K+3A? Coż.,bylo nie wyciagac sprzetu...