Temat: Another World

Mam Pytanie

Czy to jest pełna konwersja, czy tylko 1 level. Mianowicie:
Biegnę rozwalając robale. Spotykam na końcu bestię. Uciekam. Łapię się liny i nic, nie mogę rozchuśtać liny i biec z powotem. :?:

I co wy na to

Matthew

Odp: Another World

O ile pamiętam to w tym samym momencie kończyłem grę, mimo usilnych prób przejścia dalej. Jak dla mnie - tylko tyle było...

3

Odp: Another World

ludzie atarowa wersja tej giery jest skopana i z tego co wiem to nie ma poprawnej wersji,poprostu nie da sie przejsc tego miejsca:(
mam nadzieje ze sie nie doczekam pytania dlaczego na Atari w Popeye ludzik nie skacze bo skonam.........hehehe

gep/lamers^dial

4

Odp: Another World

ludzie atarowa wersja tej giery jest skopana i z tego co wiem to nie ma poprawnej wersji,poprostu nie da sie przejsc tego miejsca:(
mam nadzieje ze sie nie doczekam pytania dlaczego na Atari w Popeye ludzik nie skacze bo skonam.........hehehe

gep/lamers^dial

5

Odp: Another World

Ludziki, padliście ofiarą mistyfikacji !   :lol:

Robert Drąg (autor "superhitów" w stylu "HONKY" i paru innych) nie dokończył tego...   Albo go zadanie przerosło albo wprost zrobił sobie jaja (pamiętam jakie kiedyś na giełdzie poruszenie wywołał ten tytuł na XL/XE).  :rolleyes:

6

Odp: Another World

albo jeszcze jestem na rauszu albo......sklonowaly mi sie posty nr.153?
ooooooooooooo cooooooooooooo choooooooooooodzi?

gep/lamers^dial

7

Odp: Another World

Oj, ludziki, gralem w to ostatnio i miejsce z lina po lewej stronie basenu jest do przejscia !!!  :lol: Co prawda jest tam dlugi przestoj ale ja wlaczam full speed na emulku i po chwili lina sie rozhustuje skacze i uciekam tym razem w prawa strone. Potem jest 2 level (wisi sie w klatce)... Klatki sie rozhustac nie daje, ale znowu trik ze speedem i klatka laduje na ziemi, tylko ze ona miala zabijac straznika a tak nie jest,wiec po wyjsciu z klatki dopada mnie straznik... I tu chyba jest koniec tego dema bo tego sie chyba nie da juz przejsc...

8

Odp: Another World

Oj, ludziki, gralem w to ostatnio i miejsce z lina po lewej stronie basenu jest do przejscia !!!  :lol: Co prawda jest tam dlugi przestoj ale ja wlaczam full speed na emulku i po chwili lina sie rozhustuje skacze i uciekam tym razem w prawa strone. Potem jest 2 level (wisi sie w klatce)... Klatki sie rozhustac nie daje, ale znowu trik ze speedem i klatka laduje na ziemi, tylko ze ona miala zabijac straznika a tak nie jest,wiec po wyjsciu z klatki dopada mnie straznik... I tu chyba jest koniec tego dema bo tego sie chyba nie da juz przejsc...

potwierdzam, kiedyś także w to grałem i utknąłem w drugim levelu... ale ja grałem na oryginalnym atari -emul sux :lol:

9

Odp: Another World

ja tez utknalem w tym samym miejscu.
Eh, stary dobry another world... nawet pamietam jakis kod do dalszego levelu (TFBB).

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...