Temat: Mikey looknij tu

Ośrodek Informatyki Akademii Rolniczej w Lublinie

PILNIE
poszukuje pracownika na stanowisko  ADMINISTRATOR IT/Linux

Wymagania

Bardzo dobra znajomość:
- Linux/różne dystrybucje (Apache, LDAP, MySQL, PostgreSQL, Postfix,
PureFTP, IPTables)
- konfiguracji w/w usług
- zagadnień bezpieczeństwa sieciowego
- podstawowej znajomość HTML/PHP

Dodatkowo
- dobra znajomość protokołów i programów świadczących usługi oparte na
HTTP, SMTP, POP3, FTP, DNS, DHCP na platformie Linux
-    odpowiedzialność za swoje działania
-    sumienność i dokładność
-    znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
-    co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-    mile widziane doświadczenie w pracy ze sprzętem firmy Cisco,

Oferujemy
-    pracę w młodym zespole
-    stabilizacja i stałe godziny pracy 8.00 - 16.00
-    akceptowalne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na     
        czas nieokreślony
-    dostęp do najnowszych technologii teleinformatycznych, szkolenia,
        kursy, literatura, wyjazdy na konferencje
-     dodatkowe zlecenia na umowę o dzieło/zlecenia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu
motywacyjnego (z informacją o możliwym terminie rozpoczęcia pracy),
wraz z dołączoną klauzulą: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie
danych osobowych" na adres e-mailowy: praca@ar.lublin.pl; w temacie
prosimy podać stanowisko.
Dodatkowe informacje pod. nr tel. 081 445 65 19 lub 445 65 14
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Mikey looknij tu

Panie! Ja nie jestem rolnikiem! :D

: 404. Stopka not found

3

Odp: Mikey looknij tu

Ja bym też luknął, gdyby chodziło o Olsztyn ;)

4

Odp: Mikey looknij tu

z miesiac temu mikey'owi to podsylalem. robota fajna, bo panstwowka, ale $ naprawde kiepska... bo o ile dobrze pamietam okolo 950 zl na reke.

dobry plus to lacze edu ;) i szkolenia na ktore czesto wysyla AR. minus to caly ich szkielet (chociaz w nowym budynku siec jest calkiem sensownie zrobiona) itd...

5

Odp: Mikey looknij tu

950 zł ??? to na pół etatu :P

6

Odp: Mikey looknij tu

sieć w biedronce:P

gep/lamers^dial

7

Odp: Mikey looknij tu

950 netto z takimi wymaganiami to juz nawet nie wiem jak skomentowac. zwykly monter (z calym szacunkiem) od ktorego w firmie wymagamy tylko umiejetnosci naprawy komputera startuje wyzej.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

8

Odp: Mikey looknij tu

kwota, ktora podalem jest za pelny etat... a nie pol etatu :)

witamy na wschodzie :) takie stawki w wielu firmach to normalka, szczegolnie w branzy IT, gdzie miasto 'studenckie' robi swoje... myslicie, ze dlaczego do Lublina przenosza sie takie firmy jak np. Orange, itd? -- Orange ma u nas swoj caly BOK. duzo, duzo taniej sily roboczej w postaci studenciakow :)

9

Odp: Mikey looknij tu

pracowałem kiedyś na uczelni m.in. utrzymując sieć LAN i faktycznie kasa była żenua ;( ale było i mogło być wiele innych korzyści ... :)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2007-07-26 20:08:23)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

10

Odp: Mikey looknij tu

macgyver napisał/a:

950 zł ??? to na pół etatu :P

Znam ludzi, którzy mniej zarabiają i muszą jakoś żyć. Takie k...a czasy :(

11

Odp: Mikey looknij tu

Pewnie grali za młodu w piłkę zamiast marnować sobie zdrowie przed komputeram i nad książkami, frajerzy ;)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

12

Odp: Mikey looknij tu

larek: też znam takich ludzi

po prostu pracodawcom wydaje się, że robią komuś wielką łaskę płacąc 1000 zł / miesiąc - może powoli zaczną patrzeć na oczy i uświadomią sobie, że ludzie wolą za sensowną kasę pracować w Irlandii "na zmywaku", niż wykonywać "ekslkuzywne zajęcia" za psi grosz...

13

Odp: Mikey looknij tu

Pracodawcy dojrzeja do tego, ale to jeszcze musi potrwac. Jak na razie to lepiej pracowac na budowie przy noszeniu cegiel niz byc informatykiem, bo wieksza kasa, a odpowidzialnosci brak.
Teraz proacodawcy szukaja i sa sklonni placic ludziom calkiem duza kase ale w innych branzach (no ale to juz kazdy wie).

We Wrocku otworzyli jakis czas temu fabryke LG i kupa ludzi sie zglosila, ale .... za 1000 zl nikt nie chcial pracowac wiec fabryke zamknieto lub dziala na 1/6 gwizdka. Maja sprowadzic azjatow do pracy bo firma za duzo zainwestowala w budowe fabryki.

Jak na razie Polska "produkuje" za duzo studentow (w tym infromatykow) i nie wszyscy wyjezdzaja do UK lub Irlandii, bo tam trzeba juz znac jezyk i miec doswiadczenie aby  pracowac w zawodzie lub chociaz na stanowisku zblizonym.

Ja tez na poczatku ani w USA ani w UK nie pracowalem w zawodzie, ale jak juz ktos da ci szanse na pierwsza prace w zawodzie, to pozniej juz oferty same leca.

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2007-07-27 01:58:27)

14

Odp: Mikey looknij tu

Zarobki faktycznie kiepskie, ale dla studenta jest to atrakcyjna oferta bo z reguły bo nie ma on jeszcze rodziny na utrzymaniu, a praca daje możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia. Mimo tego wymagania są jednak chyba trochę przegięte.

Ostatnio edytowany przez Urborg (2007-07-27 11:07:29)

15

Odp: Mikey looknij tu

Uborg: Mimo tego wymagania są jednak chyba trochę przegięte.
To sa podstawy dla administartora systemu a i tak brakuje perla.
Sorry ale ja tam nie widze niczego co nie byloby powszechne uzywane.

16

Odp: Mikey looknij tu

Nie wiem za bardzo o co wam chodzi. Większość moich znajomych z byłego roku (już po studiach) robi w developerce za ciężką kasę i w ofertach można przebierać i żaden nie chce wyjeżdzać. Może rozmawiamy o innych zawodach?

17

Odp: Mikey looknij tu

Jako programista tak kasa jest duza (zazwyczaj), tyle ze ta oferta nie jest dla programisty tylko dla admina.

18

Odp: Mikey looknij tu

pierdu pierdu....

19

Odp: Mikey looknij tu

O kur.. to u nas od 3000 Euro albo i wiecej na takim stanowisku. powiem tylko ze godzina Informatyka od 50Euro. Oczywiscie pracujacego dla Firmy. jezeli ktos ma chec to moze sobie sam zalozyc jakas tam Firme np. montaze sieci itp. to napweno przy dobrym "ruchu" nie "lezeniu" i czekaniu az robota sama przyjdzie to w misiacu ok. 5000 Euro powinno byc.  Ta stawka jest smiechu warta. Za te 950 zl chetnie zatrudnie kogos u mnie na 2 godziny dziennie do lutowania "Modchipow" w konsolach... To jest 250Euro... Gdzie z tym do Europy!!! Smiechu warte....

ABBUC - Atari bit byter user club

20

Odp: Mikey looknij tu

Ośrodek Informatyki Akademii Rolniczej w Lublinie napisał/a:

stabilizacja i stałe godziny pracy 8.00 - 16.00

Urborg napisał/a:

Zarobki faktycznie kiepskie, ale dla studenta jest to atrakcyjna oferta...

Po pierwsze: zaocznego albo wieczorowego. Pelny etat na normalnych studiach, to moze byc ewentualnie pod koniec jak sie cos pokitlasi z magisterka i jest kupa wolnego czasu. W normalnym trybie i normalnej szkole odpada. Nie wykluczam, ze sa wyjatki, ale trudno mi sobie je wyobrazic.

Po drugie:

co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Miedzy wierszami wyczytalbym, ze student nie jest mile widziany. Ale moze nadwrazliwy jestem.

21

Odp: Mikey looknij tu

slaves napisał/a:

bo o ile dobrze pamietam okolo 950 zl na reke.

jestes pewien ?
moze jedynke na początku ucieło :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

22

Odp: Mikey looknij tu

stryker napisał/a:
slaves napisał/a:

bo o ile dobrze pamietam okolo 950 zl na reke.

jestes pewien ?
moze jedynke na początku ucieło :)

sugerujesz, ze mam kiepskie zrodla? ;) tak mniej wiecej tyle (no +/- te 20-30 zl). dokladna kwote podawalem mikey'owi :)

23

Odp: Mikey looknij tu

Nie wiem jak rówieśnicy laoo, ale współcześnie produkowani na uczelniach informatycy to będzie ogromna porażka i podejrzewam, że pracodawcy będą mieli olbrzymie trudności w znalezieniu fachowców wśród tłumu "złotej polskiej młodzieży".

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: Mikey looknij tu

To nie jest taka zła fucha, można dorobić na studentach. Moich dwóch znajomych zrobiło taki patent: jeden był adminem a drugi asystentem. Admin pisał studentom prace zaliczeniowe, asystent je zaliczał :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

25

Odp: Mikey looknij tu

Nio a po jakims czasie razem podzielili cele wiezeinna ;)

Teraz nie oplaca sie w Polsce byc informatykiem. Lepiej byc operatorem koparki, bo z tego sa pieniadze.