26

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

No właśnie, to nara.

A nie mieszczą się gdzieś oni fizycznie tamtamtam???

I Ty zostaniesz big endianem...

27

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

To jest hurtownia gdzies poza Londynem jak wlasnie przeczytalem, ale na milion procent nie zgodza sie na odbior:

PLEASE NOTE - WE DO NOT DISCOUNT POSTAGE FOR MULTIPLE WINS AND PURCHASES - IF YOU REQUEST A DISCOUNT WE WILL NOT ANSWER - WE HAVE NOT GOT THE TIME TO ANSWER QUESTIONS WHERE WE HAVE ALREADY SUPPLIED THE ANSWER - THIS MAY SOUND HARSH, BUT WE ARE MAKING IT VERY CLEAR BEFORE YOU CONCLUDE YOUR PURCHASE - ALSO WE SHIP ABOUT 1,000 PARCELS A DAY - AND WE ARE VERY BUSY - PLEASE ALLOW 14 DAYS TO RECEIVE YOUR GOODS - DO NOT CHASE US IN BETWEEN THAT TIME - IT JUST PREVENTS US GETTING GOODS (YOURS AND OTHERS) OUT OF THE DOOR!

http://cgi.ebay.co.uk/Flip-Out-Atari-Ja … dZViewItem

28

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

No chyba tak. Ale Dzieki za checi.

29

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Interesują mnie następujące carty (w kolejności alfabetycznej):
1.  Cannon Fodder
2.  Doom - Evil Unleashed
3.  Flashback
4.  International Sensible Soccer
5.  NBA Jam TE
6.  Raiden
7.  Syndicate
8.  Tempest 2000
9.  Ultra Vortex
10. Wolfenstein 3D

Za wszystko mogę zapłacić powiedzmy 500 złotych (średnio po 50 za cart).
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt.

P.S.
Kabli, pada i przystawki jeszcze nie mam, tak więc oferta wciąż aktualna.

30

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

No wiec numery 1, 2, 4, 5,7,8 i 10 mozesz bez problemu kupic na ebayu w tej chwili po 8 funtow za sztuke z przesylka do UK. Wiec miescisz sie w cenie 50 zl za sztuke. Jakby co to sluze pomoca w dostawie. Jak chcesz napisz mi maila.

31

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Respect+ za propozycję lewis.
Za ile najtaniej mógłbyś tam kupić (razem z kosztami wysyłki) wszystkie wymienione przez Ciebie pozycje?

32

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Tak jak pisalem, ?8 za sztuke, bo oni nie robia kombinowanych przesylek. Jednak sa 3 ale na dzien dzisiejszy:
- nie wiem co jeszcze sprzedaja w tej chwili w tych cenach (trzeba by popatrzec na eBay'u)
- w niedziele wyjezdzam na prawie 2 tygodnie poza granice UK (i Polski tez...), wiec niespecjalnie moge kontrolowac dostawe
- poczta w UK jest w pelni strajku na chwile obecna i nic nie dochodzi, kupilem pare rzeczy ostatnio na eBay'u (miedzy innymi wlasnie gry z Direct4Games) i nic nie przyszlo mi od tygodnia, jestem juz niezle wkurzony i jutro z ranca robie wjazd na poczte coby sie dowiedziec czy zamierzaja cos mi dostarczyc w koncu

Tak wiec: proponuje zebys przejrzal sklep Direct4games (i w ogole inne aukcje) i wybral to co chcesz. Ja moge kupic, z tym ze tak jak mowilem nie bede w stanie potwierdzic odbioru prawie do konca sierpnia. Jesli chcesz cos zalatwiac przed moim wyjazdem to masz czas do soboty wieczor. Jakby co to napisz maila lub odezwij sie na GG (#1159025).

-------------------------------------------------------------------------------------------

Update z 10.08: wczoraj dostalem w koncu gry z Direct4Games, dlugo szly, ale doszly. Dzisiaj doszla inna jeszcze paka, a jeszcze inna zaginela dlatego takie hocki klocki. Ok, w takim razie jakby cos ktos chcial to do soboty wieczor sie oodzywac na powyzsze kontakty.