Temat: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Witam serdecznie!

Pilnie kupię:
Kabel SCART i AV
Pad
Napęd CD
Gry na cartach i cd (najlepiej całe zestawy)

Wszystko oczywiście w dobrym stanie i cenie :-)

Pozdrawiam!

2

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

O napedzie CD to zapomnij, watpie zeby ktos sprzedawal (w Polsce lub rozsadnej cenie).

3

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Nie mam akurat nic z tych rzeczy na sprzedaz, ale podam Ci orientacyjne ceny jakich mozesz sie spodziewac ze bedziesz musial zaplacic na aukcjach:
Kabel SCART i AV - po 20zl
Pad - 35-50zl
Napęd CD - 400zl
Gry (popularne, w boxach) - 20zl - 60zl, rzadsze drozej

W duzym zestawie moze to Ci wyjsc taniej, ale takie zdarzaja sie na Allegro raz na pol roku.

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Co do kabla, to lepsze jest S-VIDEO

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

aktualnie Telegames wyprzedaje sprzed i gry na ebay , atrakcyjne ceny :

http://stores.ebay.co.uk/direct-4-games … QpZ2QQtZkm

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

6

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

O! Ceny super. Szkoda tylko ze za transport kazdej gry do Polski biora 5 funtow niezaleznie od ilosci egzemplarzy :(
To czyni zakup nieoplacalnym dla ludzi z Polski.

Mamy kogos z AA w UK, zeby mogl odebrac paczke i forwardowac do Poland?

Ostatnio edytowany przez nosty (2007-07-30 11:17:01)

7

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Zawsz mozemy zrobic zrzute, kupic co trzeba i ja jakos podrzuce do Polski,

8

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

O! Super LewiS! Kupilbym z 10 brakujacych mi tytulow i podal im Twoj adres do wysylki w UK.
Bo ich combine shipping to Poland wynosi wg kalkulaora 4,99 za jedna gre a 49,9 funtow za 10 gier :(
Dzieki za pomoc!

Ostatnio edytowany przez nosty (2007-07-30 11:32:45)

9

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

OK, ja tez cos chce kupic, wiec kupmy wszystko razem, bedzie taniej. Wieczorem popatrze dokladnie co tam daja. Ktos jeszcze jest chetny?

10

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Ja jestem

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

lewiS - a mozna Ci przeslac liste tytulow i kase paypalem? Lepiej by bylo zebys Ty wszystko zamowil niz tlumaczyc tym gosciom ze maja wyslac na inny adres itp itd. Nieraz takie sklepy sie burza.

12

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Uuuuuu do Anglii tez moze byc ciezko tanio to kupic.
Zapytalem sie kurtularnie: "Hi, Your calculator shows that shipping to my country for first game is 4,99 and for each other item is 4,99 to (so for 10 item it shows 49,9!). Is it correct? Is it realy COMBINED shipping?"
I dostalem odpowiedz: "no comobines shipping"

Przy wybraniu docelowo UK, kalkulator dziala analogicznie...

13

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Uuu... U nich w sklepie jest lepiej z przesylka, ale za to ceny gier wyzsze... Co robimy?

14

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Jak dla mnie to jest typowy overcharging - zrobili "super czasowa promocje" na ebayu i zarabiaja bezczelnie na wysylce, od razu uprzedzajac, zeby nie reklamowac kosztow wysylki bo ich koszty sa wyzsze niz ceny poczty.
Pie... to. 4 funty za gre + 3 za wysylke do UK + jeszcze cos za wysylke od Lewisa do nas to dla mnie za duzo jak za jeden tytul (jakies 9 funtow wyjdzie czyli ponad 50zl).
Ja zazwyczaj omijam takie sklepy szerokim lukiem. Troche zal zafoliowanych tytulow, ale 100x lepiej sie dogadac z prywatnym uczciwym czlowiekiem.

15

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Ej, albo ja jestem slepy albo cos zmienili, bo mi pisze:
Postage and packaging    Each Additional Item    To                                Service
?3.99                               Free                  United Kingdom              Royal Mail 2nd Class Standard
?7.50                                Free                      United Kingdom                    Parcelforce 48


http://cgi.ebay.co.uk/Doom-Atari-Jaguar … dZViewItem

16

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Lewis - sprawdz inne, prawie wszedzie jest +3.99...
Boje sie ryzykowac i dostac 10 negatywow bo sie pokloce o koszty. Odpuszczam.
Gdybys jednak byl odwazniejszy i sie zdecydowal i okazaloby sie, ze koszty sa policzone uczciwie to daj znac - wystawili dzisiaj druga partie gier na jaga.

Update: wlasnie znalazlem na ich aukcjach:
"For your information we do NOT give postage discount if you buy multiple items."
Czyli naciagacze.

Ostatnio edytowany przez nosty (2007-07-30 19:54:22)

17

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Wlasnie przecwiczylem to na eBayu. Na szczescie nic jeszcze nie kupilem.

Goscie sa przebiegli :) Wszystko ladnie by dzialalo (kombinowane przesylki) gdyby nie fakt, ze wszystkie aukcje maja albo Paypal account required lub Immadiate payment required. Opcja pierwsza zawsze ma +4 funty za kazdy nastepny przedmiot, wiec wychodzi 4 funty za kazdy kart. Opcja druga jest lepsza ale tylko pod jednym wzgledem: mozna kupic wiecej kartow z tej samej aukcji i zaplacic 4 funty za przesylke wszystkich. Tzn. jak sie kupi to od razu trzeba isc do Paypala i zaplacic, wyklucza to mozliwosc kupna w kilku aukcjach i zaplacenie za wszystko po wszystkim. Probowalem wykonac jednoczesne zakupy w paru oknach, ale Paypal sie nie dal oszukac i pokazuje kazda transakcje oddzielnie... :)

Tak wiec jedyna sensowna opcja jest kupienie hurtem paru kartow z jak najmniejszej ilosci aukcji (i jeszcze upewniajac sie, ze koszt przesylki nastepnego przedmiotu jest Free). Wtedy mamy za przesylke kazdego batcha tylko 4 funty.

Ktos chetny? jesli tak to niech wymieni co chce.
Ja chce: Dooma, Power Drive Rally, Sensible Soccer, Pinball Fantasies, Cannon Fodder (niestety ten ostatni jest tylko w aukcja +4 za next item).

18

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Ja Power Drive, Sensible, Pinball Fantasies, Theme Park

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

19

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

No cholera kusi mnie ten Pinball - to moja ulubiona wersja i nie mam.
Jesli jeszcze jest czas to wez mi prosze Power Drive i Pinballa Fantasies.
Aha, uprzedzam ze kaske do UK moge Ci wyslac tylko paypalem.
Dzieki.

20

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

To ja się piszę na Power Drive'a, Syndicate'a i Cannon Foddera.

(jak mi sie cos przypomni jeszcze to dam znacia) :)

I Ty zostaniesz big endianem...

21

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Mysle, ze warto kupic dana gre jak bedzie co najmniej 3 chetnych na tytul. Jak narazie najwiecej chetnych jest na Power Drive i Pinball Fantasies , choc oczywiscie nie wykluczam zakupu innych. Mysle, ze powinnismy poczekac do jutra wieczorem i wtedy kupic co tam kto chce. Oczywiscie wczesniej dam znac co kupuje.
Co do kasy: z tym nie ma problemu, przelew moze byc nawet do mBanku w zlotowkach.
Nosty: uzywasz ty jakiego GG lub Skype'a. Warto by bylo pogadac live...

22

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Nic z tych rzeczy. Gmaila ewentualnie uzywam online.
Ale teraz juz do lozeczka spadam. Pogadamy jutro.

23

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

Ceny podane przez nosty'ego są jak najbardziej do zaakceptowania.
Jeżeli ktoś woli to mam KILKASET polskich czasopism o tematyce Atari, którymi się mogę wymienić za wyżej wymienione rzeczy (najpilniej potrzebuję kabli, a przynajmniej jednego).
Czasopisma są w bardzo dobrym stanie, poskładane w roczniki, w sztywnej oprawie powleczonej materiałem skóropodobnym (całość wykonana przez profesjonalnego introligatora).

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

kabel mozna samemu zrobic. Do złącza Jaga pasują gniazda ISA (takie stare, czarne) tylko trzeba je odpowiednio przyciąć :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

25

Odp: [K] Akcesoria do Atari Jaguar

No wiec juz po sprawie, wlasnie nas chlopaki z Direct4Games wyruchali nas na calej linii, bo zamkneli wszystkie aukcje z darmowa przesylka za kazdy nastepny przedmiot oraz wystawili z +?4 za next item... No to chyba temat kupowania hurtem nalezy uznac za zamkniety. :(