26

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

instrukszyn wrzucania na pigwe gdzies byl. to ze potem tego nie mozna odczytac (po uploadnieciu) nie znaczy ze sie cos zesralo. tak ma byc. jesli jest stuffu sporo to mozna jakies konto zapodac. mozna tez do mnie mejlowo (m/at$pigwa*net) wyslac (nie pamietam ale tam chyba jest limit zalacznika 50mega). stuff upladniety na biezaco przerzucam do
ftp://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_vi … lazy,2007/
i
ftp://ftp.pigwa.net/stuff/parties/Glucholazy,2007/

MESSY: co do sciagania z ftp to proponuje jakiegos klienta dobranego wg wlasnych upodoban :)

27

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

jest taki fajny lazy downloader dla wszelkiej maści plików...zapodajesz stronę (tudzież ftp), ustawiasz jakiego typu pliki ma ściągać  z danego sajta (gfx,msx,zip itp) i wychodzisz z domu...Neo Downloader się nazywa...którejś niedzieli próbowałem popróbkować ze sciaganiem galerii z widelca.org; w trzy godziny miałem na dysku ponad 26 tysięcy zdjęć:P

Ostatnio edytowany przez gepard (2007-08-01 20:39:50)

gep/lamers^dial

28

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

A ja dopiero co wróciłem :) Specjalne grtx oprocz organizatora Ryśa leca także do panstwa Dziamskich za trasnsport do Opola oraz dla Epiego i Moniki za symaptyczny wieczorek na pijarskiej w krakowie :) Buzka.

29

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Rysiek i ja tnx za party :) - stuff będzie dziś lub jutro (awaria sprzętu) - ogólnie :) -= "pełna kultura", oraz "jeszcze polska nie zginęła" :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

30

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Rownież dołączam się do podziękowań... :) Było fajnie i mam nadzieję że za rok też będzie :)
A w ogóle trza wyczaić co to ten krem sułtański :)

grzybson/SSG^NG

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

I ja sie przylaczam do podziekowan dla Ryska i calej ekipy atarowskiej za stworzenie dobrej atmosfery.

Ostatnio edytowany przez Krzysztof (Kaz) Ziembik (2007-08-05 18:22:56)

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/