1

Temat: Fast Food (Telesys) cart - jedyne 2 na swiecie?

Nigdzie nie znalazlem wzmianki ze wogole istnial taki prototyp.
Czlowiek ktory sprzedawal pracowal w malej firmie Telesys. Wydali chyba z 6 tytulow na 2600 i jak widac probowali na Atari 400/800. Wyslalem mu uprzejmy list z lista pytan - mini wywiadem, ale na razie nie dostalem odpowiedzi.

Oprocz tego co widac na zdjeciach sprzedawca napisal ze dolacza drugi prototyp bez etykiety.

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi … 0145333593

Jakby aukcja zniknela, to informuje, ze poszedl za $717 (w bardzo kiepskim stanie wizualnym) co nie jest rekordem (Gold Mine z firmy Spectravideo poszedl w tym roku za $800).

Coraz bardziej jestem wkurzny, ze mam za malo kasy zeby konkurowac na ebayu z calym swiatem. Ustawilem zalosne $205 a i tak sie juz zaczalem zastanawiac co sprzedac gdybym wygral ;/

OT: Podobno kupowanie prototypow/unikatow/pamiatek to trzeci, ostatni i wyniszczajacy finansowo etap kolekcjonowania ;) (Dwa pierwsze to: kupowanie wszystkiego jak leci z bazarow, gield ito niezaleznie od stanu i rzadkosci; a po nim: kupowanie wybranych egzemplarzy w dobrym stanie (folia, boxy) uzupelniajacych braki w kolekcji).

2

Odp: Fast Food (Telesys) cart - jedyne 2 na swiecie?

Osz w morde. $717... Nigdy w zyciu! Jakby co to mi przypomnijcie tego posta za pare lat jak kupie jakis protoyp za $1000... :)

3

Odp: Fast Food (Telesys) cart - jedyne 2 na swiecie?

No bo to już jest choroba, ale na pocieszenie powiem, że gość, który wygrał jest prawdopodobnie aktywnym użytkownikiem forum Atarimanii, także może jest szansa na zrzucenie tego z carta...

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Fast Food (Telesys) cart - jedyne 2 na swiecie?

A w watku na AtariAge wiekszosc glosow jest bardzo krytycznych - ludzie podejrzewaja nawet ze to tylko obudowa z nalepka.  Jak masz kontakt miker to zagadaj zeby podzielil sie fotkami wnetrza i sprobowal dumpnac.

5

Odp: Fast Food (Telesys) cart - jedyne 2 na swiecie?

nosty napisał/a:

Coraz bardziej jestem wkurzny, ze mam za malo kasy zeby konkurowac na ebayu z calym swiatem.

8-O :)
Tekst roku ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P