1

Temat: Muzeum konsol

Piękną kolekcję starych konsol wystawili w na targach Lipsku. Szkoda że mnie tam nie było, bo na pewno były wiele ciekawych sprzętów i to w stanie idealnym. Ta wystawa była nie lada gratką dla Fanów tego typu sprzętu.

http://gry.onet.pl/29709,1432737,artykul.html


Jestem także ciekaw co to za konsola na zdjęciu nr 7, bo wygląda bardzo ciekawie?

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2007-08-23 21:18:52)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Muzeum konsol

E tam! Same popularne modele. SNES pozolkly jak diabli... Razem do spolki bysmy pewnie lepsza wystawke zrobili ;)
A wystawa pokazujaca konsole i gry w gablotkach z opisem na kartce to wlasnie to czego nie rozumiem i co mnie wkurza najbardziej. To tak jakby pokazywac wypchane zwierzeta na polce zamiast ogladac je zywe w zoo albo na safari.

A na zdjeciu 7 jest zwykly pong.

3

Odp: Muzeum konsol

Tyle ze niektore nawet ciekawe, bo z cala klawiatura.

4

Odp: Muzeum konsol

A tak, z klawiatura to jest G7000 albo G7100 juz nie pamietam dokladnie. Lata 70-te.
Mialem takich kiedys kilka z gieldy samochodowej (z Niemiec znaczy). W USA nazywaly sie inaczej. Gry byly ciut ponizej poziomu 2600, a z tej klawiatury korzystala chyba 1 aplikacja :)

Odp: Muzeum konsol

hehe to jest sprzet z francji ta mini wystawe organizuje moj znajomy " prezes " www.mo5.com ( mega cd 1 na zdjeciu jest moja )
chlopcy pojechali do lipska malym vanem wiec zabrali to co zabrali w paryzu jest tego kilkadziesiat ton
celem takiej wystawy jest ekspozycja muzealna ( dla przypomnienia ) najpopularniejszych konsol z lat 80 , wiec normalne ze figuruje zwykly pong , a7800 , sns ...
jest mozliwosc gry na kilku konsolach  !!!

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014