1

Temat: Godzina 0

Pragne poinformować, iż 20-tego (czyli pojutrze) o godz.16-tej w Kościele Stella Maris in Zoppot, zasilę szeregi zaobrączkowanych, tj. na własną odpowiedzialność stracę wolność ze wszystkimi tego konsekwencjami. Po weekendzie jak dojdzie do mnie, co się stało postaram się zamieścić jakąś fotkę z cyklu " Prison Break";)))
Pozostaje mi tylko zaapelować o wsparcie duchowe i pożegnać wszystkich spod znaku "independent", takie z Was były fajne "herbatniki"...:))))

gep/lamers^dial

2

Odp: Godzina 0

Niby gratuluje itp itd ale pewnie juz mozesz zaczac szykowac pudla na swoj sprzet w celu zniesienia do piwnicy ;) Ile razy juz slyszalem te historie...

3

Odp: Godzina 0

Nic podobnego....jak żonka kocha pozwoli na wszystko. Ja tak mam i życzę każdemu tego samego. Mam wolna rękę do wszystkiego, byle na czas być w domciu..... ałć, ałć..... i dwa...jak żonka prosi o coś to należy to wykonać NATYCHMIAST, pozostały czas jest dla mnie i dla Atari. Oby każdy tak miał. A pudeł nie wynosiłem do piwnicy, mało tego, za szkłem w meblościance na honorowym miejscu jest wystawiony kart "Paulinka" by wszyscy goście wiedzieli i widzieli że jesteśmy kochającym się małżeństwem i że mam przyzwolenie na takie sprośności. Gepard, ustal z przyszłą małżonką reguły i zapewnij ją że kochać ją będziesz tak mocno jak kochasz Atari..... pozwoli Ci na wszystko. Wierz mi, pisze praktyk z 27-mio letnim stażem. Wszystkiego dobrego, oby Słonko świeciło i potem......

4

Odp: Godzina 0

gratuluje....





....





a tak serio to przemysl to..


mieszkaliscie ze soba przed slubem ?

jestes za nia pewny ??

ja wyjechalem rok temu 20 listopda do pracy do UK na roczny kontrakt...wracam 22 listopada..ale juz na sprawe rozwodowa.


nie chce cie rozczarowywac ale prawda jest ze po slubie sie wsyztsko zmienia.

Ostatnio edytowany przez lotharek (2007-10-18 21:52:22)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Godzina 0

U mnie po ślubie zmieniło się jedno: żonka nie siada mi na kolanach gdy programuje :( Brakuje mi tego. A może dzięki temu kod nie jest taki poszarpany :)

Gepard - wg mnie warto, po 5 latach niczego nie żałuję. Czasami jest ciężko, ale w większości super. Jak się pojawią maludy to... sam się przekonasz.

Aha, puszczałeś jej SAPy. Ja przed ślubem nie, i teraz mi nie wolno (na wieży 2x66 WATT) - tylko słuchawki.  A może nie rób tego. Odmyśli się i zostaniesz starym kawalerem.

Lotharek - my nie mieszkaliśmy z narzeczoną razem (przed ślubem) - ale i też nie zostawiłem kobiety na rok bo sytuacja finansowa nie zmusiła mnie do tego - więc nie ma czego porównywać - przykro mi, Tobie się akurat nie udało.

Trójmieszczanie - do SOPOTU walcie.

6

Odp: Godzina 0

sie nie martw...
nie bedzie bolało ;)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

7

Odp: Godzina 0

Gepard no to gratulacje !!!!

Ja nie moge nazekac na zone. Pudel mie musialem szykowac, ale z braku miejsca mialem tylko 2 komputery na wierzchu.

Co do rozwodow i wyjazdow/rozlaki, to bywa roznie. Kumpel pojechal do UK zarobic kase, a zona zostala z dzieckiem w domu. Przyjechal do chaty a tu zona wrecza mu pozew rozwodowy. Ja wyjechalem na kilka lat pozostawiajac zone w UK (mieszkam z nia 6 miesiecy a 6 miesiecy jest sama) i zona  nawet nie mysli o rozwodze. Uczy sie, pracuje i teskni (ale juz nie dlugo bo olewam USA i wracam na stale do UK).

8

Odp: Godzina 0

Gratulację!!!!!

Ostatnio edytowany przez AS... (2007-10-19 09:09:57)

Odp: Godzina 0

Kto teraz zrobi SAPa z Mendelsonem? ;)

Gratulacje. Pozdrowienia dla narzeczonej->małżonki.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

10

Odp: Godzina 0

Witam wszystkich Atarowców,

Jestem nowy na tym forum i za często nie zabieram głosu ale w tej sprawie chciałbym, jeżeli to możliwe dodać coś od siebie.

Po pierwsze gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Po drugie, jeżeli chodzi o Atari to po ślubie powędrowało do szafy niestety. Tylko jeden komputer na wierzchu, inne z braku miejsca do szafy (małe mieszkanko w bloku). Żona postawiła warunek - jak wybudujesz dom to będziesz mógł mieć i nawet dziesięć komputerów. Cóż, to było pięć lat temu. W listopadzie prawdopodobnie już przeprowadzimy się do nowego domu i trzymam żonę za słowo :D

Pozdrawiam

Danos

11

Odp: Godzina 0

NO FUCKING COMMENTS.... ale ogólnie macie rację.

Gep: najlepsze, najlepsze życzenia: jak najwięcej cierpliwości stary.

All I hear is the sound of me falling on the ground

12

Odp: Godzina 0

a u mnie sprawa wygląda jasno:
moje są komputery i duże i małe + konsole, a świat allegro należy do pięknej.
Wychodzi taniej.

"Witaj w Niebie - oto Twoja harfa.
Witaj w Piekle - oto Twój akordeon..."

13

Odp: Godzina 0

go Arka!! gratzy gep :D

14

Odp: Godzina 0

duzo szczescia i slodyczy - przyda Ci sie;) a kiedy mali Atarowcy;>

ps. szkoda ze nie wpadniesz juz na zaden zlot:]

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

Odp: Godzina 0

sprawa jest taka , jezeli baba atrakcyjna ryzyko jest duze , zostawisz jakiegos pajaka mozesz jechac
... na 6 miesiecy , lat lub +

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

16

Odp: Godzina 0

nio bitman uwierz mi z moja zona nie jest wstyd sie pokazac. Nie widzialem jeszcze faceta ktory by sie za nia nie ogladal, no chyba ze gustuje w grubych kaszalotach.
Ale fakt ryzyko jest... Bo jesli nie bierze sie tego pod uwage to znaczy ze sie jest oslem, albo nie docenia sie wlasnej zony ;-)

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2007-10-19 23:51:14)

Odp: Godzina 0

podchodze do sprawy statystycznie , ale wiem z doswiadczenia ze rozne twierdze padaly

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

18

Odp: Godzina 0

10 listopada nasz kolega Eros także zmienia stan cywilny... aż zaczynam powoli czuć się staro ;)

19

Odp: Godzina 0

Gep, wszystkiego naj na nowej drodze życia !!! Będzie dobrze :))) Pozdrówka dla Emi.

Eros się żeni? :))) Uh-la-la...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

20

Odp: Godzina 0

bitman: co racja to racja :)

21

Odp: Godzina 0

http://stryker.pigwa.net/gep.jpg

"wszystko się kiedyś kończy......."

22

Odp: Godzina 0

Łomatko, Gepz, już Cię ma! ;)

Trzym się stary i wychowuj nowe pokolenie atarowcoamigowców! :D

Najlepszego młodej parze! :)

(najlepRZego?) ;) :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

23

Odp: Godzina 0

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze ode mnie i Ziny. Mam nadzieję, że mimo zmiany stanu co jakiś czas zawitasz (nawet z małżonką) na jakieś party!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

24

Odp: Godzina 0

zachęcam do przyjeżdżania na party z żonkami i/lub małymi pociechami :) fajna sprawa:) Zaniedługo takie party zamieni się w zjazd zaprzyjaźnionych rodzin:)

25

Odp: Godzina 0

Gratulacje, gep! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

grzybson/SSG^NG