1

Temat: Hidden parts w demach

Jest trochę dem, które posiadają ukryte części. Może udałoby się zrobić listę takich demek wraz z opisem jak przejść do hidden part? Przykładem jest Demologicus (niestety nie pamiętam jak się przechodzi do ukrytej części)...

2

Odp: Hidden parts w demach

Polecam zajrzeć tutaj :P

3

Odp: Hidden parts w demach

Na liście nie ma naszego intra Z (wystarczy zerknąć do binarki) ;)

4

Odp: Hidden parts w demach

o co chodzi w temacie atariki "ukryte części programów na Atari 8 bit"?? - chodzi mi dokładnie o to, co ukryłem w TRS Desktop - bo nie bardzo wiem, co to takiego :)- może mi ktoś powiedzieć occzzzzo chodzi?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Hidden parts w demach

Pewnie o BSOD. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

6

Odp: Hidden parts w demach

no chyba BSE :) -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Hidden parts w demach

Jak ktoś coś wie i zna szczegóły to niech dorzuci do atariki ;) W końcu m.in. od tego jest ;)

8

Odp: Hidden parts w demach

Dzięki Macgyver! Zupełnie zapomniałem o Atarikach, w których jest dużo przydatnych informacji (takich jak hidden parts). Przydałoby się jednak nieco rozwinąć ten temat (i dorzucić dem oraz kodów).

9

Odp: Hidden parts w demach

Vlk: Atariki jest otwarte, dlatego jak wiesz coś o czymś, czego tam nie opublikowano, to zapraszam do "udzielania się"  ;)

10

Odp: Hidden parts w demach

Z tego co pamiętam to z sebanem umieściliśmy jeszcze (oprócz tych wymienonych na wiki) 2 ukryte party. Niestety nie pamiętam gdzie... Chyba w "CMC music disc volume #1234" oraz w którymś z programów do obsługi samplera Mirage'a. Ale to trzeba by zweryfikować. Obydwa hidden party wymagają dość specyficznego uruchomienia bo trzeba mieć Happy Freezer, użyć go i wrócić do programu. Programy wykrywają że HF był użyty i w jednym przypadku odpala się jakiś napis (nie pamiętam jaki) a w drugim przypadku odpala się RiverRaid.

Ze scenariusza do polskiej gry:
"Ten Twój kumple może na żywo komentować, gęsto ci się dzieje."
Co autor miał na myśli ?