Temat: oddam za free

witam,
oddam to w cholere, jak ktos chce to niech zabiera. Jestem z Warszawy, mieszkam na Bemowie. Odbior tylko osobisty

Atari 65xl +zasilacz , sprawne
Atari 800xl+zasilacz, oryginalne pudelko, ksiazeczki, styropian, cos jest nie tak z ramem
+ 2 magnetofony ca-12, chyba sprawne, maja podpiete turbo i dorzuce jeszcze joya quickshoot II Turbo :) bez sprezynek, heheh

jak jest jakis maniak co chce po to przyjechac to zapraszam.

2

Odp: oddam za free

Biore wszystko.

3

Odp: oddam za free

a ty mazi nie masz Atari ?
Moze niech to wezmie ktoś kto jego nie ma......

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: oddam za free

mam ale nierozszerzone wiec kolejne sie przyda

5

Odp: oddam za free

Jeżeli osoba która odebrała ten zestaw nie jest zainteresowana BOX-em od tego 800XL lub jest chętna na zamianę tego zestawu na pełnosprawny komputerek, ale w OEM-ie albo coś innego to proszę o kontakt.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

6

Odp: oddam za free

Dobra, Miker odebral sprzet i przywiozl do mnie.
65xe nie ma dzwieku zas w 800xl po wlaczeniu pojawia sie czarny ekran. Ale git, ze sprzet jest w dobrych rekach a nie na smietniku.
Gzynio: jak mi dasz joystick, ten wlasnej roboty, pokazywales w glucholazach to sie zastanowie nad oddaniem boxa :)

7

Odp: oddam za free

wintermute napisał..... jakiś maniak.... popełnił błąd. Grzech śmiertelny

8

Odp: oddam za free

mazi napisał/a:

Gzynio: jak mi dasz joystick, ten wlasnej roboty, pokazywales w glucholazach to sie zastanowie nad oddaniem boxa :)

Już wysłałem Ci wiadomość na priva w tej sprawie.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

9

Odp: oddam za free

<autoironia>
Zenon - bez przesady... Jak normalny czlowiek ma nazwac dwoch gosci, z ktorych jeden przejechal pol miasta po dwa _niesprawne_ graty sprzed 20 lat, a drugi chce zeby mu wyslac karton i styropiany od nich :D Buaahaha
</autoironia>

10

Odp: oddam za free

Jakie graty.... trzeba to tylko naprawić i będzie jak nówka.

11

Odp: oddam za free

Dokładnie. Nosty, strzel sobie z baranka w boxa. ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: oddam za free

To taka mala amatorska i autoironiczna prowokacja byla ;)
Ale jak widac malo udana - widocznie nie mam zadatkow na trola :P

13

Odp: oddam za free

Więc tak - żeby nie było nieporozumień. Ja wziąłem 65XE + jednego magneta CA12 + joy'a, Mazi ma 800XL z boxem, CA12 (też z boxem) + kart (chyba z turbo). Do obydwu kompów są zasilacze, z czego jeden działa na pewno. 800XL ma rzeczywiście jakiś zonk z RAMem, ale że pamięci na podstawkach, to nie powinno być większego kłopotu. 65-tka natomiast ma chyba zwalony włącznik, ale też nie jest to specjalną tragedią. W najgorszym razie kompy posłużą jako dawcy części.

I to by było na tyle w tym temacie. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: oddam za free

miker: jak to tylko wyłącznik, to mam na stanie do oddania wyłącznik od Atari XE :) Oryginalny, wylutowany z jakiejś płyty jakiś czas temu ;)

15

Odp: oddam za free

spoko, może to kwestia 2-3 minut z lutownicą (i może przy odrobinie szczęścia sobie palca przy tym nie upalę)... ;)

Aha - box od 800XL jest w podobnym stanie do tego na tej aukcji (może nieco lepszym).

I Ty zostaniesz big endianem...

16

Odp: oddam za free

wintermute z netwars?