Temat: Produkcja cartridge !!!

Przygotowuje się do wyprodukowania cartridge na Atari, może być to nawet SpartaDosX -przelotowy, jest mi to obojętne jaki. Może ktoś ma gotowe obrazy zaprojektowanych płytek pod cartridge? najlepiej w formacie .pcb .brd .pdf .ps .eps .cdr (w takim przypadku ze schematem, gdyż ,są różne wersje tego samego cartridge). Szukam też taniej firmy wytrawiającej płytki dwustronne. Dzieki za jakąkolwiek pomoc która choć troche przyspieszy te moją produkcję. A może będzie ktoś chciał zrobić parę instrukcji w wersji papierowej tylko że SpartaDosX to ma 104 strony.

www.kolony.net

2

Odp: Produkcja cartridge !!!

napisz majla to podesle ci to co mam do sparty !

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Produkcja cartridge !!!

Aktualnie jestem na etapie testowania i sprawdzenia zgodności cartridga SpartaDosX który posiadam ze schematem Jerzego Soboli gdyż troche sie różnią... Potem będę projektował płytkę drukowaną dwustronną w formacie .pcb aby przyjęła mi to jakaś firma co ją wytrawi. Co do elementów to chętnie tanio kupię układy serii LS 02,138,157,175 może ktoś ma większą ilość na zbyciu... Trwają też prace nad slotem przelotki! Prosze też o wzięcie udziału w ankiecie o maksymalną cene cartridge SpartDosX. Dzięki wszystkim którzy odpowiedzieli na moją prośbe o pomoc, czekam na więcej. Hey

www.kolony.net