1

Temat: Gfa Basic

Poszukuje GFA basic wersja 2 lub wyższa na Atari st , jeśli ktoś ma program w swoich zbiorach to bardzo bym prosił o przesłanie mi na maila.

Pozdrawiam
Roman

2

Odp: Gfa Basic

Na szybko wygooglałem coś takiego.

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Gfa Basic

Ok. dziękuje za szybką pomoc już mam basica, teraz mam takie pytanie jak nazywa się kompiler dla tego języka, to są moje początki z gfa BASIC i prosiłbym o wyrozumiałość;)

Odp: Gfa Basic

Zajrzyj tutaj  http://www.planetemu.net/index.php?sect … mp;dat=371

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: Gfa Basic

Oki dzięki za pomoc kompiler już znalazłem w paczce z gfa basic 3.6TT mam nadzieje że za niedługo pojawi się pierwszy program;)

6

Odp: Gfa Basic

gotham: a co to będzie za program ? jakiś zmyślny programik do wygrywania licytacji na allegro ? :D

MSPANC

Ostatnio edytowany przez macgyver (2008-02-02 12:34:18)

7

Odp: Gfa Basic

Czuje nutke uszczypliwości ;) Chciałbym napisac na początku jakąś prostą grę;) a potem coś większego;)

Ostatnio edytowany przez gotham (2008-02-02 14:30:52)

8

Odp: Gfa Basic

więkrzego, czy większego ? To różnica, bo w Gfa Basic nie da się nic więkrzego zrobić... :) jał

Odp: Gfa Basic

Gotham: polecam GFA-Basic 3.5 który jest de facto lepszy od 3.6TT.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

10

Odp: Gfa Basic

W czym jest lepszy jeśli można wiedzieć? Szybszy w działaniu na serii st?