1

Temat: RLT Forever 9?

Jako, ze party zbliza sie wielkimi krokami zakladam tradycyjny watek podrozny.

Czy w ogole ktokolwiek wybiera sie na party pociagiem od strony Warszawy?
Poniewaz kochane PKP raczylo uj*.* bezposredni pociag to sensownym transportem (tylko jedna przesiadka) jest obciag z Wawy do Bratyslawy (odjazd 21:05, przyjazd 5:41) i potem do Trencina (wyjazd 5:47, przyjazd 7:29). W tym polaczeniu jest jedna wada i jedna zaleta: jedzie sie w c*** naokolo i jest malo czasu na przesiadke, za to przyjezdzamy wprost na otwarcie Rotundy :)

Mozna tez kombinowac z wieksza iloscia przesiadek (Katowice, Ostrava, Zilina), ale w efekcie jedzie sie 1,5 godziny dluzej i ladowanie jest kolo poludnia w piatek. Kosztow nie pomne bo nie dziala na pkp.pl modul cenowy (albo ja nie umiem go obslugiwac).

Jakies pomysly? No chyba, ze tu gitare zawracam i wszyscy jada samochodami.... Ja tam jestem za RLT.

2

Odp: RLT Forever 9?

Jeśli jadę, to tylko pociągiem.

Jakie są koszty orientacyjne?

3

Odp: RLT Forever 9?

a czy z pomosza ktoś się wybiera???

4

Odp: RLT Forever 9?

heh, rotunda :)
niby rlt to klimat potęga - ale sie autem wybieram, wstepujac po drodze po delicje...
jak sie uda - to i majkiego zabieram na poklad...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: RLT Forever 9?

chętnie bym sie wybrał, na dzień dzisiejszy jade. wszak do grupowych rywali z mundialu w Bafana Bafana:)

gep/lamers^dial

6

Odp: RLT Forever 9?

tez sie prawdopodobnie wybieram...

7

Odp: RLT Forever 9?

czy sie wybiore bede wiedzial pod koniec miesiaca....

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: RLT Forever 9?

Co do gita to polecam obejrzeć: http://www.youtube.com/watch?v=8dhZ9BXQgc4

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio