1

Temat: Mini Mini Sztabik w Wawie?

Moze ktos jest chetny na piwko w piatek albo w sobote w stolicy?
Bede w delegacji do niedzieli. Muzeum techniki juz widzialem a na spacery po Lazienkach za zimno :)

Mam wolne wieczory w piatek i w sobote i chetnie bym sie spotkal gdzies w centrum pogadac przy piwku.
Chetniej w piatek.

2

Odp: Mini Mini Sztabik w Wawie?

Oczywiście, że chętnie przyjadę/przyjdę :).

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2008-02-19 11:34:32)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

3

Odp: Mini Mini Sztabik w Wawie?

Sikor sie zadeklarowal na priva na piatek na 20:00. Zaproponowal taki lokal:
"Nazywa się bodajże "CITY", jest koło sklepu Apple na Pl. Politechniki - łatwo trafić, po przekątnej polibudy."

Mi pasuje, z mapa nawet trafie ;)
Pewnie na 18 moge tam dotrzec.

Ktos jeszcze?

4

Odp: Mini Mini Sztabik w Wawie?

Ja też mogę być o 18-tej, więc jako początek spotkania można chyba ogłosić godz. 18:00.

Jeżeli ktoś ma inną propozycję to proszę pisać.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

5

Odp: Mini Mini Sztabik w Wawie?

Zadeklarowal sie Sikor, Gzynio i TDC.

"CITY", koło sklepu Apple na Pl. Politechniki.

Ja bede z kumplem (tez byly atarowiec) kolo 18:00. Gdybym sie mial nie zjawic (a jest taka nikla mozliwosc - ja tam w koncu do pracy jade ;) to dam znac na forum i zadzwonie do Sikora.
Do zobaczenia.

6

Odp: Mini Mini Sztabik w Wawie?

Też będę, z Sylwią - około 18tej.

Pozdrówka! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: Mini Mini Sztabik w Wawie?

Kto na ochotnika bedzie robil zdjecia i podesle mi raporcik? :)
Podobny do tego, co ostatnio.

Ostatnio edytowany przez Krzysztof (Kaz) Ziembik (2008-02-21 00:16:19)

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

8

Odp: Mini Mini Sztabik w Wawie?

Kaz - czy teraz naprawde wszystko musi byc na zdjeciach? Jakbym mial rejestrowac dla potomnosci kazde wypite piwo to bym dosil kamere-czolowke. Zobaczycie ze od tego filmowania ludzie popadna w schizy i beda Nokie skarzyc o $1mln :P

9

Odp: Mini Mini Sztabik w Wawie?

ja pewnie tez sie pojawie, bede okolo 18tej, mam nadzieje ze trafie, bo nie kojaze ani City ani sklepu Apple :)

Odp: Mini Mini Sztabik w Wawie?

nosty napisał/a:

Kaz - czy teraz naprawde wszystko musi byc na zdjeciach?

Tak, musi :)

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

11

Odp: Mini Mini Sztabik w Wawie?

Wpisuję się bo jakiś czas temu dotarłem i zapewne nikt nie jest wstanie o własnych siłach coś tu dopisać ;)
Było bardzo fajnie, miło było poznać ziomali z Łodzi :)
Kaz: gdy chłopaki mieli jeszcze siłę się utrzymać na dwóch kończynach to robili masę zdjęć więc będzie co oglądać, zamieszczać i z tego co widziałem to niektóre są ciekawe oraz odjechane :) Sporą furrorę wzbudził mój "ludwik" z pianką :D

Jutro poprawiny u Gzynia :) :)
Impreza planowana do wtorku :D

Ostatnio edytowany przez Tdc (2008-02-23 01:30:35)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

12

Odp: Mini Mini Sztabik w Wawie?

Kaz: sztaby warszawskie mają taką swoją specyficzną atmosferę, że potem próba streszczenia tego, co się na nich działo, spłyca całe wydarzenie dokumentnie, także wyluzuj. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: Mini Mini Sztabik w Wawie?

mnie nie da sie juz dzisiaj bardziej splycic... dogorywam...
Jak zobaczylem list do TDC'a z 2 w nocy to przezylem wstrzas i pomyslalem czy nie przerzucic sie z piwa na "ludwika". Ja ledwo mialem sile doczolgac sie do hotelu.

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-02-24 01:12:59)

14

Odp: Mini Mini Sztabik w Wawie?

tu TDC: allegrujemy, filmujemy i jemy :)
Nosty: to wy chyba balowaliście do świtu skoro nie poznajesz listów "do TDC'a" to jest już bardzo ciekawie ! :D

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

15

Odp: Mini Mini Sztabik w Wawie?

Balowalismy do drugiej. MIalem napisac "OD TDC'a" ale jak pisalem to bylem jeszcze mocno wczorajszy :P

16

Odp: Mini Mini Sztabik w Wawie?

Domyślaliśmy się z TDC-em że musiałeś być bardzo wczorajszy.

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2008-02-24 11:22:24)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

17

Odp: Mini Mini Sztabik w Wawie?

miker: racja:)

nosty napisał/a:

mnie nie da sie juz dzisiaj bardziej splycic... dogorywam...
Jak zobaczylem list do TDC'a z 2 w nocy to przezylem wstrzas i pomyslalem czy nie przerzucic sie z piwa na "ludwika". Ja ledwo mialem sile doczolgac sie do hotelu.

Nie wiadomo czy "ludwik" nie ma więcej procentów :)
Jednak Ty już byłeś po pracy, a ja jeszcze miałem parę spraw do załatwienia.

> Balowalismy do drugiej.
Zapewne to była "7" a nie "2" :D ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P