1

Temat: Laoo - kiedy film

Laoo - masz sie tu publicznie zadeklarowac kiedy udostepnisz film z LP2k2 ;-)

Odp: Laoo - kiedy film

Jestem drugi w kolejce!!!!! :mrgreen:   Pozdrawiam...

Odp: Laoo - kiedy film

No, tym razem raczej nie liczcie na anonimowa wysylke po ludziach... Brak funduszy...  :(

4

Odp: Laoo - kiedy film

najlepiej wrzucić to na kawałek działającego ftp'a

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: Laoo - kiedy film

Vasco: no problem ;-)
Miker: w takim razie traktujemy to jako obietnice _sciagniecia_ tegoz filmu i wypalenia na CD ... po czym rozdystrybuowanie po ludziach z Waw oraz posiadania kopii na kazdym nastepnym sztabie kryzysowym co by pozyczyc przyjezdnym ;-)

No!!

Odp: Laoo - kiedy film

najlepiej wrzucić to na kawałek działającego ftp'a

Ok, jak mi fundniesz za polaczenie modemowe to nie ma sprawy  8)

A na powaznie, to chetnie mialbym dzialajacy eftepik, ale jak ostatnio liczylem, aby pomiescil wszystko trzeba by jakies 3-4 GB... Znasz taki za powiedzmy 50 zl/rok  :?:  :D

Mikey: a dlaczego TYLKO Wawy??? Odpalic SRa (preferowana wersja 4.0 z intrem  ;) ) i heja!

7

Odp: Laoo - kiedy film

... hehe chyba pół GIGAMEGA! :: poza tym WASKO BAD SECTOR WRITER ACTIVATED, więc wiele frames skipped ... hehehehe;;

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Laoo - kiedy film

Vasco: mialem na mysli osobiste wreczenie plytki a nie wysylke a miker jest z Waw.
Pin: pst pst ... bo sie wyda ;-)

Odp: Laoo - kiedy film

Vasco: mialem na mysli osobiste wreczenie plytki a nie wysylke a miker jest z Waw.

Ja wiem, ale dlaczego sie ograniczac?  :lol:

10

Odp: Laoo - kiedy film

ELo... ludziki moje kochane... tu wasz glowny odpowiedzialny... troche pozno bo tak jakos zapomnialem na forum zagladac... otóż... wlasnie piszac te slowa w tle mi virtual dub dziala i kompresuje divix'em 502 wpomniany w temacie film. Wnioskuje wiec, ze NIEDLUGO :) bedzie. Domyslnie z poczatkiem nowego tygodnia za pomoca Poczty Polskiej biegnie do kol. Vasca. Jezeli ktos ma jakis pomysl, to mam w sumie w akademiku stale lacze (coprawda nie za dobrej jakosci za sprawa niepowabnego admina niedouczonego, ale zawsze) i moge sprobowac to gdzies zuploadowac.

Czekam na propozycje, takze komu ew. wyslac poczta (ale to bedzie sie wiazalo z browarem na najblizszym zlocie  ;) )

pozdrawiam

11

Odp: Laoo - kiedy film

Laoo! Ja łądnie prosze o jedną kopię, Buster już coś tam mówił na ten temat, ale ja wolę się po jedną kopię zgłosić osobiście i oficjalnie;)

A tak w ogóle to dzieńdobry wszystkim... Taa juz widze przerażenie w waszych oczach.. Nie ma zmiłuj, ja się wszędzie wpakuję;)...

Tak więc, Laoo, ja poproszę:)

There's special place for me in hell. It's called the throne.