76

Odp: BattleStar Gallactica

Te, ile wytrzyma drewniany gryf na mokrej plaży? 10 czy może 20lat ?
No i te szkielety - 2tys. lat i wciąż jak od wczoraj.

77

Odp: BattleStar Gallactica

do tego typu spraw nie polecam polskich stron tylko mininove i torrentz.com
jak sie pojawi cos nowego - na tym drugim na pewno bedzie o tym info ;)

jesli chodzi o bsg - polecam tez battlestarwiki.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

78

Odp: BattleStar Gallactica

A ja polecam eztv.it - najpierw właśnie u nich pojawia się dany odcinek, dopiero potem na innych stronach torentowych. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

79

Odp: BattleStar Gallactica

S04E12

http://fenopy.com/torrent/Battlestar_Ga … index.html

80

Odp: BattleStar Gallactica

phi, w sobote obejrzane :]

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

81

Odp: BattleStar Gallactica

eh...wareziarze...jak Wam Cyloni z komendy zapukają poranną porą to obaczycie...;)

gep/lamers^dial

82

Odp: BattleStar Gallactica

No to mi ich wtedy grypą ;) Nakichamy im :)

(jak ktoś zapomniał to odsyłam do s03e07)

grzybson/SSG^NG

83

Odp: BattleStar Gallactica

Gepard, to im Starbucks wysle zeby przywitala.Na to na pewno by nie byli przygotowani.Hhehe. Poza tym chlopaki z Cylonii tez na nockach ogladaja.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

84

Odp: BattleStar Gallactica

freetvdown.org wzieło zdechło ostatnio, ale jest "doktorek", ciekawe jak szybko 04x13 się tam pojawi? ;)

http://www.drtvdown.com/category/tv-sho … galactica/


ps. już jest ;)

Ostatnio edytowany przez Lt_Bri (2009-01-31 20:42:12)

wszystkie trzy strony świata

85

Odp: BattleStar Gallactica

bosh... na torrentz.com jak i mininova.org wczoraj od rana tam ten odc. lezal... generalnie, co sobote o 9.oo juz mozesz zasysac...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

86

Odp: BattleStar Gallactica

nie no prześcigacie się widzę, gdzie szybciej warez leży...LOL...na marginesie na irfree.com jest szybciej niż w sobotę przed dziewiątą ( na rslog.net również...):))) że o polskim peb.pl nie wspomnę...

Ostatnio edytowany przez gepard (2009-02-01 20:48:07)

gep/lamers^dial

87

Odp: BattleStar Gallactica

No dużo szybciej to się nie da, bo PRE tego odcinka było o 4:25 naszego czasu ;) Na HT i PT kilka minut później ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

88

Odp: BattleStar Gallactica

nie znam dokladnej godziny - wiem ze "od rana" sa dostepne, tak wiec pytanie zadane przez lt_bri wydaje sie - dziwne...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

89

Odp: BattleStar Gallactica

Bo ja wiem czy dziwne? ;)

Przestawienie się z dos navigatora, sea, cubic playera na windows commandera, xnview i winampa było dla mnie wystarczająco traumatycznym przeżyciem* ;)

Pierwsze trzy sezony BSG zassałem WinMXem, teraz od dłuższego czasu nie jestem w stanie zmusić go do połączenia się.
Trza było coś innego znaleźć, pomysł żeby uczyć się obsługi któregoś z torrentowych klientów był dla mnie cokolwiek odrzucający ;)
Pozostały wszelkiej maści megauploady czy inne rapidshary.
Rapidshare jest dość(jak dla mnie) trudny do przeszukiwania (nawet przy użyciu ustrojstw pokroju Shareaza etc.), dlatego wybawieniem dla mnie stały się stronki pokroju freetvdown czy "doktorek" (za peb.pl nie przepadam - tylko do gazet i knig używam) ;)



*szczególnie w wypadku cubicplayera (bo dwa pozostałe bez problemu odpalam i prawie codziennie używam).

wszystkie trzy strony świata

90

Odp: BattleStar Gallactica

dos navigatora mozesz nadal pod winda uzywac ;)
co prawda stronka tego projektu (kilka lat temu "uwolnionego") jest teraz chwilowo niedostepna, ale jak tylko ja odblokuja - polecam zapoznac sie z windowsowa binarka "DOS Navigator Open Source Project"

co do ssania - uTorrent nie wystarczy? wyszukujesz z uzyciem torrentz.com

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

91

Odp: BattleStar Gallactica

Lt_Bri napisał/a:

*szczególnie w wypadku cubicplayera (bo dwa pozostałe bez problemu odpalam i prawie codziennie używam).

dobrze, że w ostatniej chwili to zauważyłem, bo już chciałem pisać "że pitolisz maksymalnie" :)

gep/lamers^dial

92

Odp: BattleStar Gallactica

Wyjątkowo szybko pojawiły się napisy do odcinka na Hataku - rzadko się zdarzało, żeby były w odstępie 24h od odcinka...

http://hatak.pl/napisy/pobierz/3747/

grzybson/SSG^NG

93

Odp: BattleStar Gallactica

Napisy do E11,12,13 pojawiały się w ciągu 12h (np. na Napisy24)

94

Odp: BattleStar Gallactica

Jest jakiś program-syntezator mowy, który czyta napisy.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

95

Odp: BattleStar Gallactica

Jest ALLplayer z pluginami (lektor jest chyba płatny), ale nie polecam. Czyta monotonnie, brak dykcji, brak zacięcia, tempo zawsze te samo, nie wyrabia się czasowo, czyta jak debil (OK jako "OooKaa"). Wnerwia tylko.
Próbka jest na www.realspeak.com/realspeak/demo/

Lepiej np. powiększyć czcionkę i co najważniejsze !!!!!  połączyć szybko znikające napisy Ctrl+G (SubEdit-player).

Ostatnio edytowany przez pajero (2009-02-08 11:42:32)

96

Odp: BattleStar Gallactica

jer napisał/a:

Jest jakiś program-syntezator mowy, który czyta napisy.

http://peb.pl/inne-programy/37635-rapid … -mowy.html

gep/lamers^dial

97

Odp: BattleStar Gallactica

Gep: czy testowałeś Ivone ?
Nie zachęca opis: Jest to tak jak w.w program czytajacy text nie jest on bardzo dokładny ale idzie zrozumiec o co chodzi

98

Odp: BattleStar Gallactica

ivona to najlepszy polski syntezator. pod kazdym wzgledem...
jest bardzo dokladny

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

99

Odp: BattleStar Gallactica

Ii no panowie nie wyglupiajcie sie, ogladanie filmu z zywym lektorem to juz jest katorga a co dopiero z komputerowym. A najgorszy koszmar to dubbing.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

100

Odp: BattleStar Gallactica

Powiedz to Stuhrowi...