1

Temat: Granie przez sieć

Ludzie ... słuchajcie...próbowaliśmy z Draconem pograć w zybexa przez sieć. Niestety skutek był mizerny.

Czy ktoś, komu się już udało może napisac instrukcję krok po kroku jak grac we dwóch przez Kailerę.

Ja na swoim ekranie nie widziałem jak się ruszał Dracon.

All I hear is the sound of me falling on the ground

2

Odp: Granie przez sieć

To może ja dodam, że próbowaliśmy grać pod A800Win, używając programu KAILLERA.  I teraz tak:
- w ogóle trudno było się zalogować do jakiegoś działającego serwera KAILLERY.   :o
Kiedy to się udało, to było coś takiego: w momencie nawiązania połączenia
(kiedy drugi gracz włączał się do gry)  u jednej osoby gierka się resetowała, u drugiej pokazywało się okienko
"waiting for other players..." z licznikiem sekundowym (w sumie bez sensu
skoro już dwóch graczy było).  :o
Gry sieciowe to przyszłość komputerowej rozrywki, więc może ktoś pomoże ... ?
Podobno PIGUŁA i DELY sobie pogrywali - licżę więc na jakieś FAQ czy step-by-step od nich w tym temacie ....

3

Odp: Granie przez sieć

Mnie sie udalo z powodzeniem zagrac z kumplem w necie w pare gierek (World Karate Champ., Joust, Mario Bros). Moze opisze kilka naszych spostrzezen:
- obie wersje gry byly identyczne (ten sam plik xex, atr... )
- oboje musielismy miec wlaczony Fast Disk Access
- Connection Type ustawialismy na Bad(10keyframes/s) inaczej polaczenie potrafilo sie zerwac.
- nie laczylismy sie do zadnych istniejacych juz serwerow, lecz jeden z nas stawial serwer Kaillery (download: http://www.kaillera.com/download.php ) w ten sposob mniejszy byl ping.

4

Odp: Granie przez sieć

A u mnie za to przy probie pobrania listy, wywala blad ze sie biblioteka MSVCRT.DLL sie wydupila i sie caly emulator zamyka :(