1

Temat: stacja CA2001+ karton z alledrogo

Hej!

Wszystkich licytujących i obserwujących moją aukcję z CA 2001 na allechorodrogprymitywnoamatorsko, która została dziś usunięta z serwisu - przepraszam ;-). Dostałem info od klikaczy z tego wspaniałego portalu, ze naruszam zasady regulaminu bo "nie dozwolone jest posiadanie dwóch kont", tyle ,że drugie posiada zona, która używa go głównie jako firmowe więc przyjęliśmy wspólne zasadę "nie mieszania" zakupów prywatnych i sprzedaży firmowej. Pierwsza moja sprzedaż przez własne konto i od razu mi je zawiesili mimo, ze przedtem im nie przeszkadzało jak kupowałem ;-)
Ale cóż...

Ponieważ męczy mnie ciągłe użeranie się z powyższym serwisem, z którym dziś definitywnie zakończyłem bezpośrednią współpracę ;-) informuję, ze stację sprzedam  od ręki za 120 zł lub jeśli nie będzie zainteresowania wystawię na świstaku a link podam tutaj. Kto będzie chciał może tam zalicytować.

Stacja jest sprawna, tak jak pisałem na allegro solidnie naprawiona krzywka działa OK, mechanizm nie pracuje jak czołg, dyskietki czyta/zapisuje. Do tego oczywiście zasilacz oraz karton i styropiany (folii niestety brak).

Mogę zamieścić foty ale dopiero wieczorem lub przesłać na priv dla zainteresowanych.

Dla forumowiczów dorzucam kabelek SIO.
Ot, żeby był już komplecik.

Widziałem, ze było spore zainteresowanie (8 osób obserwującyh) więc pozwalam sobie przenieść wątek sprzedażowy na AA :-)

W przypadku chętnych proszę o kontakt na priv.


pzdr

szary

ogólnie to k...a jesień idzie!

2

Odp: stacja CA2001+ karton z alledrogo

OK. Ja poproszę za te 120 zł. Formę zapłaty itp wyjaśnimy sobie po południu na PRIVIE.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: stacja CA2001+ karton z alledrogo

Grzeniu! rekord świata w szybkości!
kupiłeś :)
OK, czekam na info na priva.

ogólnie to k...a jesień idzie!

4

Odp: stacja CA2001+ karton z alledrogo

gRzEniu - gratuluję szybkości!

Cóż ja szukam samej stacji bo moja nie czyta dyskietek i nie mogę znaleźć.
A tutaj taki rarytas....
Stacja w oryginalnym pudełku - to jest coś co "niedźwiadki" lubią najbardziej :)

Może ktoś ma na sprzedaż CA2001, sprawną technicznie - stan zewnętrzny obojętny.

5

Odp: stacja CA2001+ karton z alledrogo

Radosław napisał/a:

A tutaj taki rarytas....
Stacja w oryginalnym pudełku - to jest coś co "niedźwiadki" lubią najbardziej :)

LOL - stary, daj spokoj...

6

Odp: stacja CA2001+ karton z alledrogo

szary331 dawaj foty na priv co bym mógł po odebraniu przesyłki porównać ... ;-) jeszcze jakiś napalony atarowiec z poczty-polskiej gotów jest mi ją podmienić ;-)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: stacja CA2001+ karton z alledrogo

Pocztowcy podkradają sprzęt atarowski... ? ;) No ładnie ! :D

Stacja w każdym bądź razie idzie do Ciebie więc oczekuj listonosza i oczywiście daj mi znać jak przyjdzie.
:)

a tak wogóle to dokupiłbyś do kompletu ten "joystick" ode mnie ;)


http://images33.fotosik.pl/229/fb80ddca51cfb584m.jpg

Mógłbyś śmigać w River Raida aż miło ;)

Ostatnio edytowany przez szary331 (2008-04-24 17:59:19)

ogólnie to k...a jesień idzie!

8

Odp: stacja CA2001+ karton z alledrogo

mazi napisał/a:
Radosław napisał/a:

A tutaj taki rarytas....
Stacja w oryginalnym pudełku - to jest coś co "niedźwiadki" lubią najbardziej :)

LOL - stary, daj spokoj...

Kolego nie irytuj się.....

Pomóż lepiej znaleźć stację CA2001 (byle sprawną)
Moja CA2001 niestety nie działa :(.

9

Odp: stacja CA2001+ karton z alledrogo

szary331: Stacja dotarła. Dzięki ! Jeszcze dziś odpalę.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

10

Odp: stacja CA2001+ karton z alledrogo

tylko nie ta tej dyskietce -zabezpieczeniu ;) z tego co pamiętam jest tam jakiś niemiecki soft do C64 :D

ogólnie to k...a jesień idzie!

11

Odp: stacja CA2001+ karton z alledrogo

Stację dopiero dziś odpaliłem :) Oczywiście działa. Głowica bardzo cichutko zasuwa po sankach :) Na tej dyskeitce jest DOS XL, ten który oryginalnie jest dołączany do stacji a nie soft do C64 :)
Co to za plastelinopodobna substancja, którą zastosowałeś do naprawy mechanizmu dźwigni ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

12

Odp: stacja CA2001+ karton z alledrogo

No widzisz ile bonusów ;) Niezły zbieg okoliczności bo ta dyskietka została wyszperana losowo wśród dysków do C64 kupionych na alledrogo. Wiadomo - nasi wszędzie się wcisną :D !

To nie ja naprawiałem ten mechanizm ale to jest poxylinka.

Cieszę się, że stacja zachowuje się poprawnie i nie przyniosła mi wstydu :D

ogólnie to k...a jesień idzie!