26

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

Te "zakladki" u gory (z nazwami "dzialow") moglyby miec taki nieco 'skosny" ksztalt, cos jak klawisze konsoli w Atari serii XE i ST/Falcon  ;)

27

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

Jacques napisał/a:

Nie żebym się czepial, ale serwis się robi dla użyszkodników głównie, więc dlaczego iść pod prąd, gdy takich głosów jest więcej? Ech, po co?

Tak? No to zapraszam do pomocy. Każdy może zrobić sobie kolory oraz układ strony jaki mu się podoba. Obiecuję każdemu userowi ustawić go jako domyślny żeby nie musiał oglądać moich radosnych wypocin. Tylko jeden warunek - user musi sobie zrobić go sam. Narzekających jest wielu, a w szczególności najwięcej narzekają Ci, którzy nigdy nie pomogli i nie zamierzają tego zrobić. Nie obraź się Jacques - to nie jest wycieczka w Twoją stronę, ale na przykładzie tej wypowiedzi chciałem zaprezentować jak wygląda ogólna sytuacja.

Nie mam czasu żeby dogodzić każdemu - AA to hobby i poświęcam na nie tyle czasu, na ile mogę sobie pozwolić. Polecam ten wątek. Z mojej strony EOT.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

28

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

Wiem Dely i naprawdę doceniam co dla wszystkich odwiedzających stronkę robisz. Tym nie mniej chodziło mi o to, że to co było kiedyś, było naprawdę dobre.

29

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

nie no, choc zadko zagladam na glowna, to teraz wyglad jak z wordpressa wycieta... syfi tysiace mil na odleglosc... kolory tez scisle atarowe...
dely: rozumiem ze web dwa zero jest modne, ale k**** bez takich jaj...
btw. mi w tej chwili baaardzo ladnie ucina "polskie zrodlo informacji o..." na tym wlasnie o... szerokosc ekranu: 1280px

Ostatnio edytowany przez jellonek (2008-05-22 23:11:47)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

30

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

nowy layout jest mocno PRO! szacun!