1

Temat: Sprzedam Ca2001 z Pudłem

Jak wyżej - stacja jest uszkodzona nie zamyka się klamka - czuć wyraźny opór, z 5 lat temu jeszcze chodziła ale widać od leżenia w szafie się jej odwidziało.

2

Odp: Sprzedam Ca2001 z Pudłem

A ja bym bardzo chetnie kupil, daj znac na prv gdzie moglbym odebrac i za ile?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

3

Odp: Sprzedam Ca2001 z Pudłem

Napisze dokładniej bo sie przyjrzałem co niektórym postom i widze że każdy detal ważny - pudło całe lekko przybrudzone ale nie podarte ani pokaleczone , styropiany całe , osobne pudełeczko na zasilacz i kabel sio-sio (sprawny) w stacji jest niby-dyskieta papierowa jako zabezpieczenie koloru nie straciła - jako tako wygląda niestety nie mam aparatu jak załatwie to moge pstryknąć fotkę , klamka się zamyka ale odskakuje ( sprężyna? - wole nie grzebać) do tego w pudełku było schowany adapter do drukarki centronics podłaczany przez sio firmy atrax. To tyle.

4

Odp: Sprzedam Ca2001 z Pudłem

No to jak ktos to kupi dla pudla to moze mi zawartosc odsprzeda?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

5

Odp: Sprzedam Ca2001 z Pudłem

@Adanay

Jak chcesz sprzedać to ja jestem chętny  (oczywiście Zaxon ma pierwszeństwo gdyż pierwszy złożył propozycję)
Daj znać ile chcesz - chętnie wezmę całość :)

@Zaxon

Jeśli Ciebie to interesuje to mam takie jedno CA2001 w stanie takim sobie.
Elektronika sprawdzona i sprawna 100%
Uszkodzony "języczek" od zamknięcia dyskietki (docisk) oraz widac że była urwana sprężyna przy silniku krokowym
Całość kompletna, jednak trzeba by przełożyć to i owo z innego egzemplarza.
W ostateczności może posłużyc na części jako " dawca organów" - tak jak pisałem elektronika jest Ok.

Ps. Jeśłi nie interesuje Ciebie kartonik i styropiany +instrukcja to chętnie od Ciebie nabędę o ile zdecydujesz sie kupić tą stację w całości

Ostatnio edytowany przez Radosław (2008-05-30 22:52:00)