Temat: iPod manager

Szukam jakiejs sensownej alternatywy dla iTunna
Znalazlem Plugin do Winampa ale jakos nie do konca on dziala przy moim iPodzie.

Co mozecie polecic ???

2

Odp: iPod manager

Megaplejera:)

3

Odp: iPod manager

switch - tu takie zarty nie sa w cenie.

Ale skoro juz wspomniales Megaplayera - ja wiecej nic produkcji firmy MSI nie kupie. Pewnie juz o tym wspominalem ale na antyreklame zawsze jest pora ;)
Zawsze lubilem firme MSI za ciekawe pomysly konstrukcyjne przy niskich cenach. Az 2 lata temu kupilem ich barebone (minipc) Mega PC 865 Pro.  Bardzo podobal mi sie na zdjeciach zajefajny duzy kolorowy wyswietlacz pokazujacy glosnosc, nr kanalu, equalizer - takie rzeczy.
No i okazlo sie ze z wyswietlaczem wspolpracuja slownie 3 beznadziejne programy dostarczone razem z komputerem. Napisalem do firmy MSI z prosba o udostapnienie dokumentacji do dll'i sterujacych wyswietlaczem. Nawet mi odpisali, ze nie moga bo program zamowili w innej firmie i dll'e nie sa ich wlasnoscia.
Do tego linux, ktory mial zapewniac "instant on" - natychmiastowe odtwarzanie muzyki, filmow i TV okazal sie beznadziejny, a firma MSI oczywiscie zrodel nie udostepnila i zadnych poprawek nie wydala.

Jednym slowem - maja w d... obsluge klienta po zakupie. Wiec ja nie zaryzykuje zakupu ich playera, bo moze sie okazac ze jak znajde buga w sofcie to nie tylko go nie naprawia ale nawet uniemozliwia mi naprawe. NIE POLECAM!

Odp: iPod manager

http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison … d_managers

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: iPod manager

Dzieki Adam O to wlasnie chodzilo.