26

Odp: Yoomp - nowinki

Larek, jak napisałem dziś postaram się wysłać zawiadomienia. Dajcie nam chwilę oddechu, wiecie ile to zabawy z tym? :)
No ale sprawdziłem - byłeś 39 minut za późno, przykro mi. Zawiadomienie i tak dostaniesz.
Zawsze możesz spróbować kupić CE - na razie są po 42$, więc cena ta sama zasadniczo. A ruch jest niewielki.

: 404. Stopka not found

27

Odp: Yoomp - nowinki

O w mordę... :( :( :(
Ale pech...

28

Odp: Yoomp - nowinki

eru napisał/a:

Wszystko jest na stronie - zdjęcie, i opis co jest w CE innego (podpisy i numerowana seria).

Eru. A mógłbyś mi udzielić informacji dlaczego pojawia mi sie taki komunikat w momencie kiedy chce spełnić wszystkie przesłanki dotyczące zamówienia CE: You are not allowed to use the messenger feature on this board
Generalnie nie widzę innej opcji wysłania Ci PM, a wtedy własnie wyskakuje taka informacja (?)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

29

Odp: Yoomp - nowinki

Konieczność rejestrowania się na AtariAge aby nabyć kolekcję jest wg mnie chybiona.

30

Odp: Yoomp - nowinki

laoo: przekupili ich, to taka forma reklamy ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

31

Odp: Yoomp - nowinki

Stwierdzili, ze na zachodzie wiecej ludzi kupi po wyzszej cenie bo zarabaja wieksze pieniadze i nie ma co zalewac polskiego, ubogiego rynku :)

32

Odp: Yoomp - nowinki

Hororus, jesli dopiero zarejestrowales sie na AtariAge to musisz poczekac zanim ci konto aktywuja w pelni, mialem to samo . Powinien ci przyjsc drugi mail i wtedy juz bedziesz mogl PM wysylac. Ja czekalem niecaly dzien.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

33

Odp: Yoomp - nowinki

niemożność wysłania PM z AA wyeliminowała AA jako formę "weryfikacji tożsamości"

z drugiej strony aukcja na jednym z serwisów aukcyjnych spowodowałaby "płacz" tych którzy nie mają tam konta.

co by nie robić i tak wszystkim nie dogodzisz.

na Atariage rejestracja  nic nie kosztuje i jest możłiwość wysłania PM, więc nie widzę problemu.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

34

Odp: Yoomp - nowinki

zaxon napisał/a:

Hororus, jesli dopiero zarejestrowales sie na AtariAge to musisz poczekac zanim ci konto aktywuja w pelni, mialem to samo . Powinien ci przyjsc drugi mail i wtedy juz bedziesz mogl PM wysylac. Ja czekalem niecaly dzien.

No tak. Korzystam z tego serwisu od 2 lat, ale zarejestrowałem się dopiero pół godziny temu (sic) W takim razie poczekam.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

35

Odp: Yoomp - nowinki

Eeee choroba,konkurencji do nr.1 mi przybywa, hihih.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

36

Odp: Yoomp - nowinki

laoo/ng napisał/a:

Konieczność rejestrowania się na AtariAge aby nabyć kolekcję jest wg mnie chybiona.

Idea była taka, aby móc większość ludzi zweryfikować. Chodzi głównie o aukcje - żeby ludzie znikąd nie licytowali z czuba.

: 404. Stopka not found

37

Odp: Yoomp - nowinki

Konieczność weryfikacji jest oczywista, ale już wymuszanie rejestrowania się na forum AtariAge i skazywanie kogoś na czekanie dnia aż będzie mógł wysłać PM niekoniecznie.

Jakby co ja żadnego larum nie podnoszę. Zwróciłem tylko uwagę na pewną asymetrię w traktowaniu użytkowników AtariAge i AtariArea.

38

Odp: Yoomp - nowinki

Laoo: to sprobuj wysłać PM z Atariarea.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

39

Odp: Yoomp - nowinki

chętnie kupię, ale zakup przez net z za granicy mnie przerasta. Nie mam możliwości 2 dni zastanawiać się jak tego dokonać, a następny dzień organizować potrzebne "ficzery" :)- Allegro jeszcze przejdzie, bo zawsze ktoś tam konto założone ma.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

40

Odp: Yoomp - nowinki

Nie trzeba żadnego konta z zagranicy... Za zakup się płaci na jeden z wielu sposobów...
Boże, ludzie, czytajcie :)

: 404. Stopka not found

41

Odp: Yoomp - nowinki

Ja kupiłem ostatnio wypasiony miernik uniwersalny z częstościomierzem i oscyloskopem w jednym. Kupiłem przez net z Chin. W sumie z przesyłką kosztował ponad połowę mniej niż u nas na Allegro. Aukcja na ebay USA, płatność PayPal i po 10 dniach mam go w domciu. Naszą pocztą jeszcze by pewnie nie doszedł z sąsiedniego powiatu. Warto więc się zarejestrować w PayPalu i na ebayu.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

42

Odp: Yoomp - nowinki

[OT] a mógłbyś się pochwalić sprzętem jaki kupiłeś? (w sensie linku do aukcji) :) [/OT]

43

Odp: Yoomp - nowinki

Coś czuję, że gdyby było pięć sztuk przekazanych do licytacji tylko dla ludzi z atariarea, to by poszły szybciej niż ciepłe bułeczki ;)

___
Press play on tape...

44

Odp: Yoomp - nowinki

Ja programator kupowalem na ebay , tez Chiny, 2 dni i mialem w domu, cena kolo 60 funtow,od reki zaplacilem Paypalem. Ten sam programator w Polsce kosztuje 450 zl. Jakby nie liczyc kupilem prawie dwa razy taniej. Niestety sprzedajacy sie wycofal z ebaya a mial sporo fajnego sprzetu.

http://www.weilei.pl/vp190.php

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

45

Odp: Yoomp - nowinki

Link do mojej aukcji:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi … amp;ih=012

Sprawdzony, działa super.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

46

Odp: Yoomp - nowinki

bosz... Pinokio    h he he  ...  nie mogie  ... Ty kosmito!

gwoli informacji:
Chciałem powiedzieć, że można płacić w złotówkach na konto w PL, do tego ludziki z PL jak będą chcieli to będą mogli także sobie odebrać osobiście yoompa u mnie w Wawie.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

47

Odp: Yoomp - nowinki

A tu piracik:

http://tiny.pl/k15h

48

Odp: Yoomp - nowinki

Być autorem spiraconego programu... bezcenne ;)

Też tak chcę :)

49

Odp: Yoomp - nowinki

nosty++

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

50

Odp: Yoomp - nowinki

Ale to raczej będzie chodziło o tego Jump'a!