1

Temat: sprzedam Atari Mega STE....

...ponieważ ostatnio robię wyprzedaż rzeczy, które bez pożytku u mnie zalegają a mogą przydać się innym.

Kupiłem swego czasu Atarkę z tego wątku:

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=4533

i ponieważ leży bezczynnie z uwagi na brak czasu, miejsca i bliższej znajomości tematu odsprzedam osobie zainteresowanej za cenę zakupu, tj. 120 zł +koszty ew. przesyłki o ile osoba takowa by sie znalazła. :)

Mam też monitory sc1224 oraz sm124 (oba działają) jakby ktoś chciał dodatkowo którykolwiek lub oba to można sprawę  ceny dogadać :)

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv :)

ogólnie to k...a jesień idzie!

2

Odp: sprzedam Atari Mega STE....

ja bylbym zainteresowany sc1224

lubię zapach plastiku
mam za dużo komputerów

3

Odp: sprzedam Atari Mega STE....

Wyślij mi propozycję cenową na priv uwzględniającą monitor kolor (lub ewentualnie monochrom) o kolor nie został już sprzedany.
Jakbyś dorzucił jedno zdjęcie całego zestawu to byłbym wdzięczny

Ostatnio edytowany przez hororus (2008-07-03 07:55:41)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

4

Odp: sprzedam Atari Mega STE....

pierwszy zgłosił się gzynio więc jemu należy sie palma pierwszeństwa ;)

Co do monitora(ów) to czekam jeszcze na info od niego czy chce i ew. ile lub który.

Chętny na monitor sc1224 i zarazem drugi w kolejce był Maw.

Dalej kolejność wg powyższych postów.

Jak tylko wyjaśni sie kto i co dam znać.

P.S.

za sc1224 - 50 zł a za sm124 - 20 zł. Odsprzedaje po kosztach zakupu własnych ;)

sc1224 BEZ WALORÓW KOLEKCJONERSKICH-WYŁĄCZNIE UŻYTKOWE (ma dorabianą wtyczkę i lekkie pękniecie (prawie niewidoczne) z jednej strony ale działa jak najbardziej OK). Fotki możliwe dopiero w poniedziałek.

ogólnie to k...a jesień idzie!

5

Odp: sprzedam Atari Mega STE....

sprzedane:

zestaw Mega STE oraz monitor sc1224

pzdr

szary

ogólnie to k...a jesień idzie!