Temat: Gł-zy zakwaterowanie

Na terenie szkoły działa Szkolne Schronisko Młodzieżowe, sprawdziłem - są wolne miejsca  można dokonywać rezerwacji.
   http://www.glucholazy.pl/um/in1.php?k1= … 0315114938
   http://www.glucholazy.pl/um/in1.php?k1= … 0315102326

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2008-07-04 14:16:21)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Gł-zy zakwaterowanie

To ja rezerwuje kawałek podłogi pod śpiwór na party-place ;)

Ostatnio edytowany przez laoo/ng (2008-07-04 13:58:42)

3

Odp: Gł-zy zakwaterowanie

Ja tez chcialbym zarezerwowac materac :)

4

Odp: Gł-zy zakwaterowanie

Hmmm a ja chcialem zauwazyc przy okazji, ze skoro ta szkola (sadzac ze zdjec) ma wyjscie prost na ulice i dzialajace w wakacje schronisko, to trzeba bedzie zachowac znacznie wyzszy poziom kultury.

Wprawdzie nie ma takiego poziomu do ktorego bysmy... ale jednak ;)

Odp: Gł-zy zakwaterowanie

Nosty bez obaw, szkoła jest akurat na peryferiach i dlatego mam nadzieję że obędzie się bez interwencji policji.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

6

Odp: Gł-zy zakwaterowanie

G2k8 napisał/a:

Ponadto do dyspozycji prawdopodobnie będziemy mieli dodatkową salę z materacami (4-5 szt)

I moje kości marzyłyby o materacu :)

Ostatnio edytowany przez pajero (2008-07-04 21:23:40)

7

Odp: Gł-zy zakwaterowanie

Ja zaklepuję materac :>

There's special place for me in hell. It's called the throne.

8

Odp: Gł-zy zakwaterowanie

Mi moj 20-letni spiwor wystarczy. Trzeba byc twardym a nie mietkim!
Na Grzybsoniadzie usnalem jak dziecko pod ekranem telebimu miedzy dwiema ryczacymi kolumnami :D

9

Odp: Gł-zy zakwaterowanie

Oj, nosty, nie było tak źle, tez tam spałem... ;) Notabene, szykuj się w przyszłym roku na powtórkę z rozrywki... ;)

Przy okazji chciałbym zamówić trzy szkolne ławki pod materac celem urządzenia na legowiska. Mam pytanie - czy będzie na nowej miejscówce dostępny prysznic?

grzybson/SSG^NG

10

Odp: Gł-zy zakwaterowanie

nosty słusznie prawi, trzeba być twardym a nie "miętkim" - też na SV2004 spałem obok kolumny ;)

11

Odp: Gł-zy zakwaterowanie

grzybson napisał/a:

Mam pytanie - czy będzie na nowej miejscówce dostępny prysznic?

Dołączam się do pytania młodego! Prysznic to jedna z bardzo ważnych atrakcji zlotowych... Bo że nad rzeczkę niedaleko to się domyślam, Głuchołazy do dużych nie należą (I całe szczęście :)).

Ja już pakuję strój kąpielowy :D

There's special place for me in hell. It's called the throne.

12

Odp: Gł-zy zakwaterowanie

Uuuuu stroj kapielowy? Mesia, no co Ty?! To moze i czarna suknie wieczorowa zapakujesz na gale wreczenia nagrod? ;)
No ale skoro ma byc kultura nad woda, to juz ide do sklepu po stroj kapielowy Borata :)

Odp: Gł-zy zakwaterowanie

O prysznicu narazie nic nie wiem, w ostateczności pożycze konewkę do podlewania grządek. :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

14

Odp: Gł-zy zakwaterowanie

nosty napisał/a:

To moze i czarna suknie wieczorowa zapakujesz na gale wreczenia nagrod? ;)

Uważaj, bo naprawdę zapakuję też sukienkę :P

There's special place for me in hell. It's called the throne.

15

Odp: Gł-zy zakwaterowanie

Na Quastach nie było pryszniców, a mimo to zloty są uważane za udane, więc nie ma się co przejmować ;)

16

Odp: Gł-zy zakwaterowanie

ta, ale wtedy zjezdzalo sie towarzystwo pryszczersow wychowanych na gieldzie, a teraz ponoc dorosli, powazni ludzie - staraja sie zachowac pozory...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

17

Odp: Gł-zy zakwaterowanie

PWNED :D

MM: chcesz bana?

There's special place for me in hell. It's called the throne.