1

Temat: Warszawa -> Głuchołazy

Zapytam nieśmiało, kto mnie może zabrac z Wawy w czwartek wieczorek, albo w piątek rano.

Tak samo chętnie dowiem się kto się wybiera pociągiem.

P.S. Mogę się ew. przetransportowac pociągiem do jakiegoś niedalekiego od stolicy przystanku.

All I hear is the sound of me falling on the ground

2

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

Jak Gzynio nie dorwie traka to wszyscy pojedziemy pociągiem ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

3

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

Jelsi w czwartek wieczorem, to zajmijcie mi miejsce w przedziale ;) Jakos Was zlapie po drodze.

4

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

I ja sie przylaczam do prosby. Jakby w czwartek po poludniu jechal ktos autem z wawy i mial miejsce to ja bym sie chetnie zabral. Jezeli nie to w czwartek pociagiem tez moge jechac byleby nie samemu :)

5

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

Szczerze to się zastanawiam czy aby nie wsiąść w auto i nie pojechać.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

Zapraszam!!!

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

7

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

xray napisał/a:

Szczerze to się zastanawiam czy aby nie wsiąść w auto i nie pojechać.

W końcu mógłbyś ruszyć rzyć, Iksie.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

8

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

mazi napisał/a:

I ja sie przylaczam do prosby. Jakby w czwartek po poludniu jechal ktos autem z wawy i mial miejsce to ja bym sie chetnie zabral. Jezeli nie to w czwartek pociagiem tez moge jechac byleby nie samemu :)

Jedziemy w czwartek kolo poludnia na dwa auta (ja i Gzynio). Jest jedno wolne miejsce. Lapiesz sie?

9

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

Gdyby maziemu poludnie nie pasowalo, to zglaszam sie jako kolejny kandydat na jego miejsce.

10

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

Możliwe że u mnie będzie jedno wolne miejsce, bo Olek chce jechać, ale nie wie czy będzie mógł w tym czasie przyjechać do Polski. Jak tylko dostanę odpowiedz od Grzybsona to będę mógł coś więcej napisać.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

11

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

OleG nie Olek o ile dobrze pamietam :)
Za kazda propozycje serdeczne dzieki.

12

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

LewiS: Jezeli kolo poludnia to nie dam rady. Pracuje do 17 i dzisiaj nie jestem w stanie okreslic czy uda mi sie wczesniej wyrwac.

13

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

Gzynio - ja jadę na pewno, tylko Oleg nie jest jeszcze pewny, ale raczej należy też go liczyć.

Ostatnio edytowany przez grzybson (2008-07-10 10:21:06)

grzybson/SSG^NG

14

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

grzybson: A co Ty robisz w wawie ?? Szykujesz się na studia ??

W końcu będziesz miał wątpliwą przyjemność jechać ze mną ;) :)

Ostatnio edytowany przez Tdc (2008-07-10 17:44:34)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

15

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

No to w takim razie wyglada na to, ze ja zabieram Nosty'ego. Nosty: odezwij sie na gg (1159025) albo mailem.

16

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

nosty napisał/a:

OleG nie Olek o ile dobrze pamietam :)

Jak mam być szczery tu już mnie zakręciliście bo Grzybson w mailu pisze mi Olek, a na forum piszecie Oleg.

TDC, Grzybsona to mamy zabierać z Częstochowy, a nie z Warszawy.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

17

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

Gzynio: aaa - no to ok :)

Więc będę miał gdzie nogi rozwalić do Często ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

18

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

Nazywa się Oleg, ale tak jakoś wyszło, że z tatą nazywamy go Olkiem (on nie ma nic przeciwko, acz to w sumie dwa różne imiona). Stąd ta rozbieżność.
Tdc - jaka wątpliwa przyjemność? Gzynio, Sikor, ty - doborowe towarzystwo.
Gzynio - jakii ulicami jedziecie przez Częstochowę? Jeżeli będziecie jechać, tak jak myślę, to przejedziecie obok mojego osiedla... :)

grzybson/SSG^NG

19

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

Napewno zatrzymamy się na kebaba przy tesco, a jak póżniej to zobaczymy jak będzie nas nawigacja prowadziła.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

20

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

Cóż, nie wiem jak będzie was prowadzić nawigacja. Gdybyście z Tesco pojechali w Jana Pawła, Rynek wielusnki Rocha, Jadwigi, z Jadwigi w Główną i dalej na Lubliniec, itd., to tuż przed Rynkiem Wieluńskim moglibyście skręcić w prawo w Łódzką, a po parunastu metrach w osiedle gdzie mieszkam, gdzie czekałaby na was ciepła herbatka :) w sam raz po kebabie :)

grzybson/SSG^NG

21

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

Raz się zatrzymałem na kebabie przy Tesco i nigdy więcej już tego błędu nie popełnię.

BTW. Nie będzie Grzegorza ? :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

22

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

Grzybson - bo Ty nie wiesz co ja wyprawiam gdy jadę samochodem !:) Niektórzy nie są wstanie tego przetrwać ;)

Tych ulic dość dużo a droga pewnie zawiła - dogadajcie się jakoś tak abyśmy się nie szukali w dwóch różnych częściach miasta :) :)
... co zresztą już raz z Gzyniem w Często przerabiałem ;) :D

Ostatnio edytowany przez Tdc (2008-07-11 22:43:53)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

23

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

TDC: Ty sie martw zeby sie nie spoznic 2 godziny!

24

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

Nie panikujcie, Grzybson podaj mi na priva adres, a nawigacja nas do Ciebie doprowadzi.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

25

Odp: Warszawa -> Głuchołazy

Mam pytanie - czy lubicie leczo z cukinii? Bo moja mama zaprasza na ciepłą kolację :D (cukinia z naszej działki :) )
Wystarczy tylko, że zawczasu będę wiedział ile osób będzie i o której godzinie.

grzybson/SSG^NG