Temat: ChosNECK 3

Czolem ludki!

Wlasnie wczoraj wyladowal nowy numer magazynu CHoSNEck - 3.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na strone DHS (www.dhs.nu).
Dla nie wtajemniczonych przypominam ze jest to magazyn na Falcona.
Magazyn jest w calosci w jezyku angielskim. Wymagane 14mb ram'u (niestety).

...mOOnwALKEr/mSb

ps. Grey, sorki ale az mnie rozwalalo zeby tu umiescic jakies info :)

Odp: ChosNECK 3

www.dhs.nu jest chwilowo padniete (awaria sprzetu.

Sciagac mozna z:  http://ae.nocrew.org/

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: ChosNECK 3

Adam, a czy jest w tym zinie wywiad ze mną (i moje wywody na temat sceny Atari 8-bit, hihihi) ???  Bo miało tam być, a szef zinu nawet mnie oficjalnie nie poinformował, że owa gazetka dyskowa się wreszcie ukazała !!   8O
Oj, nieładnie, Grey, nieładnie ...   :oops:

4

Odp: ChosNECK 3

Dracon, a czemuz to mielibysmy usuwac Twoje artki???
Pewno ze jestes w magu. Sciagaj go, jesli masz flaszke ale pamietaj o 14 megsach...

5

Odp: ChosNECK 3

Hehe... Tak dobrze to nie ma....  bo nie mam flachy, tylko PC-ta.
Czy ten zin "pójdzie" na jakimś emulatorze ???  :P
Gdyby nie, to czy mógłbyś mi podesłać screenshota z tego wywiadu ze mną (chciałbym zobaczyć jak to ostatecznie wyszło - także jaka jest oprawa graficzna zinu!) ???   :rolleyes:

6

Odp: ChosNECK 3

Na razie nie mam pomyslu jak zrobic screen shota z samego artka, ale wszelkie grafiki (menu, loading screen, music box, teksturka pod arkami) moge podeslac, tylko podaj mi maila...