Temat: Potrzebny kopier D:->C: :)

Potrzebuje kopiera, ktory bedzie potrafil skopiowac program (jeden plik wykonywalny) liczacy np.58KB z dysku na kasete. Czy istnieje taki kopier wykorzystujacy pamiec rozszerzona ?

Pozdr.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Potrzebny kopier D:->C: :)

nie pamiętam dobrze bo było to jakieś 8-9 lat temu (kopiowałem gierki kolesiom z podstawówki  8) )- ale nie złe osiągi:) miał JBW Maker z TA ... ale chyba był ogranicziny do 50kb...

3

Odp: Potrzebny kopier D:->C: :)

ktos jeszcze uzywa magnetofonu ? 8O

gdzie jest ta miejscowosc ? chce to zobaczyc  :o

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: Potrzebny kopier D:->C: :)

A kto powiedzial, ze ktos uzywa magnetofonu :))) Poprostu potrzebne i juz.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

5

Odp: Potrzebny kopier D:->C: :)

... z czego mnie pamięć nie myli imć Tomasz Bielak (TA-piszemy demo) napisał kiedyś taki kopier, nie używał xms, lecz miał bufor ok. 61kB!! Zadzwonie do niego i zapytam, czy to jeszcze ma, bo w momencie kiedy to pisał miał jakieś 13lat. .. hehehe;-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Potrzebny kopier D:->C: :)

Hmm, jest kilka. O ile dobrze pamiętam:
1. Pirat
2. Turbo copy (także magnetofony turbo)
3. Casdup
Poza tym, można spróbować kopiować niektórymi DOSami (copy d:nazwa, c:).
Pozdrawiam

Sikor umarł...

7

Odp: Potrzebny kopier D:->C: :)

Wysyłam Ci trzy kopiery posiadające bufor powyżej 50Kb. Może wystarczy, jeśli nie to daj znać - poszukam "głębiej". A poza tym to faktycznie spróbuj załadować do ramdysku DOS'a swój plik a potem nagraj go na C: wg podpowiedzi powyżej - powinno być OK.