1

Temat: Zapomniałem nazwy gry POMOCY!!!:(

A wiec tak... kiedyś dawno temu grałem sobie w grę w której były dwie drużyny. Każda z tych drużyn miała załogę która chroniła swojej krowy stojącej na platformie. Chodziło głównie o to żeby zabrać krowę sąsiadom i przewieść ją na platformę gdzie znajdowała sie twoja tak abyś miał dwie jednocześnie. W czasie przewozu tych krów można było strzelać so przeciwników i niszczyć im pojazdy którymi przewozili owe krowy. kiedy zniszczyłeś pojazd przeciwnika pojazd wybuchał a krowa stała w miejscu gdzie pojazd wybuchł. I wyścig szczurów, kto pierwszy ją zdobędzie. Na tym mniej więcej polegała cała gra. Dodam jeszcze że gra nie była 3D tylko kamera była od góry.

czy wiecie jaka to gra>>>?

2

Odp: Zapomniałem nazwy gry POMOCY!!!:(

Jestes pewien ze pamiec Cie nie zawodzi?
Jedyna gra z watkiem uwalniania krowy jaka znalazlem jest Super Space Invaders:
http://www.arcade-history.com/?n=super- … mp;id=2756

"One of the game's most memorable features was the 'Cattle Mutilation' bonus screen, in which the player must protect a heard of cattle from a number of fast-moving saucers, intent on stealing the animals. If a cow is snatched; the player must shoot the relevant saucer to free it; being careful not to actually shoot the cow itself."

3

Odp: Zapomniałem nazwy gry POMOCY!!!:(

Nie to nie to... to zupełnie coś innego. Tam krowy są na platformach ty i twoja brygada bronicie swojej krowy jednocześnie starając sie ukraść krowę przeciwnikom. Dodam że kiedy krowa zostanie przechwycona to robi muuuu i jak by była na dachu twojego czołgu czy samochodu. coś mi świta że w tytule było "WAR" ale jak dalej nie mam pojęcia

4

Odp: Zapomniałem nazwy gry POMOCY!!!:(

niesamowite... znalazłem płytę z tą grą nazywa sie RecWar