Temat: Xc-11

Kupiłem na eBAY-u magnetofon XC-11 niestety z uciętym kablem  http://cgi.ebay.pl/Cassette-Reproductor … dZViewItem
Pozostałość kabla zakończona płaską wtyczką z 13 ma żyłami. Na płytce z elektroniką gniazdo z 13 pinami ustawionymi w jednym rzędzie. Jest to pełne SIO. Ponieważ magnetofon na 6 żył niewiem do których pinów mam się podłączyć. Prosze o pomoc za co z góry dziękuję.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Xc-11

A oto i schemat: http://www.dereatari.republika.pl/atarisch/xc11.zip

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

3

Odp: Xc-11

Mialem ten magnet (i tylko ten) z Turbo 2000. Super konstrukcja. Bardzo dobry sprzet.

Odp: Xc-11

Dzięki ilr za schemat, połączyłem tak samo ale magnet narazie martwy. Sprawdziłem sam silnik i jest ok ale przez wtyczke już nie. Monsoft to był też mój pierwszy magnet, kupiłem go tuż przed 1 komunią syna bo wcześniej starczyło tylko na kompa /Pewex/.:)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: Xc-11

Już znalazłem , masy mu brakowało :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

6

Odp: Xc-11

To byl moj pierwszy i jedyny magnet jaki mialem.

7

Odp: Xc-11

dobry sprzęt - mam gdzieś jeden egz., niestety coś nie bardzo ostatnio działał.... może problem jest analogicznie podobny.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Xc-11

cześć, ale ten magnetofon nie miał kabla na stałe wyprowadzonego ze środka, tylko 2 przelotowe gniazda?!

1088XEL i inne XL, XE, ST.

9

Odp: Xc-11

Ma i kabel i gniazdo

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware