Odp: Grzybsoniada 2009

zaxon  zasilacz mogę wziąć bo jade z Gł-az sam i mam dużo miejsca w samochodzie. Wogóle przyjmuje zamówienia na sprzęt który mam zabrać.
:)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

52

Odp: Grzybsoniada 2009

Niestety ja jednak się nie wybiorę z rodziną na wycieczkę do Częstochowy.
Wczoraj byliśmy z synkiem u lekarza i od poniedziałku zaczynamy rehabilitację, koszt jednych zajęc to 70zł. Na NFZ musimy czekać minimum pół roku,a malucha już trzeba rehabilitować, aby dobrze się rozwijał.
Tak więc do zobaczenia na innym zlocie:(
Grzybson: podaj mi swój adres na maila to wyslę te parę rzeczy na nagrody.
Pozdrawiam
Kasia

8 bit rulez!!!

Odp: Grzybsoniada 2009

Chciałem się ponownie upewnić, czy na zlocie będzie możliwość napotkania jakiegoś ST-kowego mastera hardłerowego, chętnego do pogrzebania w kompie [za opłatą w walucie lub płynie].

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

54

Odp: Grzybsoniada 2009

Ja niestety nie jestem w stanie Ci powiedzieć czy ktoś przybędzie - ja wiem tylko to co z listy ze strony no i stąd z forum. Jedyny ST hardłer master jakiego kojarzę to Paskud, może wpadnie tak jak i dwa lata temu.

grzybson/SSG^NG

55

Odp: Grzybsoniada 2009

Sorki za wykorzystanie wątku do prywaty, ale moze ktos chcialby nabyc na zlocie nowy Super Sketch?
Opis w tym watku: http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=6458

Gzyniu, Sikor - jesli sprawa nadal aktualna, to dajcie znac czy moge wam przytaszczyc Wasze egzemplarze na zlot?

Jesli ktos jeszcze jest chetny, zeby nabyc to na zlocie, to prosze o info teraz.
Pudlo jest spore (troche wieksze niz A3) i nie moge wozic PKP nadmiarowych ezgemplarzy :/

56

Odp: Grzybsoniada 2009

ażeś cudo wykopał :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

57

Odp: Grzybsoniada 2009

nosty napisał/a:

Gzyniu, Sikor - jesli sprawa nadal aktualna, to dajcie znac czy moge wam przytaszczyc Wasze egzemplarze na zlot?

Co chodzi o mnie, to zakup jest nadal aktualna i wysłałem Ci na priva wiadomość w tej sprawie jak i innych.



Chciałbym wiedzieć czy są osoby chętne na nocleg w hotelu http://www.haga.pl/ , gdyż chciałbym zrobić rezerwację, a im będzie więcej osób(max. 4) to cena za dobę będzie wynosiła już od 32,50zł za osobę :).

Druga sprawa jest taka że mam 2-3 wolne miejsca w moim Atarowozie i mogę chętnych zabrać. Wyjazd planuję w piątek z rana, gdyż muszę dostarczyć sprzęt na party :).

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

58

Odp: Grzybsoniada 2009

Gzynio napisał/a:

Chciałbym wiedzieć czy są osoby chętne na nocleg w hotelu http://www.haga.pl/ , gdyż chciałbym zrobić rezerwację, a im będzie więcej osób(max. 4) to cena za dobę będzie wynosiła już od 32,50zł za osobę :).

A pomyslec ze rok temu schronisko w Glucholazach wydawalo mi sie luksusem. A tu prosze HOTEL ;) Za 5 lat zarezerwujemy sobie pewnie na partyplace 3 pietra Mariota :D

Oferta Haga cenowo nad wyraz korzystna, ale hotel jednakowoż daaaaleko od party. Bedzie Wam sie chcialo tyle maszerowac nocą i rano? O_o
Dwie noce na podlodze miedzy dyskietkami i puszkami to nawet taki cywil jak ja zniesie (dwa lata temu zasnalem miedzy kolumnami pod telebimem ;).

59

Odp: Grzybsoniada 2009

Ja się nie piszę, w tym roku jadę bez roweru. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

60

Odp: Grzybsoniada 2009

nosty napisał/a:

dwa lata temu zasnalem miedzy kolumnami pod telebimem

Ja też, ja też! Nawet nosty nie chrapał (i Tdc chyba tez nie :P). A i w tym roku też nie ucieknę na Super Tajnej Kwatery Organizatora, wybieram podłogę pod telebimem i atarkę w roli poduszki :)

epi napisał/a:

w tym roku jadę bez roweru

Bez ROWERU? Jak tak to pożyczę Ci składka :P Jakoś trzeba będzie się do tego TESCO kopsnąć po zapasy :)

grzybson/SSG^NG

61

Odp: Grzybsoniada 2009

grzybson - nie wiesz czy bedzie Oleg?
Mam nadzieje ze kryzys go nie dotknal za bardzo, choc ich waluta chyba jeszcze gorzej oberwala niz złotówka...

62

Odp: Grzybsoniada 2009

grzybson napisał/a:
epi napisał/a:

w tym roku jadę bez roweru

Bez ROWERU? Jak tak to pożyczę Ci składka :P Jakoś trzeba będzie się do tego TESCO kopsnąć po zapasy :)

Szkoda prawka, wtedy nie miałem. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

63

Odp: Grzybsoniada 2009

Nosty: z dotychczasowej korespondencji raczej się na to nie zanosi, choć na pewno Oleg chciałby przyjechać. Największym problemem to dla niego jest Wiza, szczególnie po wejściu PL do Strefy Schengen... :(

Epi: kurde, racja. też nie chciałbym stracić swojego ;)

--------------------------------------------------------------

Panowie, niecałe dwa tygodnie zostały !

Jak tam prace na compo? Będą jakieś? W puli mamy co nieco ciekawego, poza tym wydrukowanych kart do głosowania na edycję 2009 już później nie wykorzystam, nie przerobię 09 na 10 :) Jak dotąd zgłosił się jeden gostek ode mnie z polibudy, że coś tam dłubie w Basic'u i zamierza skończyć na zlot. Poza tym cisza... Głupio byłoby gdyby tylko jego program pojawił się na compo...

Ostatnio edytowany przez grzybson (2009-05-17 18:30:56)

grzybson/SSG^NG

64

Odp: Grzybsoniada 2009

Witam,

a czy przylecą Falcony? Czytałem, że mają przylecieć wiosną ... fafnaście lat temu, ale do dzisiaj żaden się w mojej okolicy nie pojawił. :) Chciałbym to cudo zobaczyć na żywo i zrealizować dziecięce marzenia i zdobyć motywację by odłożyć 2000 zł.

Ja niestety niczego ciekawego się jeszcze nie dorobiłem. No i to będzie mój pierwszy zlot atarowców w życiu... :)

Jak potrzeba jakiejś pomocy to od czwartku jestem w Częstochowie i mogę służyć - również z wykorzystaniem samochodu osobowego. :)

Pozdrawiam.

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

65

Odp: Grzybsoniada 2009

Ja Falcona nie mam, ale kto wie, może ktoś przywiezie? (Dracon__, jak tam twoje CT, naprawione?)
Poza tym dzięki Krzyc za chęć do pomocy, jak będzie mi coś trzeba to dam znać na priv. Z autem nie będzie problemu - też mamy :)

Przypomniala mi się jeszcze jedna rzecz. Otóż  zauwazyłeś, iż jakiś czas temu na zlotach praktycznie zanikła tradycji pisania Realtime Text'ów.  Szkoda, bo fajnie się jest z nich potem pobrechtać :) Już dwa lata temu próbowałem ją wskrzesić, niestety ktoś ;) zalał przeznaczoną na real'a atarkę piwem.
W tym roku postawię do tego celu starą 486, jak się postaracie, to nawet postaram się to wydać z (w miarę) ładną czytałką.

grzybson/SSG^NG

66

Odp: Grzybsoniada 2009

grzybson napisał/a:

Z autem nie będzie problemu - też mamy :)

Ech, ci lanserzy :P

67

Odp: Grzybsoniada 2009

Czy ktos na party bedzie w stanie zamontowac mi 1MB na simm (gala, bramki i simmy mam)
Atari (800XL) przygotowane wg przepisu Pasia (zmodyfikowana linia opozniajaca)
W zasadzie tylko wlutowac i sprawdzic a ja nie umiem.

68

Odp: Grzybsoniada 2009

pozostał tydzień. także jeżeli ktoś planuje przyjechać już w czwartek, to to najlepszy czas aby dać mi znać.

grzybson/SSG^NG

69

Odp: Grzybsoniada 2009

Prawdopodobnie ja. Ale nie wiem czy się uda.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

70

Odp: Grzybsoniada 2009

Ktoś będzie jechał przez Katowice/Sosnowiec? Chętnie bym się zabrał.

71

Odp: Grzybsoniada 2009

Marek: Mogę Cię zabrać z Sosnowca - najlepiej z Zagórza albo Środuli. Jadę w sobotę.

PS. Czy ktoś z szanownych Kolegów mógłby zabrać kasowarkę do EPROMów? Mam parę kosteczek do skasowania. Przy okazji wziąłbym bardzo ciekawy, nieatarowski sprzęt :)

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

72

Odp: Grzybsoniada 2009

Ja jadę z Sosnowca w piątek ok. południa, ale dokładnej godziny jeszcze nie znam.
Jak coś to pisz na priv.

73

Odp: Grzybsoniada 2009

Marek Konopka napisał/a:

Ktoś będzie jechał przez Katowice/Sosnowiec? Chętnie bym się zabrał.

Konop - zapytaj Dracona__ - on jedzie z Katowic z czego mi wiadomo. Jeśli będzie to konieczne, dam Ci numer tel na priv. W razie problemów dzwoń na mój numer burakofona: 500-540-689 ;)-

Ostatnio edytowany przez Pin (2009-05-25 21:43:07)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

74

Odp: Grzybsoniada 2009

Transport już jest załatwiony. Dzięki za zainteresowanie.

75

Odp: Grzybsoniada 2009

Ja chcialbym ze swojej strony przeprosic za nieobecnosc, niestety realia i pewne wewnetrzne problemy wymusily na mnie pozostanie w UK, chce przeprosic wszystkich ktorym obiecalem rozne rzeczy, slowa dotrzymam, niestety musi sie to odwlec w czasie. Jest mi wstyd ale niestety w mojej obecnej sytuacji nie moge na to nic poradzic. Bylem pewien ze uda mi sie wyrwac, ale zycie pokazalo swoje. Przepraszam panowie .

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993