Temat: Grzybsoniada 2009

Hejka!

Tata był dzisiaj sprawdzić, czy sala (świetlica na działkach) na przyszłoroczną Grzybsoniadę jest od 1 do 3 maja wolna. No i niestety okazało się, że nie jest :( Natomiast na dzień dzisiejszy wolny jest termin o tydzień wcześniejszy, tj. 24-26.04.2009r. W związku z tym mam do was pytanie - co dalej? Robić zlot w ostatni weekend kwietnia? A może w jakimś innym terminie? Mogę też spróbować poszukać innej sali, jednak w tym przedziale cenowym ciężko będzie coś znaleźć, więc wejściówki mogłyby powędrować w górę. Ostatecznie edycji 2009 może się zwyczajnie nie odbyć... :(

Wszelkie sugestie / opinie / pomysły mile oczekiwane.

grzybson/SSG^NG

2

Odp: Grzybsoniada 2009

Myślę, że dylemat typu przesunięcie terminu imprezy a nieoganizowanie tejże jest nie na miejscu. ;)

Osobiście dla mnie końcówka kwietnia moze być - to w sumie tylko jeden do dwóch dni urlopu, można wrzucić w planowane.

A co do innej sali... nie wiem, działeczki mają swój niepowtarzalny klimat... ale awaryjnie możesz popytać.

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Grzybsoniada 2009

Wymieniłem po prostu wszystkie dostępne opcje. Zaś klimacik działeczek jest niezaprzeczalnie niepowtarzalny ;) A propos: Pinek - siatka maskująca czeka ;)

grzybson/SSG^NG

4

Odp: Grzybsoniada 2009

Jeśli już to chyba fajniej by było tydzień później - większa szansa na lepszą pogodę,  a i portfel odpocznie po Foreverze.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Grzybsoniada 2009

Właśnie, jeśli się da, to tydzień później.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

6

Odp: Grzybsoniada 2009

Przychylam się zatem do propozycji przedpiśców. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: Grzybsoniada 2009

Tydzień później - nie wiem czy jest wolny. "Biuro" świetlicy jest tylko we wtorki, także za tydzień pojadę się dopytać.

Ostatnio edytowany przez grzybson (2008-10-23 18:40:02)

grzybson/SSG^NG

8

Odp: Grzybsoniada 2009

Grzybson - temat mnie mocno zmartwił !:(
Gdzie ja będę w Mega lo Manię grał ??;)

Jak najbardziej popieram pomysł Delyego - imprezka musi się odbyć oraz termin późniejszy jest jak najbardziej lepsiejszy.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

9

Odp: Grzybsoniada 2009

Qrde, szkoda ze tak wczesnie, bede w maju w Czestochowie ale pozniej. Komunia chrzesniaka w ostatni tydzien maja , wiec bardzo chetnie bym zajrzal jesli mozna i termin sie na pozniej przesunie.

P.s. Dzieki za podanie klawiatury Pinowi.

Ostatnio edytowany przez zaxon (2008-10-22 13:09:03)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

10

Odp: Grzybsoniada 2009

Grzybson, nie poddawaj się, jak się to zwykło mawiać "w maju na haju" także wchodzę w to!
Termin majowy++ mi również odpowiada 100%

11

Odp: Grzybsoniada 2009

"tydzię" po - w sam raz - bo widzę, że siatka czeka :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Grzybsoniada 2009

Byłem dzisiaj w Biurze Świetlicy. Wiecie co? Okazało się, że komuniści pozajmowali nam większość terminów w maju. Jedynym wolnym okazał się być 29.05-31.05 maja (czyli ostatni weekend miesiąca). No i wolny jest ten ostatni weekend w kwietniu
Od terminu majowego do Głuchołaz (zakładając, że wypadną w ostatni weekend lipca) wychodzi 9 tygodni. Zaś od Forevera to ostatniego weekendu kwietnia wychodzi sześć tygodni. Dla odpoczynku portfela termin majowy wydaje się być korzystniejszy.
Zaklepałem więc wstępnie termin 29-31.05.
Słowo "wstępnie" oznacza, że nie pani w biurze nie miała kluczy do szafy, gdzie ma zeszyt z rezerwacjami i wzorami umów, zanotowała w innym miejscu rezerwację, umowa zostanie spisana za tydzień. Także jeśli ktoś ma zastrzeżenia do ostatniego weekendu moja, to będzie można zmienić na ostatni weekend kwietnia.

Uff, ale się rozpisałem....
Zaxon: wygląda na to, że twoje pokorne modły zostały wysłuchane i załapiesz się na zlocik :)

Pytanie zasadnicze - Pasuje wam ten termin?

PS: pisząc komuniści mam na myśli dzieciaki, co przystępują do I komunii. Tak dla jasności :)

Ostatnio edytowany przez grzybson (2008-10-29 15:10:53)

grzybson/SSG^NG

13

Odp: Grzybsoniada 2009

Nie ma to jak zaśpiewać o, o-o, o-oooo-o, o-o, ooo-o, o, ooo-ooo-o! przed sesyjką! Będę na 100% choćby prało żabami.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

14

Odp: Grzybsoniada 2009

Noo i cool, zawsze lubilem klimat dzialkowy, a ktore dzialki tak swoja droga?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

15

Odp: Grzybsoniada 2009

Epi: to będzie nas dwóch ;) (chociaż kto wie, może i więcej...)

Zaxon: R.O.D. im "1 Maja - Wolność" (kiedyś samo "Wolność", ale doszło do fuzji dwóch ogrodów), ul.Olsztyńksa, rzut beretem od stadionu zużlowego.

PS:A co inni na termin 29-31.05?

Ostatnio edytowany przez grzybson (2008-10-29 21:00:27)

grzybson/SSG^NG

16

Odp: Grzybsoniada 2009

szykuje urlopa!

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

17

Odp: Grzybsoniada 2009

A wiem gdzie. Jak wyglada sprawa z kosztami?  Jako ze recesja opanowala rynki zachodnie wole sie nastawic.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

18

Odp: Grzybsoniada 2009

Mi pasuje każdy termin także jak już wspominałem - do zobaczenia Grzybson :-)

19

Odp: Grzybsoniada 2009

We wtorek podpisałem umowę na 29-31.05.2009r. Tak więc sprawy terminowe uznane zostają za zamknięte. Wkrótce przygotuję zaktualizowaną wersję strony zlotu.

grzybson/SSG^NG

20

Odp: Grzybsoniada 2009

Zapisane w kalendarzu. Dozo w cz-wie!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

21

Odp: Grzybsoniada 2009

Ponownie ruszyła strona zlotu : http://atari.pigwa.net/party.
Co by nie robić bałaganu i nie mnożyć nie potrzebnie tematów, wszelkie pytania i uwagi proszę pisać tutaj.

grzybson/SSG^NG

22

Odp: Grzybsoniada 2009

Super, termin idealnie mi sie zgrywa, zdaze za jednym wyjazdem obleciec komunie chrzesniaka , Grzybsonade i wesele kumpeli, rewelacja.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

23

Odp: Grzybsoniada 2009

Ja wybieram się z rodzinką. Na dzień dzisiejszy to 50%-może połączę pożyteczne (zwiedzanie Częstochowy) z imprezą, jednak za wcześnie, aby snuć tak dalekie plany. Czy się uda?, czas pokaże.Chętnie bym się znowu z Wami zobaczyła. Termin mi pasuje na 100%. Poznacie męża i synka. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez cobra.c64 (2008-11-30 18:56:40)

8 bit rulez!!!

24

Odp: Grzybsoniada 2009

No ba! Pamiętaj, że od jednego synka lepsi są dwaj synowie! :)

25

Odp: Grzybsoniada 2009

chwalipięta... ;)


o party grzybson  napisał/a:

Z opłaty zwolnione są: kobiety, dzieci oraz osoby mające urodziny w trakcie trwania party.

może rozszerzyć to o: emeryci i renciści, ojcowie samotnie wych. dzieci, maniacy komputerów... to ja się załapie choćby na to ostatnie ;)

A na serio: do laptopa dodaj nagrywarkę - popiracimy, np. SG-Atlantis

Fajnie, że zaxon zawita... to mnie zmobilizuje.

Ostatnio edytowany przez pajero (2008-11-30 23:01:36)